www.svethardware.cz
>
>
>

Metro Exodus je hotov, přijde dříve, než bylo v plánu

Metro Exodus je hotov, přijde dříve, než bylo v plánu
, , aktualita
Že se datum vydání nějaké hry posune, to je celkem běžná věc, ovšem většinou to bývá odsunutí na pozdější termín. Metro Exodus však přijde na trh dříve, než bylo plánováno a tvůrci hlásí, že hra je hotová. 
reklama
Použil se zde obvyklý termín "go gold", který je třeba si neplést s tím, co znamená mezi hudebníky. V jejich případě to obvykle představuje úspěch daný vysokým počtem prodaných kopií, ovšem v případě her to znamená, že hra je hotová. Dříve bývalo běžnou praxí, že se finální kopie hry vypálily na optický disk a poslaly vydavateli a dané disky pro vypalování mívaly zlatou barvu zápisového povrchu. 
 
 
Metro Exodus je důležitý titul především pro NVIDII, protože představuje další hru, která bude moci využít technologie RTX a především ray tracing, ale vedle toho i Advanced PhysX a Hairworks. NVIDIA samozřejmě potřebuje, aby takových her co největším tempem přibývalo a hráči měli více důvodů ke koupi nových karet. 
 
My se můžeme těšit, že k Metro Exodus dostaneme také Metro 2033 Redux, což snad stále platí pro případ, že si novou hru předobjednáme. Co se týče data vydání, to bylo posunuto o týden dopředu, takže nyní platí 15. února. Deep Silver a 4A Games tedy mají i tak dost času na to, aby svou novinku ještě pořádně otestovali, než ji vypustí na trh. 
 
 
A že je hra hotová, tak nám tvůrci na oslavu připravili další krátké video, ze kterého doslova mrazí. Jde o Title Sequence vyrobený studiem Elastic ze Santa Monica, které zpracovalo podobná videa pro Game of Thrones či Westworld. V případě Metro Exodus se však zima neblíží, ale dávno dorazila.  
 
Zdroj: DSOGaming


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
3D tisk: jak funguje a kde začít? 3D tisk: jak funguje a kde začít?
Tisk 3D modelů byl ještě nedávno okrajovou technologií pro nadšence. V posledních letech se však dostává do všech odvětví. Tisknou se díly do letadel, aut nebo dočasné zubní náhrady. Jaké jsou technologie 3D tisku?
Dnes, článek, redakce SHW
Výzkumníci přišli s parou poháněnou vesmírnou sondou. Opravdu Výzkumníci přišli s parou poháněnou vesmírnou sondou. Opravdu
Věk páry může být možná oficiálně za námi, ale sonda WINE ukazuje, že se i tak může dostat do kosmického věku a navíc do kosmu samotného. Jedná se navíc o prototyp zařízení, které by si mohlo samo doplňovat palivo. Tedy spíše vařivo.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Firefox 69 ve výchozím nastavení vypne Adobe Flash Firefox 69 ve výchozím nastavení vypne Adobe Flash
Adobe Flash skomírá, ale stále je mezi námi a prohlížeče postupně upouštějí od jeho podpory, ve výchozím nastavení jej blokují a podobně. To se brzy stane i u Firefoxu, který jej plánuje běžně nezobrazovat od verze Firefox 69.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
3D tisk může být stonásobně rychlejší díky pryskyřici tvrzené světlem 3D tisk může být stonásobně rychlejší díky pryskyřici tvrzené světlem
Hned na úvod je třeba upřesnit, že máme na mysli klasický 3D tisk, oproti němuž by nová metoda měla být stokrát rychlejší. To znamená postupné nanášení roztaveného plastu pomocí trysek. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
In Win ukázal svou "supervěž" 928 In Win ukázal svou "supervěž" 928
Na CES 2019 byla k vidění také počítačová skříň 928 Super Tower od společnosti In Win, na niž se nyní v krátkosti podíváme. Název naznačuje, že by mělo jít o masivní skříň pro náročné uživatele. 
Včera, aktualita, Jan Vítek