www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Microsoft vylepší ve Windows 10 Game Bar, jak?

Microsoft vylepší ve Windows 10 Game Bar, jak?
, , aktualita
Nový Windows 10 Insider Preview Build 17093 se zaměřuje především na hráče a nadšence, když přináší nové funkce pro Game Bar. Podívejme se tak na to, co můžeme čekat od tohoto sestavení a nejspíše i finální verze chystané na jaro.
reklama
Nové funkce tak mohou najít zatím jen insideři v Windows 10 Insider Preview Build 17093 a jde především o vylepšení pro nabídku Game Bar, do čehož patří vylepšení uživatelského rozhraní, různé další úpravy a funkce. 
 
 
V nově provedené nabídce Game Bar tak máme snadněji najít to, co potřebujeme, čili funkce pro grabování videa, nastavení telefonu a kamery či úpravu názvu našeho Mixer streamu, což vše dostalo nová tlačítka. Vybrat si také můžeme mezi tmavým a invertovaným světlým prostředím, jak ukazuje první obrázek. Vedle toho mají být k dispozici i jiná, barevnější schemata. 
 
 
Pokud někdo používá více GPU, ukáže se mu nová stránka pro nastavení grafiky, kde bude moci spravovat výkon ve spojitosti s jednotlivými aplikacemi, což je podobné jako nastavení grafiky v ovladačích AMD a NVIDIA. Jde o záložku Advanced graphics, kterou najdeme v Settings > System > Display (Nastavení > Systém > Obrazovka). 
 
Nejde přitom o nastavení režimů CrossFire a SLI, jako spíše o to, zda se má pro danou aplikaci využít "power saving GPU", čili integrované, nebo "high performance GPU" na grafické kartě.  
 
 
Dále si Microsoft přichystal podporu HDR pro více sestav s Windows a vysvětluje, že mnoho počítačů je schopno podporovat HDR, ale potřebuje "kalibraci HDR streamů", aby to šlo uvést do praxe. Přibyde tak další nastavení v Settings > Apps > Video playback, kde bude možné na vhodně vybavených zařízeních zapnout funkci Stream HDR Video. 
 

Sestavení 17093 nabízí také jiné novinky, jako další nástroje pro ochranu osobních dat, novou možnost, jak Windows 10 S používat bez hesla a další vylepšení týkající se zabezpečení, sledování pohybu očí, vícejazyčné podpory a rozhraní Bluetooth. 
 
Zdroj: Windows
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Wacom uvedl tenčí pero Pen Pro Slim pro tablety Wacom uvedl tenčí pero Pen Pro Slim pro tablety
Společnost Wacom uvedla novou verzi svého pera pro tablety. Nese název Pen Pro Slim a už podle svého názvu je jasné, že je užší než výchozí verze. Výrobce tak slibuje nižší únavu prstů při dlouhodobé práci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Yi Home Camera 3: bezpečnost ohlídá pomocí zdokonaleného AI Yi Home Camera 3: bezpečnost ohlídá pomocí zdokonaleného AI
Nejnovější domácí bezpečnostní kamera od Yi Technology přichází s vylepšeným systémem umělé inteligence, který by měl spolehlivěji rozpoznat osobu. Hlavním lákadlem bude i tentokrát atraktivní cena.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Microsoft Store obsahoval aplikace s cryptojackingem Microsoft Store obsahoval aplikace s cryptojackingem
Závadné aplikace se nevyskytují jen na oficiálních obchodech s mobilními aplikacemi, ale také na obchodech pro desktopy. Na Microsoft Store se totiž objevilo hned 8 aplikací, které prováděly tajnou těžbu kryptoměn.
16.2.2019, aktualita, Milan Šurkala
Logitech uvádí webkameru C920s s vyšším soukromím Logitech uvádí webkameru C920s s vyšším soukromím
Společnost Logitech aktualizovala svou oblíbenu webkameru a připravila novou verzi C920s. Ta umí natáčet Full HD videosekvence a jak velí dnešní doba se zájmem o vyšší soukromí, má i krytku objektivu.
16.2.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Opera R3 přináší nové uživatelské rozhraní Opera R3 přináší nové uživatelské rozhraní
Chystaná verze internetového prohlížeče Opera R3 nabídne přepracované uživatelské rozhraní s možností přepínání mezi tmavým a světlým motivem. Integrována byla také peněženka pro kryptoměny.
16.2.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář