www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

Minipočítač Zotac Zbox Magnus přichází s GeForce RTX 2070

Minipočítač Zotac Zbox Magnus přichází s GeForce RTX 2070
, , aktualita
Zotac představil nový model svého mini PC Zbox Magnus E, který by mohl potěšit i některé hráče nebo fanoušky VR. Ve svém kompaktním těle totiž ukrývá výkonnou grafickou kartu Nvidia GeForce RTX 2070.
reklama
Zotac Zbox Magnus EC52070D přichází do kategorie malých, ale přitom výkonných minipočítačů. Vhodný je především pro pro práci s multimediálními soubory, dokonce i hraní některých moderních her. Hodit se může také pro použití s HTC Vive, Oculus Rift či jinými headsety pro virtuální realitu. Na přední straně šasi si můžeme všimnout otvorů připomínajících včelí plástev, za kterými se ukrývá dvojice ventilátorů. Pro dostatečné chlazení se další otvory nacházejí na bocích počítače. O pohon se stará šestijádrový procesor Intel Core i5-8400T osmé generace, který může běžet na frekvenci až 3,3 GHz.
 
 
Hlavní chloubou tohoto mini PC se ovšem stala grafická karta Nvidia GeForce RTX 2070 s 8GB pamětí GDDR6 a architekturou Turing. Jedná se o běžnou desktopovou kartu, která byla vtěsnána do těla počítače o rozměrech 22,5 x 20,3 x 12,8 cm. Podporována je až 32GB operační paměť DDR4 rozdělená do dvou slotů. Nouzi by uživatel nemusel mít ani o místo na disku, kromě NVMe M.2 SSD je připraveno také místo pro 2,5" HDD a podpora paměti Intel Optane. Ani přes malé rozměry nebyla opomenuta konektivita, o kterou se stará šest portů USB 3.1 Gen2. Jeden z nich využívá reversibilní konektor Type-C s propustností 10 Gb/s.
 
 
Pokud se jedná o připojení monitoru či jiného zobrazovacího zařízení, připraveny jsou konektory HDMI 2.0, trojice DisplayPort 1.4 a dokonce také tradiční DVI-D. V jednu chvíli je možné obraz přenášet až na čtyři monitory. K internetovému připojení lze využít dva konektory Gigabit Ethernet nebo modul Killer WiFi AC 1150, který umí zvýšit prioritu streamování videa nebo online hrám, aby zabránil trhání nebo jiným výpadkům. Na své si přijdou i uživatelé, kteří si svůj počítači rádi upgradují. Bez nářadí se lze dostat ke slotům SO-DIMM pro operační paměť, M.2 SSD, 2,5" slot pro HDD/SSD nebo paměti Intel Optane. Kromě hotové konfigurace se systémem Windows 10 Home bude počítač dostupný jako barebone, který obsahuje pouze klíčové komponenty a zbytek si zákazník doplní sám.
 
V tuto chvíli nemáme k dispozici žádné informaci o ceně ani dostupnosti modelu Zotac Zbox Magnus EC52070D.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Adobe Enhance Detail díky umělé inteligenci zvýší rozlišení o 30 % Adobe Enhance Detail díky umělé inteligenci zvýší rozlišení o 30 %
Aktualizace aplikací od Adobe přinesla několik zajímavých vylepšení. Lightroom CC se dočkal chybějících funkcí z klasické verze a všechny programy pak dostaly funkci Enhance Detail. Ta umožní zvýšit rozlišení snímků až o 30 % díky AI.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Další mohutné investice Intelu, v Irsku to bude 8 miliard dolarů Další mohutné investice Intelu, v Irsku to bude 8 miliard dolarů
V poslední době se dozvídáme o tom, jaké investice v nejbližší době čekají Intel. Mluvilo se již o 11 miliardách v Izraeli, podstatném rozšiřování provozů v Oregonu a nyní to jsou podrobnosti o rovněž již známých investicích v Irsku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA TU116 vyfoceno, je o třetinu menší než TU106 NVIDIA TU116 vyfoceno, je o třetinu menší než TU106
Grafický čip NVIDIA TU116 se uplatní na grafických kartách GeForce GTX 1660 Ti, které očekáváme už za týden. Můžeme se podívat na to, jak velký je tento čip oproti TU106 z karet RTX 2000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Astronomové našli ve vesmíru příklad kolize celých planet Astronomové našli ve vesmíru příklad kolize celých planet
Je logické, že ve vesmíru dochází i ke kolizím celých planet, ostatně takovým způsobem měl vzniknout i náš Měsíc a v podstatě i Země. Nyní se ale našel příklad takové kolize i mezi exoplanetami. Podívejme se na systém hvězdy Kepler-107. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Deska Soyo s H310C podporuje procesory až do generace Skylake Deska Soyo s H310C podporuje procesory až do generace Skylake
Společnost Soyo, o níž se v dnešní době moc často nedočteme, si připravila velice zajímavou desku s označením H310CM-V3H V2.0. Ta totiž podporuje procesory Intel Core 8. a 9. generace, na čemž by nebylo nic zvláštního, ale také 7. a 6. generace.
Dnes, aktualita, Jan Vítek