www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI napravuje svou chybu a oznamuje, že jeho starší desky budou podporovat nové Zen 2

MSI napravuje svou chybu a oznamuje, že jeho starší desky budou podporovat nové Zen 2
, , aktualita
Společnost MSI vyvolala pozdvižení, které vyvolalo její oddělení zákaznické podpory. To na dotaz zákazníka odpovědělo, že staré desky jako X370 XPower Titanium nebudou podporovat chystané procesory Ryzen 3000 generace Zen 2. 
K oblíbeným
reklama
To byla ostatně velice podivná odpověď vzhledem k tomu, že se už dávno začaly množit zprávy o tom, že výrobci desek si už přichystali a nabízí nové verze BIOSů právě pro nové procesory Ryzen 3000 a tato skutečnost se ostatně očekávala dlouho dopředu. Navíc se ještě očekává, že se starými deskami s AMD 300 a 400 Series budou kompatibilní ještě budoucí procesory Ryzen 4000. 
 
 
MSI tak raději na různá místa rozeslalo své vyjádření, že původní vyjádření je chybné a že brzy dá pro majitele desek s čipsety sérií 300 a 400 nové verze BIOSů, které budou procesory Ryzen 3000 podporovat. 
 
 
Pro jistotu byl přihozen také obrázek se seznamem základních desek MSI, které mají vedle sebe i označení nových verzí BIOSů, které si máme předem nainstalovat (pokud nebudou k dispozici novější), jestliže plánujeme koupi nového procesoru.  
 
Firma také přiznala, že za celou věc může chybná informace zákaznické podpory na dotaz ohledně desky MSI X370 XPower Gaming Titanium. V této době jsou desky této firmy stále ještě testovány a nové BIOSy máme očekávat v květnu. 
 
Zdroj: MSI, Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková