www.svethardware.cz
>
>
>
>

Microsoft odhalil 50,5palcový Surface Hub 2

Microsoft odhalil 50,5palcový Surface Hub 2
, , aktualita
První generace "nástěnných počítačů" Surface Hub byla představena už v roce 2015, a tak je čas na již druhou generaci Surface Hub 2, ačkoliv Microsoft s tou první nezaznamenal velký prodejní úspěch. Co nabídne nyní?
reklama
První generace Surface Hub z roku 2015 zahrnovala 55" a 84" modely, které se však reálně dostaly na trh až o rok později a v porovnání s jinými zařízeními řady Surface se pochopitelně neprodávaly v takových počtech. Ve skutečnosti Microsoft dokázal oslovit nějakých 5000 zákazníků na 25 trzích, ovšem mezi ně patřila i více než polovina amerických společností z žebříčku Fortune 100. 
 
 
Surface Hub tak jsou drahá zařízení pro celé týmy pracovníků ve společnostech, které cenu svého IT vybavení moc neřeší, což bude platit jistě i pro Surface Hub 2. Ten bude oproti první generaci ztrácet na velikosti, protože byla ohlášena pouze jedna verze s 50,5" úhlopříčkou, která bude mít poměr stran 3:2 a dotykový displej s rozlišením 4K+. 
 
 
Microsoft se totiž spoléhá na to, že firmy si mohou těchto zařízení koupit více a sestavit si je jako dlaždice vedle sebe do jedné velké plochy. Jak ukazuje video, vedle sebe mohou být takto spojeny třeba čtyři Surface Hub 2. 
 
 
Microsoft ale evidentně ještě nemá vše hotovo, a tak ani nebyl připraven poskytnout veškeré hardwarové specifikace. Dozvěděli jsme se však, že Surface Hub 2 nabídne kamery s rozlišením 4K, samozřejmě i integrované reproduktory a mikrofony schopné zachytávat hlas od opodál stojících lidí, což se bude hodit pro různá virtuální setkání a konference. 
 
Potřebné stojany a držáky k těmto zařízením nabídne společnost Steelcase, na níž bude zajistit to, aby Surface Hub 2 šlo snadno otočit na výšku nebo na šířku. Microsoft zase přidá možnost využití zařízení Surface Pen k ovládání. 
 
I nadále pak půjde v podstatě o All in One PC ve velikosti televizoru, které budeme moci dle toho využít zcela libovolně, jak nám operační systém umožní. Dle Microsoftu bychom pochopitelně měli nejlépe využít Windows 10, Office 365, Microsoft Whiteboard, Microsoft Teams a příslušný cloud. V běžném prodeji budou nové Surface Hub 2 od příštího roku. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AOC uvedlo levné herní monitory V2H s FreeSync a IPS AOC uvedlo levné herní monitory V2H s FreeSync a IPS
Společnost AOC představila trojici nových levných herních monitorů 22V2H, 24V2H a 27V2H. Všechny tři mají IPS obrazovku a podporují také technologii AMD FreeSync. To vše za dosti nízkou cenu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tim Cook chce, aby Bloomberg stáhl kontroverzní článek Tim Cook chce, aby Bloomberg stáhl kontroverzní článek
Tim Cook vůbec není nadšený z kontroverzního článku serveru Bloomberg, který tvrdí, že čínští výrobci hardware vkládali do základních desek amerických serverů štěnice. Žádá, aby údajně nepravdivý článek stáhl.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Autonomní létající taxi Volocopter míří do Singapuru Autonomní létající taxi Volocopter míří do Singapuru
Startup Volocopter už před rokem provedl test svého autonomního létajících taxi v Dubaji a létá i Německu. Jednou z dalších zemí, kde proběhnou testovací lety tohoto 18rotorového "dronu" pro dvě osoby, bude Singapur.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel Core i9-9900K je tu, jak si vede? Intel Core i9-9900K je tu, jak si vede?
Dnes už konečně padlo informační embargo na nové procesory Intel, a tak se můžeme podívat na první nezávislé testy procesoru Core i9-9900K, o jehož testování firmou Principled Technologies se tak moc mluvilo. 
19.10.2018, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Crucial P1, nová rychlá SSD s QLC čipy Crucial P1, nová rychlá SSD s QLC čipy
Také společnost Crucial představila nová velmi rychlá SSD. Využívají M.2 2280 formátu a sběrnice PCIe s NVMe podporou. Může se chlubit rychlostí až 2000 MB/s díky vyrovnávacímu SLC bufferu.
19.10.2018, aktualita, Milan Šurkala1 komentář