www.svethardware.cz
>
>
>
>

Microsoft ohlásil Office 2019, přijdou za rok

Microsoft ohlásil Office 2019, přijdou za rok
, , aktualita
Někdy v druhé polovině roku 2018 přijde nový kancelářský balík Microsoft Office 2019, přičemž samotná firma mluví o další verzi z nekončící řady Office. Můžeme se tak těšit na nové verze Wordu, Excelu, PowerPointu a dalších aplikací. 
K oblíbeným
reklama
Microsoft si tak chystá další verzi klasického balíku Office s instalovatelnými kancelářskými aplikacemi Word, Excel, PowerPoint, Outlook a dalšími a také se serverovými Exchange, SharePoint či Skype for Business. Office 2019 byly představeny na události Ignite v Orlandu a nyní se o nich Microsoft v krátkosti zmínil také na svém blogu.
 
 
Microsoft už nějakou dobu razí myšlenku online kancelářských aplikací, a to pod značkou Office 365, ale zatím to neznamená, že by měl rušit klasické instalované aplikace. Jak uvedl na odkazovaném blogu Jared Sparato, generální manažer Microsoft Office, v Microsoftu si uvědomují, že právě přesun k využití cloudu je velké rozhodnutí s mnoha otázkami, které je třeba brát v potaz. Proto přijdou Office 2019 právě pro ty zákazníky, kteří chtějí mít některé, nebo rovnou všechny aplikace a jejich data uloženy lokálně. 
 
Připravované Office 2019 slibují nové funkce, a to třeba pro Ink, kde Microsoft připravuje citlivost na přítlak, nebo Ink Replay pro celkově "přirozené využití". Excel zase dostane pro analýzu dat nové vzorečky a grafy. Pro PowerPoint jsou zase připravovány nástroje pro lepší animace, jako je Morph nebo Zoom a serverové aplikace získají nové aktualizace pro celkově lepší správu a využití hlasu nebo zabezpečení. 
 
Microsoft tak zatím nic moc konkrétního o svých Office 2019 neuvádí a slibuje, že předběžné verze budou k dispozici od příštího léta, zatímco ta finální přijde nekdy v druhé polovině příštího roku.
 
Zdroj: Microsoft
reklama
Nejnovější články
Intel vypustil na trh Xeon W-3300: 10nm CPU pro pracovní stanice Intel vypustil na trh Xeon W-3300: 10nm CPU pro pracovní stanice
Intel se rozhodl, že na trh vypustí 10nm procesory Xeon W-3300, které představují to nejbližší, co má tato firma k dispozici na motivy High-End Desktopů (HEDT). Jedná se ovšem spíše o konkurenci pro Threadrippery Pro, i když stále jen s omezeným výkonem.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Hot Chips 33 budou o 3D pouzdření v podání AMD, Intelu a TSMC Hot Chips 33 budou o 3D pouzdření v podání AMD, Intelu a TSMC
Uprostřed srpna proběhne konference Hot Chips 33, kde bude mezi hlavní témata patřit 3D či obecně pokročilé pouzdření počítačových čipů, a to v podání prezentujících z firem TSMC, Intel a AMD. Na co se můžeme těšit? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Ada Lovelace má nabídnout podobný skok jako Maxwell - Pascal NVIDIA Ada Lovelace má nabídnout podobný skok jako Maxwell - Pascal
Dobrá zpráva přichází od leakera zvaného Ulysses, který mluví o dalším slušném pokroku ve výkonu, který má předvést budoucí generace GeForce zvaná Ada Lovelace. Má jít totiž o podobný nárůst, jaký ukázal přechod z Maxwellu na Pascal. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Thunderbolt 5 zřejmě míří k 80 Gb/s a modulaci PAM-3 Thunderbolt 5 zřejmě míří k 80 Gb/s a modulaci PAM-3
Rozhraní Thunderbolt ve verzi 3 i 4 nabízí propustnost 40 Gb/s, čili v tomto ohledu mezigenerační pokrok nic nového nenabídl, ale právě vyvíjená verze Thunderbolt 5 by už díky PAM3 měla propustnost zdvojnásobit. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Astronomové nalezli exoplanetu vzdálenou 0,1 světelného roku od své hvězdy Astronomové nalezli exoplanetu vzdálenou 0,1 světelného roku od své hvězdy
Pokud bychom měli brát naši Sluneční soustavu jako vzor, byl by systém hvězdy COCONUTS-2 velice neobvyklý. Zahrnuje totiž velkou planetu, která obíhá daleko za hranicí, již u nás považujeme za okraj soustavy. 
Včera, aktualita, Jan Vítek