www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI MEG X570 Unify vytáhla Ryzen 9 3900X na rekordních 5,86 GHz

MSI MEG X570 Unify vytáhla Ryzen 9 3900X na rekordních 5,86 GHz
, , aktualita
MSI uvedlo novou základní desku MEG X570 Unify, která díky pokročilému systému napájení i chlazení dokázala vytáhnout frekvenci procesoru Ryzen 9 3900X až na rekordních 5,86 GHz. A světe div se, nemá RGB LED.
K oblíbeným
reklama
Společnost MSI představila novou základní desku MEG X570 Unify, která je jak stvořená pro overclockery a ostatně v této disciplíně se už také dokázala náležitě předvést. Pomocí této základní desky se totiž tchajwanskému overclockerovi TSAIKovi povedlo přetaktovat procesor AMD Ryzen 9 3900X na rekordní frekvenci 5857 MHz. Je to nejvyšší frekvence, kterou se podařilo dosáhnout s 12jádrovým procesorem AMD. To bylo umožněno např. i chlazením napájecích obvodů a chladičem chipsetu Frozr Heatsink Design. Dokonce i m.2 porty mají své vlastní chlazení M.2 Shield Frozr a zvládnou dosahovat až 64 GB/s. Deska se může chlubit trojicí PCIe 4.0 Gen4 x16 slotů a dvěma PCIe 4.0 x1 sloty. Core Boost nabídne dva 8pinové napájecí konektory.
 
MSI MEG X570 Unify
 
Podporovány jsou operační paměti DDR4 až do frekvence 4600 MHz, přičemž 4 sloty pojmou až 128 GB RAM. K dispozici je 2,5Gbit LAN (Realtek RTL8125), poslední bezdrátový standard Wi-Fi 6 (až 2400 Mbps), port USB-C 3.2 Gen2, tři USB-A 3.2 Gen2, dva USB-A 3.2 Gen1 a 2 USB-A 2.0. Nechybí ani 5kanálové audio Realtek ALC1220 a velkou zajímavostí je to, že dnes v době módního RGB osvětlení je základní deska překvapivě nenápadná. Barevné LED tu nenajdete a deska je vyvedena v černé barvě. Zato chladičů je tu požehnaně a nechybí dokonce ani aktivní ventilátor.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Inno3D zmínila GeForce RTX 2080 Ti Super Inno3D zmínila GeForce RTX 2080 Ti Super
Společnost Inno3D na svých stránkách několikrát zmínila grafickou kartu GeForce RTX 2080 Ti Super, na niž zatím čekáme marně. Nyní se to týká prodejní akce na podporu GeForce RTX a GTX. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Skříň Dune Pro z Kickstarteru přináší eleganci ve stylu Mac Pro Skříň Dune Pro z Kickstarteru přináší eleganci ve stylu Mac Pro
Na Kickstarteru se objevil zajímavý projekt počítačové skříně, která může ze všeho nejvíce připomenout počítače Apple Mac Pro. Nejde pochopitelně jen o náhodu, ale o produkt, který přímo má vypadat jako zbrusu nové Mac Pro.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Oběti podvodu s kryptoměnou OneCoin vyhrožují smrtí Oběti podvodu s kryptoměnou OneCoin vyhrožují smrtí
Jen McAdam je jednou z mnoha obětí podvodu s kryptoměnou OneCoin. Na rozdíl od mnoha jiných o tom ale veřejně mluví v podcastu na BBC, což ji začalo přinášet vyhrožování znásilněním a smrtí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Blizzard zmínil trest pro Blitzchunga, Čína s celou kauzou prý nemá nic společného Blizzard zmínil trest pro Blitzchunga, Čína s celou kauzou prý nemá nic společného
Blizzard si v posledních dnech užívá zloby hráčů ze západu, kteří obecně podporují protesty v Hongkongu a postavili se za streamera a hráče zvaného Blitzchung. Ten vyjádřil protestujícím podporu a byl za to potrestán.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Intel odmítá fámy a stále počítá s výrobou 10nm desktopových CPU Intel odmítá fámy a stále počítá s výrobou 10nm desktopových CPU
Server Hardwareluxx.de se nechal slyšet, že Intel dle jeho informací zrušil přípravy 10nm procesorů. Zůstaly by 14nm modely vycházející ze Skylake, které by až v roce 2022 nahradily rovnou 7nm. Intel to popírá.
Dnes, aktualita, Jan Vítek