www.svethardware.cz
>
>
>
>

Microsoft ohlásil Office 2019, přijdou za rok

Microsoft ohlásil Office 2019, přijdou za rok
, , aktualita
Někdy v druhé polovině roku 2018 přijde nový kancelářský balík Microsoft Office 2019, přičemž samotná firma mluví o další verzi z nekončící řady Office. Můžeme se tak těšit na nové verze Wordu, Excelu, PowerPointu a dalších aplikací. 
K oblíbeným
reklama
Microsoft si tak chystá další verzi klasického balíku Office s instalovatelnými kancelářskými aplikacemi Word, Excel, PowerPoint, Outlook a dalšími a také se serverovými Exchange, SharePoint či Skype for Business. Office 2019 byly představeny na události Ignite v Orlandu a nyní se o nich Microsoft v krátkosti zmínil také na svém blogu.
 
 
Microsoft už nějakou dobu razí myšlenku online kancelářských aplikací, a to pod značkou Office 365, ale zatím to neznamená, že by měl rušit klasické instalované aplikace. Jak uvedl na odkazovaném blogu Jared Sparato, generální manažer Microsoft Office, v Microsoftu si uvědomují, že právě přesun k využití cloudu je velké rozhodnutí s mnoha otázkami, které je třeba brát v potaz. Proto přijdou Office 2019 právě pro ty zákazníky, kteří chtějí mít některé, nebo rovnou všechny aplikace a jejich data uloženy lokálně. 
 
Připravované Office 2019 slibují nové funkce, a to třeba pro Ink, kde Microsoft připravuje citlivost na přítlak, nebo Ink Replay pro celkově "přirozené využití". Excel zase dostane pro analýzu dat nové vzorečky a grafy. Pro PowerPoint jsou zase připravovány nástroje pro lepší animace, jako je Morph nebo Zoom a serverové aplikace získají nové aktualizace pro celkově lepší správu a využití hlasu nebo zabezpečení. 
 
Microsoft tak zatím nic moc konkrétního o svých Office 2019 neuvádí a slibuje, že předběžné verze budou k dispozici od příštího léta, zatímco ta finální přijde nekdy v druhé polovině příštího roku.
 
Zdroj: Microsoft
reklama
Nejnovější články
Overclocker obohatil své chlazení o ledového draka vyfukujícího dusík Overclocker obohatil své chlazení o ledového draka vyfukujícího dusík
Při chlazení tekutým dusíkem se obecně na estetiku nehraje, ostatně jde vesměs o pokusy či snahy o překonání rekordů, takže důraz se klade především na funkčnost a většinou postačí kus vhodně tvarovaného kovu. Max Parisotto je ale jiného názoru.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
16jádrový Ryzen 9 3950X vyjde na polovinu ceny hypotetického monolitu 16jádrový Ryzen 9 3950X vyjde na polovinu ceny hypotetického monolitu
AMD se v případě architektury Zen vydala cestou vícečipových procesorů, což od generace Ryzen 3000 poznali i uživatelé běžných desktopů. Dosud ale nebylo jasné, kolik přesně může AMD tímto přístupem ušetřit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD na Mindfactory drtí Intel, získává 86% tržní podíl AMD na Mindfactory drtí Intel, získává 86% tržní podíl
Od největšího německého prodejce elektroniky Mindfactory máme další čísla prodejů procesorů AMD a Intel. Zatímco díky serverům, sestavám a notebookům celosvětově Intel i nadále drtí AMD, v prodejích kusových procesorů je tomu naopak.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C Raspberry Pi 4 v nové revizi má opravený USB C
Už loni v červenci jsme se dozvěděli o tom, že Raspberry Pi 4 má chybně implementovaný port USB C, což bohužel nebyl jediný problém tohoto zařízení. Nyní ale přichází nová revize, která už by měla mít napájecí USB v pořádku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem AOC představuje rychlý monitor AG273QZ se 27" panelem
AOC představuje dle svých slov vysoce výkonný monitor AG273QZ, který nabídne především rychlý panel s úhlopříčkou 27". A i když jde o TN, výrobce mluví o nové generaci s kvalitními barvami, jak naznačují i specifikace.
Dnes, aktualita, Jan Vítek