www.svethardware.cz
>
>
>
>

Microsoft Office s novým designem na webu i 365 verzi

Microsoft Office s novým designem na webu i 365 verzi
, , aktualita
Aplikace kancelářského balíku Office se dočkají nového jednoduššího designu. Bude zahrnovat nejen úpravu horního panelu, ale také významně vyšší zapojení funkce pro hledání a přibude i vektorová grafika.
reklama
Microsoft pomalu vylepšuje svůj kancelářský balík Office.com a Office 365 a aplikace do nich spadající. Změny se ale budou objevovat postupně, takže nejprve se zpravidla dočkají uživatelé Wordu Online a obvykle také Outlooku (v programu Insider). Jednou ze změn bude zjednodušení horního panelu, který přijde o jedno "patro". Kdo však bude chtít, může jej přidat zase zpátky. Zatím se neobjeví ve Wordu, Excelu nebo PowerPointu, neboť uživatelé jsou zde zvyklí na určité uživatelské rozhraní a jen neradi přijímají změny (již v minulosti byl Office 2007 pro mnohé velkým šokem, ze kterého se snažili vzpamatovat ještě roky).
 
Microsoft Word Online
 
klikněte pro zvětšení
 
Další změnou bude zavedení vektorové grafiky. S její pomocí budou vytvořeny ikonky, které se tak budou lépe škálovat při různých rozlišeních a hodnotách zvětšení displeje. Tuto změnu dostal nejen již zmíněný Word Online, ale ještě v průběhu června se v Insider programu ukáže i v klasickém Excelu, Wordu, PowerPointu pro Windows. V červenci se dostane i na Outlook pro Windows a v srpnu by mělo dojít i na Outlook pro Mac.
 
Microsoft Office Search
 
klikněte pro zvětšení
 
Třetí velkou změnou bude zvýšení důrazu na vyhledávací políčko. To bude nabízet nápovědu a návrhy na různé události a další dokumenty či jiný obsah na základě toho, na čem a s kým jste pracovali. K tomuto napovídání bude sloužit systém umělé inteligence. Toto již funguje na Office.com, SharePoint Online a mobilním Outlooku, v srpnu se pak dostane i na běžný Outlook. Zavádění novinek do dalších produktů Office se bude provádět na základě odezvy uživatelů.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Yuneec Mantis Q, hlasem ovládaný kompaktní dron Yuneec Mantis Q, hlasem ovládaný kompaktní dron
Společnost Yuneec představila nový kompaktní dron Mantis Q. Ten umí nahrávat až 4K video a fotit do RAW formátu. Ve vzduchu vydrží přes půl hodiny a je možné jej ovládat i s pomocí hlasových příkazů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Enermax vylepšil vodní chlazení Liqtech TR4 II o RGB LED Enermax vylepšil vodní chlazení Liqtech TR4 II o RGB LED
Společnost Enermax aktualizovala své vodní chlazení Liqtech TR4 II. To je schopno uchladit i přetaktované procesory AMD Threadripper, neboť si má poradit až s 500W spotřebou. Novinkou je však RGB podsvícení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
SpaceX: Dragon s lidskou posádkou poletí v dubnu SpaceX: Dragon s lidskou posádkou poletí v dubnu
Vypadá to, že z dvojice firem SpaceX a Boeing má nyní ta první na dosah prvenství jako firma, která dokáže vyslat člověka do vesmíru, a to přímo na oběžnou dráhu. SpaceX to chce poprvé vyzkoušet v dubnu příštího roku. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD vysvětluje taktovací funkci Precision Boost Overdrive AMD vysvětluje taktovací funkci Precision Boost Overdrive
Už jsme se jednou věnovali funkci Precision Boost Overdrive, kterou nabízejí procesory AMD Threadripper druhé generace, ovšem pouze okrajově. Nyní se ale na ni podíváme blíže, a to i díky nově zveřejněným materiálům. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
EVGA představila malou X299 Micro ATX 2 pro výkonné Intely EVGA představila malou X299 Micro ATX 2 pro výkonné Intely
EVGA se pochlubila novou deskou, která je určena pro zákazníky mající zájem o menší sestavu založenou na procesorech Intel pro patici LGA 2066. Jde tak o HEDT procesory včetně zatím nejvýkonnějšího 18jádrového modelu.
Včera, aktualita, Jan Vítek