Morrowind Rebirth: znovuzrozená klasika v nové verzi

Morrowind Rebirth: znovuzrozená klasika v nové verzi
, , aktualita
Bethesda dnes nezažívá zrovna nejúspěšnější období, ale nedá se jí upřít, že se vždy snažila umožnit, aby její hry byly dobře modifikovatelné a ty se právě díky tomu mohou těšit dlouhé oblibě. Díky tomu se můžeme také těšit na notně oprášený Morrowind. 
reklama
Pokud jste si modifikaci Morrowind Rebirth dosud ještě nevyzkoušeli, nyní je ta pravá příležitost, protože ta je nově k dispozici ve verzi 4.9 a nabízí velké změny týkající se samotných herních lokací, modelů, předmětů, vyvážení hry a dalšího. 
 
 
The Elder Scrolls: Morrowind má nezapomenutelnou grafiku a ikonické prostředí s oblými hliněnými stavbami i flórou stejnojmenné provincie Tamrielu. Modifikaci Morrowind Rebirth má na svědomí především jistý Trancemaster_1988, který vzal na sebe obrovské břímě celkové generálky titulu, který je starý už 16 let. Nejde přitom pouze o technickou stránku či grafiku, ale také o herní mechanismy, nové zbraně, zbroj či další výbavu a možnost prozkoumání ostrova Vvardenfell, který je obklopen pevninskou částí Morrowindu. 
 
 
Na takovýto počin se tak sluší upozornit, přičemž o změnách a novinkách verze 4.9 si můžete přečíst v obsáhlém logu na stránkách moddb. Samotný Morrowind Rebirth je vyvíjen už od roku 2011 a i letos byl nominován na cenu Mod of the Year. 
 
Zdroj: moddb


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
3D tisk: jak funguje a kde začít? 3D tisk: jak funguje a kde začít?
Tisk 3D modelů byl ještě nedávno okrajovou technologií pro nadšence. V posledních letech se však dostává do všech odvětví. Tisknou se díly do letadel, aut nebo dočasné zubní náhrady. Jaké jsou technologie 3D tisku?
Dnes, článek, redakce SHW
Výzkumníci přišli s parou poháněnou vesmírnou sondou. Opravdu Výzkumníci přišli s parou poháněnou vesmírnou sondou. Opravdu
Věk páry může být možná oficiálně za námi, ale sonda WINE ukazuje, že se i tak může dostat do kosmického věku a navíc do kosmu samotného. Jedná se navíc o prototyp zařízení, které by si mohlo samo doplňovat palivo. Tedy spíše vařivo.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Firefox 69 ve výchozím nastavení vypne Adobe Flash Firefox 69 ve výchozím nastavení vypne Adobe Flash
Adobe Flash skomírá, ale stále je mezi námi a prohlížeče postupně upouštějí od jeho podpory, ve výchozím nastavení jej blokují a podobně. To se brzy stane i u Firefoxu, který jej plánuje běžně nezobrazovat od verze Firefox 69.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
3D tisk může být stonásobně rychlejší díky pryskyřici tvrzené světlem 3D tisk může být stonásobně rychlejší díky pryskyřici tvrzené světlem
Hned na úvod je třeba upřesnit, že máme na mysli klasický 3D tisk, oproti němuž by nová metoda měla být stokrát rychlejší. To znamená postupné nanášení roztaveného plastu pomocí trysek. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
In Win ukázal svou "supervěž" 928 In Win ukázal svou "supervěž" 928
Na CES 2019 byla k vidění také počítačová skříň 928 Super Tower od společnosti In Win, na niž se nyní v krátkosti podíváme. Název naznačuje, že by mělo jít o masivní skříň pro náročné uživatele. 
Včera, aktualita, Jan Vítek