www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

Minipočítač Zotac Zbox Magnus přichází s GeForce RTX 2070

Minipočítač Zotac Zbox Magnus přichází s GeForce RTX 2070
, , aktualita
Zotac představil nový model svého mini PC Zbox Magnus E, který by mohl potěšit i některé hráče nebo fanoušky VR. Ve svém kompaktním těle totiž ukrývá výkonnou grafickou kartu Nvidia GeForce RTX 2070.
K oblíbeným
reklama
Zotac Zbox Magnus EC52070D přichází do kategorie malých, ale přitom výkonných minipočítačů. Vhodný je především pro pro práci s multimediálními soubory, dokonce i hraní některých moderních her. Hodit se může také pro použití s HTC Vive, Oculus Rift či jinými headsety pro virtuální realitu. Na přední straně šasi si můžeme všimnout otvorů připomínajících včelí plástev, za kterými se ukrývá dvojice ventilátorů. Pro dostatečné chlazení se další otvory nacházejí na bocích počítače. O pohon se stará šestijádrový procesor Intel Core i5-8400T osmé generace, který může běžet na frekvenci až 3,3 GHz.
 
 
Hlavní chloubou tohoto mini PC se ovšem stala grafická karta Nvidia GeForce RTX 2070 s 8GB pamětí GDDR6 a architekturou Turing. Jedná se o běžnou desktopovou kartu, která byla vtěsnána do těla počítače o rozměrech 22,5 x 20,3 x 12,8 cm. Podporována je až 32GB operační paměť DDR4 rozdělená do dvou slotů. Nouzi by uživatel nemusel mít ani o místo na disku, kromě NVMe M.2 SSD je připraveno také místo pro 2,5" HDD a podpora paměti Intel Optane. Ani přes malé rozměry nebyla opomenuta konektivita, o kterou se stará šest portů USB 3.1 Gen2. Jeden z nich využívá reversibilní konektor Type-C s propustností 10 Gb/s.
 
 
Pokud se jedná o připojení monitoru či jiného zobrazovacího zařízení, připraveny jsou konektory HDMI 2.0, trojice DisplayPort 1.4 a dokonce také tradiční DVI-D. V jednu chvíli je možné obraz přenášet až na čtyři monitory. K internetovému připojení lze využít dva konektory Gigabit Ethernet nebo modul Killer WiFi AC 1150, který umí zvýšit prioritu streamování videa nebo online hrám, aby zabránil trhání nebo jiným výpadkům. Na své si přijdou i uživatelé, kteří si svůj počítači rádi upgradují. Bez nářadí se lze dostat ke slotům SO-DIMM pro operační paměť, M.2 SSD, 2,5" slot pro HDD/SSD nebo paměti Intel Optane. Kromě hotové konfigurace se systémem Windows 10 Home bude počítač dostupný jako barebone, který obsahuje pouze klíčové komponenty a zbytek si zákazník doplní sám.
 
V tuto chvíli nemáme k dispozici žádné informaci o ceně ani dostupnosti modelu Zotac Zbox Magnus EC52070D.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vědci nasimulovali marsotřesení dle dat z InSight Vědci nasimulovali marsotřesení dle dat z InSight
InSight na Marsu už nějaký ten pátek pomocí přístroje SEIS naslouchá, zda nezaznamená projevy seismické aktivity. To se mu ostatně už povedlo a na základě toho mohli vědci na Zemi simulovat toto "marsotřesení".
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat
Zatímco z neshod pramenící průtahy v obchodování mezi Jižní Koreou a Japonskem tlačí ceny pamětí nahoru, Gartner i tak tvrdí, že ceny DRAM v tomto roce celkově poklesnou o 42 procent. Kvůli čemu?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy
Apple to měl poslední dobou ohledně 5G modemů hodně těžké. Soudní tahanice se společností Qualcomm nakonec dopadly dobře, nyní to však vypadá, že si 5G modemy zajistí sám. Chce prý převzít část Intelu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede? GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede?
NVIDIA včera odpoledne konečně vyslala na trh GeForce RTX 2080 Super, poslední z ohlášených vylepšených Turingů. Stejně jako ostatní dostala více CUDA jader i jiných jednotek a jako jediná pak výše taktované paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy
Kauzy ohledně sledování uživatelů ve spojitosti s Facebookem neutuchají a možná se začne opět mluvit o jedné z těch, o kterých se už mluvilo i v minulosti. Facebook totiž sleduje fotografie uživatelů pomocí IPTC tagů, což může být zneužito k dalším účelům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala