www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

Minipočítač Zotac Zbox Magnus přichází s GeForce RTX 2070

Minipočítač Zotac Zbox Magnus přichází s GeForce RTX 2070
, , aktualita
Zotac představil nový model svého mini PC Zbox Magnus E, který by mohl potěšit i některé hráče nebo fanoušky VR. Ve svém kompaktním těle totiž ukrývá výkonnou grafickou kartu Nvidia GeForce RTX 2070.
K oblíbeným
reklama
Zotac Zbox Magnus EC52070D přichází do kategorie malých, ale přitom výkonných minipočítačů. Vhodný je především pro pro práci s multimediálními soubory, dokonce i hraní některých moderních her. Hodit se může také pro použití s HTC Vive, Oculus Rift či jinými headsety pro virtuální realitu. Na přední straně šasi si můžeme všimnout otvorů připomínajících včelí plástev, za kterými se ukrývá dvojice ventilátorů. Pro dostatečné chlazení se další otvory nacházejí na bocích počítače. O pohon se stará šestijádrový procesor Intel Core i5-8400T osmé generace, který může běžet na frekvenci až 3,3 GHz.
 
 
Hlavní chloubou tohoto mini PC se ovšem stala grafická karta Nvidia GeForce RTX 2070 s 8GB pamětí GDDR6 a architekturou Turing. Jedná se o běžnou desktopovou kartu, která byla vtěsnána do těla počítače o rozměrech 22,5 x 20,3 x 12,8 cm. Podporována je až 32GB operační paměť DDR4 rozdělená do dvou slotů. Nouzi by uživatel nemusel mít ani o místo na disku, kromě NVMe M.2 SSD je připraveno také místo pro 2,5" HDD a podpora paměti Intel Optane. Ani přes malé rozměry nebyla opomenuta konektivita, o kterou se stará šest portů USB 3.1 Gen2. Jeden z nich využívá reversibilní konektor Type-C s propustností 10 Gb/s.
 
 
Pokud se jedná o připojení monitoru či jiného zobrazovacího zařízení, připraveny jsou konektory HDMI 2.0, trojice DisplayPort 1.4 a dokonce také tradiční DVI-D. V jednu chvíli je možné obraz přenášet až na čtyři monitory. K internetovému připojení lze využít dva konektory Gigabit Ethernet nebo modul Killer WiFi AC 1150, který umí zvýšit prioritu streamování videa nebo online hrám, aby zabránil trhání nebo jiným výpadkům. Na své si přijdou i uživatelé, kteří si svůj počítači rádi upgradují. Bez nářadí se lze dostat ke slotům SO-DIMM pro operační paměť, M.2 SSD, 2,5" slot pro HDD/SSD nebo paměti Intel Optane. Kromě hotové konfigurace se systémem Windows 10 Home bude počítač dostupný jako barebone, který obsahuje pouze klíčové komponenty a zbytek si zákazník doplní sám.
 
V tuto chvíli nemáme k dispozici žádné informaci o ceně ani dostupnosti modelu Zotac Zbox Magnus EC52070D.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Zemětřesení na Marsu už díky InSight není jen teorie Zemětřesení na Marsu už díky InSight není jen teorie
Sonda InSight americké NASA pobývá na Marsu už řadu měsíců a už dlouho tak naslouchala jeho interiéru, zda z něj nepřijdou nějaké otřesy. Nyní už můžeme říci, že Mars je nejspíše geologicky aktivní planeta.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další Tesla lehla popelem, vzala s sebou ještě tři auta Další Tesla lehla popelem, vzala s sebou ještě tři auta
Požáry elektromobilů jsou bedlivě sledovaným tématem. A pokud je to Tesla, tak ještě více. Poslední požár Modelu S se stal v Číně v Šanghaji, kde s sebou hořící auto vzalo ještě další tři blízko stojící.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AMD Ryzen 5 3400G a 3 3200G jsou v dohledu, jaké budou? AMD Ryzen 5 3400G a 3 3200G jsou v dohledu, jaké budou?
Zrovna včera jsme se podívali na to, jak se v Číně hardwaroví nadšenci už vesele šťourají v APU AMD Ryzen 3 3200G a zkoumají, co má pod pokličkou. Není tak divu, že se můžeme už dozvědět i o jeho specifikacích a opět je tu téma teplovodivé pasty. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA znemožnila brzké otestování karet GTX 1650, proč? NVIDIA znemožnila brzké otestování karet GTX 1650, proč?
NVIDIA včera vypustila na trh karty GeForce GTX 1650, ovšem oficiální představení z její strany v podstatě neproběhlo a co víc, znemožněno bylo i brzké otestování karet v rámci nezávislých recenzí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Microsoft nakonec do Windows 10 nezahrne funkci Sets Microsoft nakonec do Windows 10 nezahrne funkci Sets
Už od roku 2017 se mluví o chystané funkci Sets, kterou si Microsoft připravoval jako další vylepšení svého systému Windows 10. Během loňského dubna se jí dočkali Insideři, ale nyní se dozvídáme, že už s ní Microsoft nepočítá. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář