Morrowind Rebirth: znovuzrozená klasika v nové verzi

Morrowind Rebirth: znovuzrozená klasika v nové verzi
, , aktualita
Bethesda dnes nezažívá zrovna nejúspěšnější období, ale nedá se jí upřít, že se vždy snažila umožnit, aby její hry byly dobře modifikovatelné a ty se právě díky tomu mohou těšit dlouhé oblibě. Díky tomu se můžeme také těšit na notně oprášený Morrowind. 
K oblíbeným
reklama
Pokud jste si modifikaci Morrowind Rebirth dosud ještě nevyzkoušeli, nyní je ta pravá příležitost, protože ta je nově k dispozici ve verzi 4.9 a nabízí velké změny týkající se samotných herních lokací, modelů, předmětů, vyvážení hry a dalšího. 
 
 
The Elder Scrolls: Morrowind má nezapomenutelnou grafiku a ikonické prostředí s oblými hliněnými stavbami i flórou stejnojmenné provincie Tamrielu. Modifikaci Morrowind Rebirth má na svědomí především jistý Trancemaster_1988, který vzal na sebe obrovské břímě celkové generálky titulu, který je starý už 16 let. Nejde přitom pouze o technickou stránku či grafiku, ale také o herní mechanismy, nové zbraně, zbroj či další výbavu a možnost prozkoumání ostrova Vvardenfell, který je obklopen pevninskou částí Morrowindu. 
 
 
Na takovýto počin se tak sluší upozornit, přičemž o změnách a novinkách verze 4.9 si můžete přečíst v obsáhlém logu na stránkách moddb. Samotný Morrowind Rebirth je vyvíjen už od roku 2011 a i letos byl nominován na cenu Mod of the Year. 
 
Zdroj: moddb


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů
Elon Musk a jeho společnost SpaceX pořádá soutěž, ve které spolu soupeří vozy pro systém Hyperloop. Pro příští ročník se Musk rozhodl, že vybuduje novou a delší testovací dráhu. Ta by měla být dlouhá deset kilometrů. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch
Origin Big O by se dal marketingovou řečí označit za ultimátní herní stanici, která v sobě kombinuje čtyři platformy, abychom se nemuseli rozhodovat, k čemu se posadíme. Máme tu tak jednak výkonné PC a k němu tři konzole. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se? AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se?
Mezi novými 7nm procesory Ryzen 3000 byla do stejné série propašována také dvě nová 12nm APU, z nichž to lepší v podobě Ryzen 5 3400G je zároveň nejvýkonnější APU, jaké je k dispozici. Co nabídne?
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr? Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr?
Teorie o mladém vesmíru zahrnují exotické objekty, mezi něž rozhodně patří i temné hvězdy. Tyto hypotetické objekty by se mohly stát zárodky pozdějších supermasivních černých děr jako vůbec první hvězdy vesmíru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti
Dle vyjádření jednoho z vedoucích pracovníků firmy AMD byly ceny nových Radeonů s jejich pozdějším snížením ještě před vypuštěním na trh předem pečlivě připravená akce. Alespoň to se dozvídáme z úst Scotta Herkelmana. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů