www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft nabízí nový Elite Xbox Wireless Controller Series 2

Microsoft nabízí nový Elite Xbox Wireless Controller Series 2
, , aktualita
Společnost Microsoft si připravila nový herní ovladač s označením Elite Xbox Wireless Controller Series 2, který je tak určený především pro konzole Xbox a bezdrátové rozhraní, ovšem připraven byl i pro PC. 
K oblíbeným
reklama
Microsoft Elite Xbox Wireless Controller Series 2 by již měl být k dispozici v nabídkách různých prodejců, a také že je i u nás, přičemž jeho cena začíná těsně pod 4000 Kč. Nejde tak o levné zboží, takže proč by po něčem takovém měl zvláště hráč využívající PC prahnout? Microsoft slibuje oproti předchozímu Elite Xbox Wireless Controller více než třicet novinek a vylepšení. 
 
 
Dle dostupných informací jde především o nové páčky s nastavitelnou tuhostí, zcela pogumovaná část, za niž budeme ovladač držet, zbrusu nové vyměnitelné komponenty, což jsou především ovládací prvky, dále až 40hodinová výdrž baterie na jedno nabití i dokovací stanice, která toto dobití zajistí. Dále si můžeme tvořit vedle výchozího profilu tři další, využívat hlasové příkazy a ovladač si přizpůsobovat pomocí aplikace Příslušenství pro Xbox. V ní bude možné si třeba nastavit mrtvé zóny pro některé ovládací prvky, přiřazovat tlačítka různým funkcím, atd. Dobíjení je pak zajištěno pomocí rozhraní USB-C. 
 
 
V balení ovladače se tak nachází různé příslušenství a vedle nezbytného kabelu a dokovací stanice to jsou právě různě provedené páčky, tlačítka či pádla, z nichž si můžeme zvolit takové provedené, které nám bude nejvíce vyhovovat. 
 
 
Kvůli tomu ale byla i navýšena cena nového ovladače, který je na našem trhu asi o tisíc korun dražší než starší verze. 
 
 
Zdroj: Microsoft


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google Stadia má problém: Chromecast Ultra se hodně přehřívá Google Stadia má problém: Chromecast Ultra se hodně přehřívá
Google před pár dny spustil herní streamovací službu Stadia. Někteří jsou z ní nadšeni, jiní mají naopak problémy. A vypadá to, že těch problémů bude více. Chromecast Ultra, který je součástí systému, se totiž výrazně přehřívá.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Uber bude odposlouchávat jízdu autem v zájmu bezpečnosti Uber bude odposlouchávat jízdu autem v zájmu bezpečnosti
Aby bylo více důkazů pro řešení případných incidentů mezi řidičem a pasažérem služby Uber, bude zavedena možnost nahrávání audio záznamu celé jízdy. Zatím má být k dispozici pro vybrané země.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
V-Ray a Blender's Cycles získávají podporu GeForce RTX V-Ray a Blender's Cycles získávají podporu GeForce RTX
NVIDIA se snaží podporu svého RTX hardwaru prosazovat nejen ve hrách, ale také v grafickém softwaru. Nyní přišla řada na V-Ray a Blender's Cycles od Chaos Group s příslušným urychlením renderování. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tesla ukázala extravagantní elektrický pickup Cybertruck Tesla ukázala extravagantní elektrický pickup Cybertruck
Před pár hodinami představila automobilka Tesla svůj dlouho připravovaný pickup Cybertruck. Tato elektrická bestie přináší hranatý design jak ze sci-fi filmu, velmi slušný dojezd a akceleraci na 60 mph za méně než 3 sekundy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Colorful si připravil Micro ATX desku s AMD X570 Colorful si připravil Micro ATX desku s AMD X570
Společnost Colorful se chystá vypustit na trh menší základní desku formátu Micro ATX, která je založena na větší desce X570 Gaming Pro V14. Jedná se o model CVN X570M GAMING Pro, jenž také nese čipovou sadu X570. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek