www.svethardware.cz
>
>
>
>

Microsoft Office s novým designem na webu i 365 verzi

Microsoft Office s novým designem na webu i 365 verzi
, , aktualita
Aplikace kancelářského balíku Office se dočkají nového jednoduššího designu. Bude zahrnovat nejen úpravu horního panelu, ale také významně vyšší zapojení funkce pro hledání a přibude i vektorová grafika.
reklama
Microsoft pomalu vylepšuje svůj kancelářský balík Office.com a Office 365 a aplikace do nich spadající. Změny se ale budou objevovat postupně, takže nejprve se zpravidla dočkají uživatelé Wordu Online a obvykle také Outlooku (v programu Insider). Jednou ze změn bude zjednodušení horního panelu, který přijde o jedno "patro". Kdo však bude chtít, může jej přidat zase zpátky. Zatím se neobjeví ve Wordu, Excelu nebo PowerPointu, neboť uživatelé jsou zde zvyklí na určité uživatelské rozhraní a jen neradi přijímají změny (již v minulosti byl Office 2007 pro mnohé velkým šokem, ze kterého se snažili vzpamatovat ještě roky).
 
Microsoft Word Online
 
klikněte pro zvětšení
 
Další změnou bude zavedení vektorové grafiky. S její pomocí budou vytvořeny ikonky, které se tak budou lépe škálovat při různých rozlišeních a hodnotách zvětšení displeje. Tuto změnu dostal nejen již zmíněný Word Online, ale ještě v průběhu června se v Insider programu ukáže i v klasickém Excelu, Wordu, PowerPointu pro Windows. V červenci se dostane i na Outlook pro Windows a v srpnu by mělo dojít i na Outlook pro Mac.
 
Microsoft Office Search
 
klikněte pro zvětšení
 
Třetí velkou změnou bude zvýšení důrazu na vyhledávací políčko. To bude nabízet nápovědu a návrhy na různé události a další dokumenty či jiný obsah na základě toho, na čem a s kým jste pracovali. K tomuto napovídání bude sloužit systém umělé inteligence. Toto již funguje na Office.com, SharePoint Online a mobilním Outlooku, v srpnu se pak dostane i na běžný Outlook. Zavádění novinek do dalších produktů Office se bude provádět na základě odezvy uživatelů.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Robot Omron Forpheus na CES 2019 učil hraní ping-pongu Robot Omron Forpheus na CES 2019 učil hraní ping-pongu
Umělá inteligence byla na letošním veletrhu CES 2019 velkým hitem. Jednou z mnoha velkých zajímavostí byl robot Omron Morpheus, který umí hrát ping-pong a jeho úkolem je dokonce to naučit i jiné.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
V noci nastane úplné zatmění Měsíce, počasí nahrává jeho sledování V noci nastane úplné zatmění Měsíce, počasí nahrává jeho sledování
V těchto dnech zažíváme po dlouhé době jasné počasí, které nám v noci umožní dobře sledovat úplné zatmění Měsíce. Musíte však vydržet do druhé poloviny noci, nebo si spíše naopak přivstat.  
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Anketa: Souhrnné e-maily o nových článcích? Anketa: Souhrnné e-maily o nových článcích?
V rámci rozvoje našich magazínů bychom rádi zjistili, zda máte nadále zájem o e-mailové rozesílky o nových článcích z jednotlivých magazínů, když lze mít to stejné v jednom souhrnném e-mailu.
Včera, anketa, Karel Polívka1 komentář
Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců Tesla chce snížit náklady, propustí 7 % zaměstnanců
Hospodaření automobilky Tesla je velmi bedlivě sledováno, a aby i další čtvrtletí bylo ziskové, rozhodla se společnost dát sbohem 7 % svých zaměstnanců. Potřebuje totiž zlevnit výrobu Modelu 3 a přijít se základní verzí elektromobilu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše
Každou chvíli dochází k nějakému bezpečnostnímu úniku a nyní se na Internetu objevila obrovská 87GB databáze e-mailů a přihlašovacích hesel. Chcete vědět, zda je mezi nimi i vaše heslo k některé službě?
18.1.2019, aktualita, Milan Šurkala27 komentářů