reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

MrQuick

| Svět mobilně
Registrace: 7.7.2006
Komentářů: 21, score 2.0 | Svět mobilně: 3/-1.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 2 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 16.4.2020 s hodnocením +5:
Tak já si neštěstí koupil 8TB, ale vzít menší, cítil bych se teď podvedený.
Komentář z 19.6.2023 s hodnocením +3:
Jestli je tohle budoucnost lidového automobilismu, tak potěš prso. Do toho bych nesed, ani kdyby mi těch 160 tisíc chtěli dát.
Komentář z 6.4.2020 s hodnocením +3:
to CooliPi: Pozor co říkáš člověče, Tvoje nadsázka ­- není dost nadsazená. Tomu by někdo klidně mohl uvěřit. Typicky třeba levicový mládežník, který celý život prožil v blahobytu, a tom jak bylo v reálném socialismu nemá páru.

Proč by 5G sítě nemohly u někoho podpořit vznik rakoviny a po delší době poškození mozku? Kdybych na takovou otázku měl odpovědět jen ano či ne s absolutní hodnotou, odpověděl bych ano mohou. Proč, protože je nepravděpodobné, že absolutní odpověď zní ne. Je to nepravděpodobné, v populaci kde lidé nejsou absolutně zdraví. Všichni jsme do určité míry zasažení tím co jíme, pijeme, dýcháme. Máme v sobě parazity, mikroplasty, celý život nás grilují nějaké vlny. Třeba voda. Myslíme si, že je čistá, a asi i je, relativně. Není otrávená, ovšem že jsou v ní obsažena antidepresiva, antikoncepce a antibiotika, to už je celkem obecně známo. Užíváme těchto látek tolik, že se tělním oběhem vrací a protože nikoho nezabijí surově a rychle, nevěnuje se tomu pozornost. Ale to jsem trochu odbočil.

Osobně nejsem přesvědčen o užitečnosti 5G sítí obecně. Nějak nevidím smysl tohoto ­"pokroku­". Čímž nechci říct, že se chystám zapalovat 5G vysílače. Něco zničit, to umí každej vůl, a já vůl nejsem. Nicméně v anglii se jich pár našlo, a zřejmě dost hloupých, či dostatečně zmatených, protože myslet si, že 5G vysílače poporují šíření koronaviru, to už chce řádnou dávku mozkového zatemnění.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 7.9.2020 s hodnocením 0:
Big Navy s 16GB paměti by mohly být dost zajímavé, neboť nové RTX 30xx se svými objemy paměti, jsou poměrně nezajímavé. Fakt, že nVidia s jejich úvodními cenami překvapila, a držela se neočekávaně nízko, možná napovídá, že se chce vyvarovat případnému hněvu nynějších kupujících, pokud by musela do 3 měsíců vyložit karty s dvojnásobným objemem pamětí, za velmi podobnoiu cenu.
Komentář z 1.8.2023 s hodnocením +1:
Na CAD používám 4K UHD 32­" doma a QHD 32­" v práci, takže mám srovnání a 4K je rozhodně lepší. Nemám ani pocit, že bych víc skroloval. Jemné čáry jsou skutečně jemné, defacto větší pracovní plocha na stejné obrazovce.
Komentář z 9.6.2023 s hodnocením +1:
Tak systém pro sledování pozornosti řidiče, systém pro předcházení kolizím, asistent pro přizpůsobení rychlosti, adaptivní tempomat, asistent jízdy v kolonách, automatické brždění, asistent řízení, výstraha opuštění jízdního pruhu a udržování vozu v něm, varování před kolizí zezadu, automatické brždění na křižovatkách, alkoholový zámek a další ­- PÍČ@VINY