www.svethardware.cz
>
>
>
>

Mozilla Thunderbird vylepší integraci s různými OS i Gmailem

Mozilla Thunderbird vylepší integraci s různými OS i Gmailem
, , aktualita
E-mailová aplikace Mozilla Thunderbird dostane v roce 2019 mnoho vylepšení. Může za to i výrazné zvětšení týmu vývojářů, který se téměř zdvojnásobí. Čekají nás lepší notifikace i integrace s Gmailem.
K oblíbeným
reklama
Jedním z populárních e-mailových klientů je aplikace Mozilla Thunderbird. Ta se brzy dočká významných inovací, za což může i znatelné zvětšeni týmu vývojářů. Ten byl na konci letošního roku (po nemalém zvětšení) tvořen 8 full-time pozicemi. V průběhu letoška by se počet měl dále zvýšit o dalších 6 na celkových 14 vývojářů na “plný úvazek”. To bylo umožněno i zvýšením počtu dobrovolných příspěvků, ze kterých projekt z větší části žije. Ti se budou věnovat např. optimalizaci pomalého uživatelského rozhraní a obecně zvýšení rychlosti programu. Součástí bude i přepsání programu, aby byl schopen využívat vícejádrové procesory (aby Thunderbird běžel na více vláknech).
 
Logo Mozilla Thunderbird
 
Dalším vylepšením bude lepší integrace s Gmailem. Jde totiž o nejčastěji používanou e-mailovou službu na světě a nové verze Thunderbirda by měly svými funkcemi a způsobem práce s ní tuto službu více připomínat. Zapracuje se také na upozorněních, které budou lépe využívat možností konkrétních operačních systémů. Thunderbird tak bude vypadat více “nativně” v konkrétních OS, na kterých bude nainstalován. Uživatel má být také více obeznámen s bezpečností a šifrováním e-mailů.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat
Zatímco z neshod pramenící průtahy v obchodování mezi Jižní Koreou a Japonskem tlačí ceny pamětí nahoru, Gartner i tak tvrdí, že ceny DRAM v tomto roce celkově poklesnou o 42 procent. Kvůli čemu?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy
Apple to měl poslední dobou ohledně 5G modemů hodně těžké. Soudní tahanice se společností Qualcomm nakonec dopadly dobře, nyní to však vypadá, že si 5G modemy zajistí sám. Chce prý převzít část Intelu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede? GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede?
NVIDIA včera odpoledne konečně vyslala na trh GeForce RTX 2080 Super, poslední z ohlášených vylepšených Turingů. Stejně jako ostatní dostala více CUDA jader i jiných jednotek a jako jediná pak výše taktované paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy
Kauzy ohledně sledování uživatelů ve spojitosti s Facebookem neutuchají a možná se začne opět mluvit o jedné z těch, o kterých se už mluvilo i v minulosti. Facebook totiž sleduje fotografie uživatelů pomocí IPTC tagů, což může být zneužito k dalším účelům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost
Tony Tamasi z NVIDIE se rozmluvil o tom, jak celá RTX mašinerie v jeho firmě vůbec vznikla a kde se vzala. Práce na tom všem odstartovaly už před deseti lety a vyústily zatím v jádra RT architektury Turing. 
Včera, aktualita, Jan Vítek15 komentářů