www.svethardware.cz
>
>
>
>

Microsoft Office s novým designem na webu i 365 verzi

Microsoft Office s novým designem na webu i 365 verzi
, , aktualita
Aplikace kancelářského balíku Office se dočkají nového jednoduššího designu. Bude zahrnovat nejen úpravu horního panelu, ale také významně vyšší zapojení funkce pro hledání a přibude i vektorová grafika.
reklama
Microsoft pomalu vylepšuje svůj kancelářský balík Office.com a Office 365 a aplikace do nich spadající. Změny se ale budou objevovat postupně, takže nejprve se zpravidla dočkají uživatelé Wordu Online a obvykle také Outlooku (v programu Insider). Jednou ze změn bude zjednodušení horního panelu, který přijde o jedno "patro". Kdo však bude chtít, může jej přidat zase zpátky. Zatím se neobjeví ve Wordu, Excelu nebo PowerPointu, neboť uživatelé jsou zde zvyklí na určité uživatelské rozhraní a jen neradi přijímají změny (již v minulosti byl Office 2007 pro mnohé velkým šokem, ze kterého se snažili vzpamatovat ještě roky).
 
Microsoft Word Online
 
klikněte pro zvětšení
 
Další změnou bude zavedení vektorové grafiky. S její pomocí budou vytvořeny ikonky, které se tak budou lépe škálovat při různých rozlišeních a hodnotách zvětšení displeje. Tuto změnu dostal nejen již zmíněný Word Online, ale ještě v průběhu června se v Insider programu ukáže i v klasickém Excelu, Wordu, PowerPointu pro Windows. V červenci se dostane i na Outlook pro Windows a v srpnu by mělo dojít i na Outlook pro Mac.
 
Microsoft Office Search
 
klikněte pro zvětšení
 
Třetí velkou změnou bude zvýšení důrazu na vyhledávací políčko. To bude nabízet nápovědu a návrhy na různé události a další dokumenty či jiný obsah na základě toho, na čem a s kým jste pracovali. K tomuto napovídání bude sloužit systém umělé inteligence. Toto již funguje na Office.com, SharePoint Online a mobilním Outlooku, v srpnu se pak dostane i na běžný Outlook. Zavádění novinek do dalších produktů Office se bude provádět na základě odezvy uživatelů.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Herní monitory čeká podstatné vylepšení podsvícení díky Mini-LED Herní monitory čeká podstatné vylepšení podsvícení díky Mini-LED
Společnost AU Optronics si dle Digitimes a LED Inside chystá velkou novinku týkající se podsvícení. Půjde o nasazení Mini-LED, které se mají představit především v herních panelech a výsledných monitorech. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
CERN odstartoval proces významného vylepšení Velkého hadronového urychlovače CERN odstartoval proces významného vylepšení Velkého hadronového urychlovače
Large Hadron Collider (LHC) je v provozu už od roku 2010 a nyní odstartoval proces jeho významného vylepšení, po němž budeme moci mluvit o HL-LHC, čili High-Luminosity. O co se v tomto případě jedná?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Výrobci grafických karet očekávají v druhém pololetí výrazný pokles prodejů Výrobci grafických karet očekávají v druhém pololetí výrazný pokles prodejů
Tchaj-wanští výrobci a dodavatelé grafických karet musejí počítat s tím, že dodávky na trh budou mít v druhém letošním pololetí sestupnou tendenci. Důvod je naprosto zřejmý, a sice značně ochablý zájem těžařů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
External Funds Used ukáže celkovou útratu na Steamu External Funds Used ukáže celkovou útratu na Steamu
Pokud by vás zajímalo, kolik peněz už jste utratili na Steamu za hry či jiné zboží, dosud jste pomocí svého klienta neměli možnost, jak to rychle a přesně zjistit. Valve nám ale tuto možnost brzy dá a půjde o nástroj External Funds Used. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Tom Forsyth, architekt Larrabee, se vrací do Intelu pomoci s vývojem GPU Tom Forsyth, architekt Larrabee, se vrací do Intelu pomoci s vývojem GPU
Intel už se nijak netají s tím, že pracuje na vývoji samostatných GPU, které mají být dost výkonné i pro moderní hry. Ostatně proto si k sobě z AMD přetáhl Raju Koduriho a ten nyní rozšiřuje svůj tým. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek