www.svethardware.cz
>
>
>

Metro Exodus je hotov, přijde dříve, než bylo v plánu

Metro Exodus je hotov, přijde dříve, než bylo v plánu
, , aktualita
Že se datum vydání nějaké hry posune, to je celkem běžná věc, ovšem většinou to bývá odsunutí na pozdější termín. Metro Exodus však přijde na trh dříve, než bylo plánováno a tvůrci hlásí, že hra je hotová. 
K oblíbeným
reklama
Použil se zde obvyklý termín "go gold", který je třeba si neplést s tím, co znamená mezi hudebníky. V jejich případě to obvykle představuje úspěch daný vysokým počtem prodaných kopií, ovšem v případě her to znamená, že hra je hotová. Dříve bývalo běžnou praxí, že se finální kopie hry vypálily na optický disk a poslaly vydavateli a dané disky pro vypalování mívaly zlatou barvu zápisového povrchu. 
 
 
Metro Exodus je důležitý titul především pro NVIDII, protože představuje další hru, která bude moci využít technologie RTX a především ray tracing, ale vedle toho i Advanced PhysX a Hairworks. NVIDIA samozřejmě potřebuje, aby takových her co největším tempem přibývalo a hráči měli více důvodů ke koupi nových karet. 
 
My se můžeme těšit, že k Metro Exodus dostaneme také Metro 2033 Redux, což snad stále platí pro případ, že si novou hru předobjednáme. Co se týče data vydání, to bylo posunuto o týden dopředu, takže nyní platí 15. února. Deep Silver a 4A Games tedy mají i tak dost času na to, aby svou novinku ještě pořádně otestovali, než ji vypustí na trh. 
 
 
A že je hra hotová, tak nám tvůrci na oslavu připravili další krátké video, ze kterého doslova mrazí. Jde o Title Sequence vyrobený studiem Elastic ze Santa Monica, které zpracovalo podobná videa pro Game of Thrones či Westworld. V případě Metro Exodus se však zima neblíží, ale dávno dorazila.  
 
Zdroj: DSOGaming


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů
Elon Musk a jeho společnost SpaceX pořádá soutěž, ve které spolu soupeří vozy pro systém Hyperloop. Pro příští ročník se Musk rozhodl, že vybuduje novou a delší testovací dráhu. Ta by měla být dlouhá deset kilometrů. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch
Origin Big O by se dal marketingovou řečí označit za ultimátní herní stanici, která v sobě kombinuje čtyři platformy, abychom se nemuseli rozhodovat, k čemu se posadíme. Máme tu tak jednak výkonné PC a k němu tři konzole. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se? AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se?
Mezi novými 7nm procesory Ryzen 3000 byla do stejné série propašována také dvě nová 12nm APU, z nichž to lepší v podobě Ryzen 5 3400G je zároveň nejvýkonnější APU, jaké je k dispozici. Co nabídne?
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr? Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr?
Teorie o mladém vesmíru zahrnují exotické objekty, mezi něž rozhodně patří i temné hvězdy. Tyto hypotetické objekty by se mohly stát zárodky pozdějších supermasivních černých děr jako vůbec první hvězdy vesmíru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti
Dle vyjádření jednoho z vedoucích pracovníků firmy AMD byly ceny nových Radeonů s jejich pozdějším snížením ještě před vypuštěním na trh předem pečlivě připravená akce. Alespoň to se dozvídáme z úst Scotta Herkelmana. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů