www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft varuje před vlastní aktualizací, ochromí Windows Defender ATP

Microsoft varuje před vlastní aktualizací, ochromí Windows Defender ATP
, , aktualita
Aktualizace operačního systému Microsoft Windows 10 a Server opět přinesly potíže navíc. V případě aktualizace KB4520062 jde o to, že její instalace ochromí bezpečnostní řešení Windows Defender ATP.
K oblíbeným
reklama
Mnoho updatů operačního systému Microsoft Windows 10 sice přináší opravu nějakého problému, ale současně s tím bohužel přestane fungovat něco jiného, čímž jsou už aktualizace tohoto systému už pověstné. Nyní je problém s aktualizací KB4520062, která měla opravovat mnoho problémů. Zabraňuje např. zvýšení spotřeby zařízení připojených v režimu Connected Standby, zabraňuje zobrazení černé obrazovky při prvním přihlášení po aktualizaci, odstraňuje problémy s Bluetooth nebo tiskovým dialogem v Internet Exploreru, kdy byly potíže s tiskem webových stránek a opravuje i několik dalších chyb.
 
Windows 10 logo
 
Bohužel se ukázalo, že tato aktualizace také přináší novou chybu, kvůli čemuž Microsoft doporučuje tento update prozatím neinstalovat. Bezpečnostní služba Microsoft Defender Advanced Threat Protection (ATP) totiž může po nainstalování aktualizace přestat fungovat, případně může dokonce zobrazovat chybu 0xc0000409 pro proces MsSense.exe v Prohlížeči událostí. Chyba se týká operačních systémů Windows 10 (verze 1809), Windows 10 Enterprise LTSC 2019, Windows Server (verze 1809) a Windows Server 2019. Microsoft tak nyní vyzává uživatele, aby počkali do poloviny listopadu, kdy by mělo dojít k nápravě.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Epson EcoTank L6190: kancelářský šetřílek Epson EcoTank L6190: kancelářský šetřílek
Dnes se budeme v recenzi věnovat multifunkční tiskárně Epson L6190. Ta míří do domácích kanceláří a menších podniků. Nabídne totiž nízké tiskové náklady, podavač ADF a nechybí dokonce ani faxové připojení.
Dnes, recenze, Milan Šurkala
John Carmack omezí Oculus, chce vyvíjet AI srovnatelnou s člověkem John Carmack omezí Oculus, chce vyvíjet AI srovnatelnou s člověkem
John Carmack, muž, který stojí za legendárními hrami Doom a Quake, se v posledních letech soustředil na vývoj virtuální reality pro Oculus. Toho chce ale nechat, hodlá totiž vyvinout obecnou AI se schopnostmi učení srovnatelnou s člověkem.
15.11.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany
Microsoft ohlásil vývoj titulu Age of Empires IV už před více než dvěma roky, ale dosud toho bylo k vidění jen velice málo. Nyní se ale můžeme mrknout na video, které ukazuje především to, jak bude vypadat prostředí této hry. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
AMD představuje procesor Ryzen 5 3500, ale ne pro volný prodej AMD představuje procesor Ryzen 5 3500, ale ne pro volný prodej
Recenzemi nového procesoru Ryzen 9 3950X je zastíněna zpráva o tom, že AMD vypustilo do světa model Ryzen 5 3500, o který by ale jistě mělo zájem daleko více zákazníků. Samostatně si jej ale nekoupíme. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Curiosity na Marsu detekoval nevysvětlené nárůsty koncentrace kyslíku Curiosity na Marsu detekoval nevysvětlené nárůsty koncentrace kyslíku
Už dlouho se mluví o metanu na Marsu jako o plynu, který by mohl být tvořen životem, ale stejně tak dobře i geologickými procesy. Nyní jde ale o měnící se koncentraci kyslíku, která zaměstnává hlavy v NASA. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek