Morrowind Rebirth: znovuzrozená klasika v nové verzi

Morrowind Rebirth: znovuzrozená klasika v nové verzi
, , aktualita
Bethesda dnes nezažívá zrovna nejúspěšnější období, ale nedá se jí upřít, že se vždy snažila umožnit, aby její hry byly dobře modifikovatelné a ty se právě díky tomu mohou těšit dlouhé oblibě. Díky tomu se můžeme také těšit na notně oprášený Morrowind. 
K oblíbeným
reklama
Pokud jste si modifikaci Morrowind Rebirth dosud ještě nevyzkoušeli, nyní je ta pravá příležitost, protože ta je nově k dispozici ve verzi 4.9 a nabízí velké změny týkající se samotných herních lokací, modelů, předmětů, vyvážení hry a dalšího. 
 
 
The Elder Scrolls: Morrowind má nezapomenutelnou grafiku a ikonické prostředí s oblými hliněnými stavbami i flórou stejnojmenné provincie Tamrielu. Modifikaci Morrowind Rebirth má na svědomí především jistý Trancemaster_1988, který vzal na sebe obrovské břímě celkové generálky titulu, který je starý už 16 let. Nejde přitom pouze o technickou stránku či grafiku, ale také o herní mechanismy, nové zbraně, zbroj či další výbavu a možnost prozkoumání ostrova Vvardenfell, který je obklopen pevninskou částí Morrowindu. 
 
 
Na takovýto počin se tak sluší upozornit, přičemž o změnách a novinkách verze 4.9 si můžete přečíst v obsáhlém logu na stránkách moddb. Samotný Morrowind Rebirth je vyvíjen už od roku 2011 a i letos byl nominován na cenu Mod of the Year. 
 
Zdroj: moddb


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple uvádí kreditní kartu Apple Card Apple uvádí kreditní kartu Apple Card
Apple se snaží výrazně rozšířit portfolio svých služeb. Jednou z novinek, které byly uvedeny na dnešní keynote, jsou i kreditní karty Apple Card. Ty nabídnou nevídané podmínky a až 3% zpětnou odměnu za nákup.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji
Jedním ze sponzorů hackerské soutěže Pwn2Own byla letos i Tesla. Ta slíbila, že komu se podaří prolomit jeden ze systémů vozu, může jej získat. Týmu Fluoroacetate se to povedlo a celkem si i z dalších soutěží odnesl 375 tisíc USD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat? Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat?
Až Mars 2020 odstartuje na cestu, poveze si s sebou i malého pomocníka v podobě helikoptéry. Ta bude první zařízení vyslané na cizí planetu, které (snad) bude schopné opětovného letu a přistání. Jak byla vyřešena navigace?
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570 ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570
X570 by měl být na rozdíl od předchozích verzí dané řady čipsetů vyvinut samotným AMD a my o něm víme jako zatím o jediném, který přijde po boku desktopových procesorů Ryzen 3000. Nyní už své desky zmiňují dva známí výrobci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal
Loni v prosinci jsme se dozvěděli, že Microsoft rezignuje na vývoj svého enginu EdgeHTML a raději přejde pod Chromium, což už udělali třeba i vývojáři Opery. Nyní už bylo pomalu na čase, aby se objevila první verze a taky že ano.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře