www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft nabízí nový Elite Xbox Wireless Controller Series 2

Microsoft nabízí nový Elite Xbox Wireless Controller Series 2
, , aktualita
Společnost Microsoft si připravila nový herní ovladač s označením Elite Xbox Wireless Controller Series 2, který je tak určený především pro konzole Xbox a bezdrátové rozhraní, ovšem připraven byl i pro PC. 
K oblíbeným
reklama
Microsoft Elite Xbox Wireless Controller Series 2 by již měl být k dispozici v nabídkách různých prodejců, a také že je i u nás, přičemž jeho cena začíná těsně pod 4000 Kč. Nejde tak o levné zboží, takže proč by po něčem takovém měl zvláště hráč využívající PC prahnout? Microsoft slibuje oproti předchozímu Elite Xbox Wireless Controller více než třicet novinek a vylepšení. 
 
 
Dle dostupných informací jde především o nové páčky s nastavitelnou tuhostí, zcela pogumovaná část, za niž budeme ovladač držet, zbrusu nové vyměnitelné komponenty, což jsou především ovládací prvky, dále až 40hodinová výdrž baterie na jedno nabití i dokovací stanice, která toto dobití zajistí. Dále si můžeme tvořit vedle výchozího profilu tři další, využívat hlasové příkazy a ovladač si přizpůsobovat pomocí aplikace Příslušenství pro Xbox. V ní bude možné si třeba nastavit mrtvé zóny pro některé ovládací prvky, přiřazovat tlačítka různým funkcím, atd. Dobíjení je pak zajištěno pomocí rozhraní USB-C. 
 
 
V balení ovladače se tak nachází různé příslušenství a vedle nezbytného kabelu a dokovací stanice to jsou právě různě provedené páčky, tlačítka či pádla, z nichž si můžeme zvolit takové provedené, které nám bude nejvíce vyhovovat. 
 
 
Kvůli tomu ale byla i navýšena cena nového ovladače, který je na našem trhu asi o tisíc korun dražší než starší verze. 
 
 
Zdroj: Microsoft


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kioxia uvádí SSD CD6 a CM6 s PCIe 4.0 a kapacitou až 30,7 TB Kioxia uvádí SSD CD6 a CM6 s PCIe 4.0 a kapacitou až 30,7 TB
Společnost Kioxia (bývalá Toshiba) představuje své nové podnikové SSD disky CD6 a CM6, které využívají nového rozhraní PCIe 4.0. Výkonnější řada CM6 slibuje až 1,4 milionu IOPS a kapacitu do 30,72 TB.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel Core i9-10900 ES otestován už i v Cinebench Intel Core i9-10900 ES otestován už i v Cinebench
Nedávno jsme se dozvěděli, že na východě se už vesele obchoduje s prvními verzemi procesorů Intel Core generace Comet Lake-S. Jde stále o inženýrské vzorky, ale ty už se v podstatě nemusí lišit od konečných verzí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AI pomohla vytvořit Halicin, nové a velice slibné antibiotikum AI pomohla vytvořit Halicin, nové a velice slibné antibiotikum
O potenciálu umělé inteligence (AI) slýcháme velice často, ovšem nyní se můžeme podívat i na konkrétní výsledek jejího nasazení, a to v oblasti medicíny. Jde o Halicin, nové a velice slibné antibiotikum. 
Včera, aktualita, Jan Vítek12 komentářů
Facebook začne platit za nahrávky hlasu, chce zlepšit svůj Portal Facebook začne platit za nahrávky hlasu, chce zlepšit svůj Portal
Koncem loňského listopadu jsme se dozvěděli, že chce Facebook v rámci svého projektu Viepoints platit uživatelům za nejrůznější data, která pomohou vylepšit produkty Facebooku. Jako první je tu projekt Pronunciations.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři přinutili Teslu pomocí lepící pásky porušovat rychlostní předpisy Hackeři přinutili Teslu pomocí lepící pásky porušovat rychlostní předpisy
Autonomní funkce moderních aut jsou někdy překvapivě snadno "hacknutelné". Ovlivnit se dají různými způsoby a inženýři dokázali oblbnout systémy starších vozů Tesla jen černou lepící páskou. Vůz pak zrychloval více, než měl.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů