www.svethardware.cz
>
>
>

Metro Exodus je hotov, přijde dříve, než bylo v plánu

Metro Exodus je hotov, přijde dříve, než bylo v plánu
, , aktualita
Že se datum vydání nějaké hry posune, to je celkem běžná věc, ovšem většinou to bývá odsunutí na pozdější termín. Metro Exodus však přijde na trh dříve, než bylo plánováno a tvůrci hlásí, že hra je hotová. 
K oblíbeným
reklama
Použil se zde obvyklý termín "go gold", který je třeba si neplést s tím, co znamená mezi hudebníky. V jejich případě to obvykle představuje úspěch daný vysokým počtem prodaných kopií, ovšem v případě her to znamená, že hra je hotová. Dříve bývalo běžnou praxí, že se finální kopie hry vypálily na optický disk a poslaly vydavateli a dané disky pro vypalování mívaly zlatou barvu zápisového povrchu. 
 
 
Metro Exodus je důležitý titul především pro NVIDII, protože představuje další hru, která bude moci využít technologie RTX a především ray tracing, ale vedle toho i Advanced PhysX a Hairworks. NVIDIA samozřejmě potřebuje, aby takových her co největším tempem přibývalo a hráči měli více důvodů ke koupi nových karet. 
 
My se můžeme těšit, že k Metro Exodus dostaneme také Metro 2033 Redux, což snad stále platí pro případ, že si novou hru předobjednáme. Co se týče data vydání, to bylo posunuto o týden dopředu, takže nyní platí 15. února. Deep Silver a 4A Games tedy mají i tak dost času na to, aby svou novinku ještě pořádně otestovali, než ji vypustí na trh. 
 
 
A že je hra hotová, tak nám tvůrci na oslavu připravili další krátké video, ze kterého doslova mrazí. Jde o Title Sequence vyrobený studiem Elastic ze Santa Monica, které zpracovalo podobná videa pro Game of Thrones či Westworld. V případě Metro Exodus se však zima neblíží, ale dávno dorazila.  
 
Zdroj: DSOGaming


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple uvádí kreditní kartu Apple Card Apple uvádí kreditní kartu Apple Card
Apple se snaží výrazně rozšířit portfolio svých služeb. Jednou z novinek, které byly uvedeny na dnešní keynote, jsou i kreditní karty Apple Card. Ty nabídnou nevídané podmínky a až 3% zpětnou odměnu za nákup.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji
Jedním ze sponzorů hackerské soutěže Pwn2Own byla letos i Tesla. Ta slíbila, že komu se podaří prolomit jeden ze systémů vozu, může jej získat. Týmu Fluoroacetate se to povedlo a celkem si i z dalších soutěží odnesl 375 tisíc USD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat? Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat?
Až Mars 2020 odstartuje na cestu, poveze si s sebou i malého pomocníka v podobě helikoptéry. Ta bude první zařízení vyslané na cizí planetu, které (snad) bude schopné opětovného letu a přistání. Jak byla vyřešena navigace?
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570 ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570
X570 by měl být na rozdíl od předchozích verzí dané řady čipsetů vyvinut samotným AMD a my o něm víme jako zatím o jediném, který přijde po boku desktopových procesorů Ryzen 3000. Nyní už své desky zmiňují dva známí výrobci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal
Loni v prosinci jsme se dozvěděli, že Microsoft rezignuje na vývoj svého enginu EdgeHTML a raději přejde pod Chromium, což už udělali třeba i vývojáři Opery. Nyní už bylo pomalu na čase, aby se objevila první verze a taky že ano.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře