www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft nabízí nový Elite Xbox Wireless Controller Series 2

Microsoft nabízí nový Elite Xbox Wireless Controller Series 2
, , aktualita
Společnost Microsoft si připravila nový herní ovladač s označením Elite Xbox Wireless Controller Series 2, který je tak určený především pro konzole Xbox a bezdrátové rozhraní, ovšem připraven byl i pro PC. 
K oblíbeným
reklama
Microsoft Elite Xbox Wireless Controller Series 2 by již měl být k dispozici v nabídkách různých prodejců, a také že je i u nás, přičemž jeho cena začíná těsně pod 4000 Kč. Nejde tak o levné zboží, takže proč by po něčem takovém měl zvláště hráč využívající PC prahnout? Microsoft slibuje oproti předchozímu Elite Xbox Wireless Controller více než třicet novinek a vylepšení. 
 
 
Dle dostupných informací jde především o nové páčky s nastavitelnou tuhostí, zcela pogumovaná část, za niž budeme ovladač držet, zbrusu nové vyměnitelné komponenty, což jsou především ovládací prvky, dále až 40hodinová výdrž baterie na jedno nabití i dokovací stanice, která toto dobití zajistí. Dále si můžeme tvořit vedle výchozího profilu tři další, využívat hlasové příkazy a ovladač si přizpůsobovat pomocí aplikace Příslušenství pro Xbox. V ní bude možné si třeba nastavit mrtvé zóny pro některé ovládací prvky, přiřazovat tlačítka různým funkcím, atd. Dobíjení je pak zajištěno pomocí rozhraní USB-C. 
 
 
V balení ovladače se tak nachází různé příslušenství a vedle nezbytného kabelu a dokovací stanice to jsou právě různě provedené páčky, tlačítka či pádla, z nichž si můžeme zvolit takové provedené, které nám bude nejvíce vyhovovat. 
 
 
Kvůli tomu ale byla i navýšena cena nového ovladače, který je na našem trhu asi o tisíc korun dražší než starší verze. 
 
 
Zdroj: Microsoft


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Astronomové našli v našem systému 139 nových planetek, k čemu poslouží? Astronomové našli v našem systému 139 nových planetek, k čemu poslouží?
Ve vnějších částech Sluneční soustavy obíhá pěkná řádka větších objektů, přičemž tím máme na mysli oblast za oběžnou dráhou Neptunu - poslední planety soustavy. Dalších 139 planetek bylo přitom nově objeveno díky Dark Energy Survey. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Intel prozrazuje, jaké instrukce budou podporovat chystané procesory Intel prozrazuje, jaké instrukce budou podporovat chystané procesory
Intel se rozhodl aktualizovat svůj ISA Extensions manuál, který je určen především programátorům k tomu, aby věděli, na co se mohou připravovat. Dozví se tak o tom, které instrukce budou podporovány teprve chystanými procesorovými řadami. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
D-Wave zdarma nabízí výkon svých kvantových počítačů pro výzkum Covid-19 D-Wave zdarma nabízí výkon svých kvantových počítačů pro výzkum Covid-19
Kanadská společnost D-Wave Systems se rozhodla, že své kvantové počítače dá k dispozici pro výzkum nemoci Covid-19 a hledání léku. To představuje možnost využití jejich výkonu prostřednictvím služby Leap 2. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte vypustil do světa GTX 1650 s paměťmi GDDR6 Gigabyte vypustil do světa GTX 1650 s paměťmi GDDR6
Už nyní můžeme navázat na dnešní zprávu, dle níž jsme mohli čekat nástup karet GeForce GTX 1650 s paměťmi GDDR6, přičemž nemluvíme o verzích Super. Jako první se přihlásila společnost Gigabyte, která nabízí dva modely. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NASA provedla poslední test Mars Helicopter před letem NASA provedla poslední test Mars Helicopter před letem
Navzdory pandemii se dále pracuje na roveru Perseverance, který by měl startovat letos v létě. Nyní už má NASA za sebou poslední testy, jimiž měla projít malá Mars Helicopter, kterou si rover poveze s sebou. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře