Mozilla prodlužuje podporu Firefoxu na Windows XP a Vista

Mozilla prodlužuje podporu Firefoxu na Windows XP a Vista
, , aktualita
Uživatelům zastaralých operačních systémů Windows XP a Windows Vista udělala Mozilla radost. Podpora internetového prohlížeče Firefox totiž byla prodloužena a potrvá až do roku 2018, kdy bude definitivně ukončena. 
K oblíbeným
reklama
Operační systémy Microsoft Windows XP a Windows Vista už nejsou podporovány a podobně to platí i pro internetové prohlížeče pro tyto systémy. Výjimkou je např. Mozilla Firefox, která ve verzi Extended Support Release (ESR) slibovala podporu do letošního září. To se však nyní mění a vývojáři slubují podporovat tyto zastaralé operační systémy ještě déle, až do června 2018. 
 
Mozilla Firefox logo
 
Organizace a uživatelé, kteří ještě z Windows XP a Vista nepřešli na modernější operační systémy, tak mají několik dalších měsíců na přechod. Pokud tak neučiní, budou se muset spokojit s neaktualizovaným prohlížečem. Mozilla pochopitelně kvůli vyššímu zabezpečení podporuje přechod na novější verze systémů Windows. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vývojáři Half-Life: Alyx odpovídají na otázky, předchozí tituly můžeme hrát zdarma Vývojáři Half-Life: Alyx odpovídají na otázky, předchozí tituly můžeme hrát zdarma
Vývojáři VR titulu Half-Life: Alyx se rozhodli, že se nechají zpovídat na Redditu v rámci AMA (Ask Me Anything), takže můžeme očekávat, že se z odpovědí dozvíme řadu novinek. A vedle toho si můžeme předchozí díly zahrát zdarma. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
EVGA RTX 2060 KO přichází i s GPU TU104 a ne s TU106, má to vliv na výkon? EVGA RTX 2060 KO přichází i s GPU TU104 a ne s TU106, má to vliv na výkon?
Velice zajímavé věci se dějí nejen mezi novými Radeony RX 5600 XT, ale také mezi kartami NVIDIA GeForce RTX 2060. Některé EVGA GeForce RTX 2060 KO totiž jsou vybaveny čipy, které by jim vůbec neměly příslušet. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Desky MSI Z490 se objevily v záznamech ECC, které to jsou? Desky MSI Z490 se objevily v záznamech ECC, které to jsou?
MSI si pochopitelně chystá nové základní desky pro procesory Comet Lake-S a nyní se dozvídáme, že ty se objevily v záznamech Eurasian Economic Commission (EEC). Jaké modely to konkrétně jsou?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Týdenní šance o zdroj Chieftronic PowerPlay (13.1. - 19.1.) Týdenní šance o zdroj Chieftronic PowerPlay (13.1. - 19.1.)
Získat hodnotnou cenu za zodpovězení 3 otázek? Taková byla od 13.1. do 19.1. naše Týdenní šance se značkou Chieftronic, v které jste mohli vyhrát 550W zdroj Chieftronic PowerPlay. Doplněno o vyhodnocení.
Dnes, soutěž, Karel Polívka
MSI vysvětluje, proč většina jeho RX 5600 XT nedostala 14Gb/s paměti MSI vysvětluje, proč většina jeho RX 5600 XT nedostala 14Gb/s paměti
AMD svou reakcí na zlevnění karty GeForce RX 2060 dokázalo, že jeho Radeony RX 5600 XT mají výkonnostní rezervy. Nicméně tato náhlá reakce evidentně překvapila i výrobce karet a v důsledku toho přišel zmatek. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek