Morrowind Rebirth: znovuzrozená klasika v nové verzi

Morrowind Rebirth: znovuzrozená klasika v nové verzi
, , aktualita
Bethesda dnes nezažívá zrovna nejúspěšnější období, ale nedá se jí upřít, že se vždy snažila umožnit, aby její hry byly dobře modifikovatelné a ty se právě díky tomu mohou těšit dlouhé oblibě. Díky tomu se můžeme také těšit na notně oprášený Morrowind. 
K oblíbeným
reklama
Pokud jste si modifikaci Morrowind Rebirth dosud ještě nevyzkoušeli, nyní je ta pravá příležitost, protože ta je nově k dispozici ve verzi 4.9 a nabízí velké změny týkající se samotných herních lokací, modelů, předmětů, vyvážení hry a dalšího. 
 
 
The Elder Scrolls: Morrowind má nezapomenutelnou grafiku a ikonické prostředí s oblými hliněnými stavbami i flórou stejnojmenné provincie Tamrielu. Modifikaci Morrowind Rebirth má na svědomí především jistý Trancemaster_1988, který vzal na sebe obrovské břímě celkové generálky titulu, který je starý už 16 let. Nejde přitom pouze o technickou stránku či grafiku, ale také o herní mechanismy, nové zbraně, zbroj či další výbavu a možnost prozkoumání ostrova Vvardenfell, který je obklopen pevninskou částí Morrowindu. 
 
 
Na takovýto počin se tak sluší upozornit, přičemž o změnách a novinkách verze 4.9 si můžete přečíst v obsáhlém logu na stránkách moddb. Samotný Morrowind Rebirth je vyvíjen už od roku 2011 a i letos byl nominován na cenu Mod of the Year. 
 
Zdroj: moddb


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů