www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře

Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
, , aktualita
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
K oblíbeným
reklama
Už na jaře 2020 by se mělo objevit nové předplatné Microsoft 365 Life, známé také jako M365 Life nebo Alta). To by mělo přinést koncept komplexnějšího předplatného produktů Microsoft i pro běžné spotřebitele. Dosud bylo něco takového k dispozici pro podnikové zákazníky a vzdělávací instituce.
 
Microsoft logo
 
Předpokládá se, že předplatné bude zhruba ve výši nynějšího předplatného Office 365 pro běžné zákazníky a má obsahovat nejen Office 365, ale i Windows 10 a další součásti i novinky, jako např. manažer hesel. Ten se může dost hodit, neboť dle průzkumu Microsoft na jeho účtech používá minimálně 44 milionů lidí heslo, které bylo součástí některého z mnoha úniků, při nichž se dostalo na světlo světa už okolo 3 miliard údajů. Hovoří se také o speciální verzi aplikace Teams for Life.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Adobe ukázal novou funkci výměny oblohy ve Photoshopu pomocí AI Adobe ukázal novou funkci výměny oblohy ve Photoshopu pomocí AI
Společnost Adobe připravuje spoustu zajímavých funkcí pro své aplikace. Jednou z nich je i výměna oblohy (Sky Replacement) pomocí systémů umělé inteligence Adobe Sensei. Ta zajistí větší věrohodnost výsledku.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AMD Navy Flounder: Radeon se 40 CU a 192bitovým rozhraním AMD Navy Flounder: Radeon se 40 CU a 192bitovým rozhraním
Jako Navy Flounder byl už dříve označen čip Navi 22, ale to není tak jednoznačné. Nyní se ale dozvídáme o tom, že Navy Flounder má být v podstatě nástupce Navi 10 s rovněž 40 jednotkami CU. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek10 komentářů
NASA Artemis Plan: kterak na Měsíci přistane první žena a další muž NASA Artemis Plan: kterak na Měsíci přistane první žena a další muž
NASA představila Artemis Plan a konkrétně pak aktualizaci svého programu Artemis zahrnující také Fázi 1, čili plány pro přistání lidí na Měsíci. Mezi nimi už bude i první žena a cílem je rok 2024.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek
YouTube vrací lidské kurátory, AI se moc neosvědčila YouTube vrací lidské kurátory, AI se moc neosvědčila
Server YouTube ve zvýšené míře nasadil systémy umělé inteligence, které měly za úkol odstraňovat nenávistný a jinak závadný obsah. Nyní ale couvá a vrací lidské kurátory kvůli vysoké chybovosti AI.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
GeForce RTX 3080 má 19Gb/s paměti, proč ale nejsou ještě rychlejší? GeForce RTX 3080 má 19Gb/s paměti, proč ale nejsou ještě rychlejší?
Igor Wallossek z Igor's Lab se věnuje otázce výběru pamětí pro nové grafické karty GeForce RTX, a to nejen modelu 3080, ale také 3090. Ty se v tomto ohledu totiž moc neliší a hlavní otázka je, proč tu jsou 19Gb/s paměti, kdy v nabídce jsou i 21Gb/s. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře