Mozilla Firefox 81 vylepšuje UI, prohlížeč PDF i přehrávání

Mozilla Firefox 81 vylepšuje UI, prohlížeč PDF i přehrávání
, , aktualita
Mozilla tento týden vydala novou verzi internetového prohlížeče Firefox 81. Novinka přináší vylepšené uživatelské rozhraní PDF prohlížeče, nový grafický motiv vzhledu a také vylepšené ovládání přehrávání videa a audia.
K oblíbeným
reklama
Vývoj internetového prohlížeče Mozilla Firefox pokračuje. V tomto týdnu se tak objevila nová verze Firefox 81, která přináší např. nový motiv vzhledu Alpenglow, který kombinuje fialové, růžové a černé barvy. Pozměněn byl také prohlížeč PDF souborů, který vypadá moderněji a více odpovídá vzhledu samotného prohlížeče. Přibyla i funkce AcroForm, která dovoluje vyplňování interaktivních PDF formulářů bez toho, aby byla potřeba samostatná aplikace jako např. Acrobat Reader a jiné.
 
Mozilla Firefox Alpenglow
 
Užitečnou novinkou je možnost ovládat audio a video přehrávané v prohlížeči pomocí multimediálních kláves na klávesnici. Pro uživatele v USA a Kanadě (prozatím) je k dispozici také funkce ukládání a správy dat o kreditních kartách, které pak lze snadno vkládat do příslušných formulářů. Uživatelé v Rakousku, Belgii, Švýcarsku a Německu nyní mohou vidět návrhy z Pocketu na nové záložce.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
DDR5 jsou téměř tu, nabídnou 2 kanály na modul i jiné novinky DDR5 jsou téměř tu, nabídnou 2 kanály na modul i jiné novinky
Společnost SK Hynix jako první vyslala na trh moduly s paměťmi DDR5, čímž v podstatě odstartovala jejich éru. Můžeme být ale zatím v klidu, neboť potřebujeme i zařízení, které je dokáže využít. Zatím se tak podíváme na to, s čím máme tu čest.
Dnes, článek, Jan Vítek
Mozilla Firefox 82 přináší zejména zrychlení stránek i videa Mozilla Firefox 82 přináší zejména zrychlení stránek i videa
Je tu nová verze internetového prohlížeče Mozilla Firefox 82. Ta nyní přináší především zrychlení na mnoha různých frontách. Rychlejší je načítání stránek, otevírání oken, obnovování relace i přehrávání videa.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3070 se v prvních testech vyrovná kartě RTX 2080 Ti RTX 3070 se v prvních testech vyrovná kartě RTX 2080 Ti
Grafická karta NVIDIA GeForce RTX 3070 se už pomalu chystá na trh a můžeme jen doufat, že jich bude dostatek, i když to zatím tak vůbec nevypadá. Co ale naopak vypadá nadějně, je výkon karty. 
Včera, aktualita, Jan Vítek12 komentářů
Ryzen 9 5950X v Geekbench snadno překoná i 18jádrový HEDT od Intelu Ryzen 9 5950X v Geekbench snadno překoná i 18jádrový HEDT od Intelu
AMD Ryzen 9 5950X se rýsuje jako procesor, který už ovládl nejen svůj desktopový prostor, ale o stupeň výše stojící HEDT sektor. Nyní se objevily výsledky testu Geekbench, které na to ukazují a my si je můžeme srovnat s jinými CPU. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Microsoft vypustil na trh Windows 10 October 2020 Update Microsoft vypustil na trh Windows 10 October 2020 Update
Nyní si už můžeme stahovat a instalovat nejnovější verzi operačního systému Windows 10, kterou můžeme označit jako October 2020 Update. Mimo jiné přináší změny v uživatelském rozhraní včetně přepracovaného menu Start.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře