www.svethardware.cz
>
>
>

Metro Exodus je hotov, přijde dříve, než bylo v plánu

Metro Exodus je hotov, přijde dříve, než bylo v plánu
, , aktualita
Že se datum vydání nějaké hry posune, to je celkem běžná věc, ovšem většinou to bývá odsunutí na pozdější termín. Metro Exodus však přijde na trh dříve, než bylo plánováno a tvůrci hlásí, že hra je hotová. 
K oblíbeným
reklama
Použil se zde obvyklý termín "go gold", který je třeba si neplést s tím, co znamená mezi hudebníky. V jejich případě to obvykle představuje úspěch daný vysokým počtem prodaných kopií, ovšem v případě her to znamená, že hra je hotová. Dříve bývalo běžnou praxí, že se finální kopie hry vypálily na optický disk a poslaly vydavateli a dané disky pro vypalování mívaly zlatou barvu zápisového povrchu. 
 
 
Metro Exodus je důležitý titul především pro NVIDII, protože představuje další hru, která bude moci využít technologie RTX a především ray tracing, ale vedle toho i Advanced PhysX a Hairworks. NVIDIA samozřejmě potřebuje, aby takových her co největším tempem přibývalo a hráči měli více důvodů ke koupi nových karet. 
 
My se můžeme těšit, že k Metro Exodus dostaneme také Metro 2033 Redux, což snad stále platí pro případ, že si novou hru předobjednáme. Co se týče data vydání, to bylo posunuto o týden dopředu, takže nyní platí 15. února. Deep Silver a 4A Games tedy mají i tak dost času na to, aby svou novinku ještě pořádně otestovali, než ji vypustí na trh. 
 
 
A že je hra hotová, tak nám tvůrci na oslavu připravili další krátké video, ze kterého doslova mrazí. Jde o Title Sequence vyrobený studiem Elastic ze Santa Monica, které zpracovalo podobná videa pro Game of Thrones či Westworld. V případě Metro Exodus se však zima neblíží, ale dávno dorazila.  
 
Zdroj: DSOGaming


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů