www.svethardware.cz
>
>
>
>

Microsoft odhalil 50,5palcový Surface Hub 2

Microsoft odhalil 50,5palcový Surface Hub 2
, , aktualita
První generace "nástěnných počítačů" Surface Hub byla představena už v roce 2015, a tak je čas na již druhou generaci Surface Hub 2, ačkoliv Microsoft s tou první nezaznamenal velký prodejní úspěch. Co nabídne nyní?
reklama
První generace Surface Hub z roku 2015 zahrnovala 55" a 84" modely, které se však reálně dostaly na trh až o rok později a v porovnání s jinými zařízeními řady Surface se pochopitelně neprodávaly v takových počtech. Ve skutečnosti Microsoft dokázal oslovit nějakých 5000 zákazníků na 25 trzích, ovšem mezi ně patřila i více než polovina amerických společností z žebříčku Fortune 100. 
 
 
Surface Hub tak jsou drahá zařízení pro celé týmy pracovníků ve společnostech, které cenu svého IT vybavení moc neřeší, což bude platit jistě i pro Surface Hub 2. Ten bude oproti první generaci ztrácet na velikosti, protože byla ohlášena pouze jedna verze s 50,5" úhlopříčkou, která bude mít poměr stran 3:2 a dotykový displej s rozlišením 4K+. 
 
 
Microsoft se totiž spoléhá na to, že firmy si mohou těchto zařízení koupit více a sestavit si je jako dlaždice vedle sebe do jedné velké plochy. Jak ukazuje video, vedle sebe mohou být takto spojeny třeba čtyři Surface Hub 2. 
 
 
Microsoft ale evidentně ještě nemá vše hotovo, a tak ani nebyl připraven poskytnout veškeré hardwarové specifikace. Dozvěděli jsme se však, že Surface Hub 2 nabídne kamery s rozlišením 4K, samozřejmě i integrované reproduktory a mikrofony schopné zachytávat hlas od opodál stojících lidí, což se bude hodit pro různá virtuální setkání a konference. 
 
Potřebné stojany a držáky k těmto zařízením nabídne společnost Steelcase, na níž bude zajistit to, aby Surface Hub 2 šlo snadno otočit na výšku nebo na šířku. Microsoft zase přidá možnost využití zařízení Surface Pen k ovládání. 
 
I nadále pak půjde v podstatě o All in One PC ve velikosti televizoru, které budeme moci dle toho využít zcela libovolně, jak nám operační systém umožní. Dle Microsoftu bychom pochopitelně měli nejlépe využít Windows 10, Office 365, Microsoft Whiteboard, Microsoft Teams a příslušný cloud. V běžném prodeji budou nové Surface Hub 2 od příštího roku. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Robot Omron Forpheus na CES 2019 učil hraní ping-pongu Robot Omron Forpheus na CES 2019 učil hraní ping-pongu
Umělá inteligence byla na letošním veletrhu CES 2019 velkým hitem. Jednou z mnoha velkých zajímavostí byl robot Omron Morpheus, který umí hrát ping-pong a jeho úkolem je dokonce to naučit i jiné.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
V noci nastane úplné zatmění Měsíce, počasí nahrává jeho sledování V noci nastane úplné zatmění Měsíce, počasí nahrává jeho sledování
V těchto dnech zažíváme po dlouhé době jasné počasí, které nám v noci umožní dobře sledovat úplné zatmění Měsíce. Musíte však vydržet do druhé poloviny noci, nebo si spíše naopak přivstat.  
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Anketa: Souhrnné e-maily o nových článcích? Anketa: Souhrnné e-maily o nových článcích?
V rámci rozvoje našich magazínů bychom rádi zjistili, zda máte nadále zájem o e-mailové rozesílky o nových článcích z jednotlivých magazínů, když lze mít to stejné v jednom souhrnném e-mailu.
Včera, anketa, Karel Polívka1 komentář
Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců
Hospodaření automobilky Tesla je velmi bedlivě sledováno, a aby i další čtvrtletí bylo ziskové, rozhodla se společnost dát sbohem 7 % svých zaměstnanců. Potřebuje totiž zlevnit výrobu Modelu 3 a přijít se základní verzí elektromobilu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše
Každou chvíli dochází k nějakému bezpečnostnímu úniku a nyní se na Internetu objevila obrovská 87GB databáze e-mailů a přihlašovacích hesel. Chcete vědět, zda je mezi nimi i vaše heslo k některé službě?
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala27 komentářů