reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Registrace: 22.1.2008
Komentářů: 92, score 1.7 | Svět mobilně: 3/2.0
Účast v Expertiádách: 1 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 23.2.2020 s hodnocením +10:
je to zhruba jednou měsíčně, kdy se hovoří o významném, převratném objevu či potenciálně revoluční technologii ve vztahu k akumulátorům. stálo by za samostatný článek, mapující tato prohlášení, a pak k zvýraznit ty, které se dostaly do další fáze, případně se i začally vyrábět.
Komentář z 9.8.2019 s hodnocením +9:
Holt firma apple se naučila žít jen z konzumu a neustálé produkce. Je třeba aby legislativa začala spotřebitele skutečně chránit. Všichni se všude ohánějí jak jsou eko a enviro friendly, Ale o skutečné použitelnosti ­(už ani ne životnosti­) se nikdy nikde nezmíní, a co se s těmito produkty děje pak se firma prakticky nezajímá.
Komentář z 12.12.2019 s hodnocením +7:
Profi monitor si představuji něco, co ­- má nejůžasnější specifikace, bude to dizajnově na špici, a sklo na něm bude nejméně z diamantia, když je cenovka téměř srovnatelná s cenovkou nového auta.
beztak ty ubrousky se budou smět nechat prát jen v jejich autorizovaném servisu.
Na porno bude potřeba přiobjednat jeden ochranný windous z oknostylu :D . většina z nás má náklonnost k nějaké značce a bude ji nějakým způsobem favorizovat, ale kult apple posouvá hranice absurdity.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 3.8.2020 s hodnocením -9:
Pokud se tato věc zažehne a rozjede, bůh nám žehnej.
Ono lidstvo sice planetě neskutečně uškodilo během posledních 200 let průmyslovou revolucí, ale tohle bude jinej level­- zažehnout slunce na zemi.
Vyrobená energie ­/prakticky jakkoliv­/ se nakonec stejně promění v teplo, které bude ohřívat planetu. Globální oteplování se zastaví jen a jedině, pokud se podaří vybalancovat teplo vyrobené ­/a přijaté od slunce­/ s teplem vyzářeným do vesmíru.
Komentář z 3.8.2020 s hodnocením -3:
to já vím. Já spíše myslím to, že pokud otevřeme tuto ­"pandořinu skřínku­" v podobě relativně ­"levné a neomezené­" energie, tak je to takový jakýsi extra. kdežto energie získaná z vodní elektrárny je relativně ­"čerstvá­" a jako taková už je v energetickém toku slunce země vesmír, kdežto pálení uhlí , ropy a zemního plynu jsou sice jakousi dlouhodobě akumulovanou energií ­/taky ze slunka­/ ale v krátkodobém pohledu už tato destabilizuje globální bilanci a pomaličku zvyšuje teplotu.

Ale jestli má lidstvo přežít, tak tato technologie je potřeba. protože pokud se nám stane to co dinosaurům ­/zásah větším než malým tělesem­/ , tak určitě budeme potřebovat hoodně velký zdroj tepla.
A mimo jiné to nejspíš bude klíčová technologie k teraformaci marsu­/jiné planety­/ na obyvatelnou planetu, a možná i k mezi hvězdnému cestování
Komentář z 6.3.2019 s hodnocením -2:
až tak úplně ne. Z původního článku se to nezachovalo, ale během statistiky brali v úvahu velikosti firem.
Souhlasím ale že ty procenta neříkají skoro nic.
záleží ještě na tom, kolik z těch 500 firem využívá techniku více výrobců. když by to bylo polovina tak těch předpovězených 5­-8% by pro AMD znamenalo celkem solidní úspěch, když by to bylo jen pár firem, tak by těch 5­-8% neznamenalo až takový úspěch. myslím, že firmy využívající hardware dvou ­(tří­) měl být uveden samostatně a se znázorněním průměrného poměru obou výrobců ve firmě.