www.svethardware.cz
>
>
>
>

Microsoft Office s novým designem na webu i 365 verzi

Microsoft Office s novým designem na webu i 365 verzi
, , aktualita
Aplikace kancelářského balíku Office se dočkají nového jednoduššího designu. Bude zahrnovat nejen úpravu horního panelu, ale také významně vyšší zapojení funkce pro hledání a přibude i vektorová grafika.
reklama
Microsoft pomalu vylepšuje svůj kancelářský balík Office.com a Office 365 a aplikace do nich spadající. Změny se ale budou objevovat postupně, takže nejprve se zpravidla dočkají uživatelé Wordu Online a obvykle také Outlooku (v programu Insider). Jednou ze změn bude zjednodušení horního panelu, který přijde o jedno "patro". Kdo však bude chtít, může jej přidat zase zpátky. Zatím se neobjeví ve Wordu, Excelu nebo PowerPointu, neboť uživatelé jsou zde zvyklí na určité uživatelské rozhraní a jen neradi přijímají změny (již v minulosti byl Office 2007 pro mnohé velkým šokem, ze kterého se snažili vzpamatovat ještě roky).
 
Microsoft Word Online
 
klikněte pro zvětšení
 
Další změnou bude zavedení vektorové grafiky. S její pomocí budou vytvořeny ikonky, které se tak budou lépe škálovat při různých rozlišeních a hodnotách zvětšení displeje. Tuto změnu dostal nejen již zmíněný Word Online, ale ještě v průběhu června se v Insider programu ukáže i v klasickém Excelu, Wordu, PowerPointu pro Windows. V červenci se dostane i na Outlook pro Windows a v srpnu by mělo dojít i na Outlook pro Mac.
 
Microsoft Office Search
 
klikněte pro zvětšení
 
Třetí velkou změnou bude zvýšení důrazu na vyhledávací políčko. To bude nabízet nápovědu a návrhy na různé události a další dokumenty či jiný obsah na základě toho, na čem a s kým jste pracovali. K tomuto napovídání bude sloužit systém umělé inteligence. Toto již funguje na Office.com, SharePoint Online a mobilním Outlooku, v srpnu se pak dostane i na běžný Outlook. Zavádění novinek do dalších produktů Office se bude provádět na základě odezvy uživatelů.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AOC uvedlo levné herní monitory V2H s FreeSync a IPS AOC uvedlo levné herní monitory V2H s FreeSync a IPS
Společnost AOC představila trojici nových levných herních monitorů 22V2H, 24V2H a 27V2H. Všechny tři mají IPS obrazovku a podporují také technologii AMD FreeSync. To vše za dosti nízkou cenu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tim Cook chce, aby Bloomberg stáhl kontroverzní článek Tim Cook chce, aby Bloomberg stáhl kontroverzní článek
Tim Cook vůbec není nadšený z kontroverzního článku serveru Bloomberg, který tvrdí, že čínští výrobci hardware vkládali do základních desek amerických serverů štěnice. Žádá, aby údajně nepravdivý článek stáhl.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Autonomní létající taxi Volocopter míří do Singapuru Autonomní létající taxi Volocopter míří do Singapuru
Startup Volocopter už před rokem provedl test svého autonomního létajících taxi v Dubaji a létá i Německu. Jednou z dalších zemí, kde proběhnou testovací lety tohoto 18rotorového "dronu" pro dvě osoby, bude Singapur.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel Core i9-9900K je tu, jak si vede? Intel Core i9-9900K je tu, jak si vede?
Dnes už konečně padlo informační embargo na nové procesory Intel, a tak se můžeme podívat na první nezávislé testy procesoru Core i9-9900K, o jehož testování firmou Principled Technologies se tak moc mluvilo. 
19.10.2018, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Crucial P1, nová rychlá SSD s QLC čipy Crucial P1, nová rychlá SSD s QLC čipy
Také společnost Crucial představila nová velmi rychlá SSD. Využívají M.2 2280 formátu a sběrnice PCIe s NVMe podporou. Může se chlubit rychlostí až 2000 MB/s díky vyrovnávacímu SLC bufferu.
19.10.2018, aktualita, Milan Šurkala1 komentář