www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI napravuje svou chybu a oznamuje, že jeho starší desky budou podporovat nové Zen 2

MSI napravuje svou chybu a oznamuje, že jeho starší desky budou podporovat nové Zen 2
, , aktualita
Společnost MSI vyvolala pozdvižení, které vyvolalo její oddělení zákaznické podpory. To na dotaz zákazníka odpovědělo, že staré desky jako X370 XPower Titanium nebudou podporovat chystané procesory Ryzen 3000 generace Zen 2. 
K oblíbeným
reklama
To byla ostatně velice podivná odpověď vzhledem k tomu, že se už dávno začaly množit zprávy o tom, že výrobci desek si už přichystali a nabízí nové verze BIOSů právě pro nové procesory Ryzen 3000 a tato skutečnost se ostatně očekávala dlouho dopředu. Navíc se ještě očekává, že se starými deskami s AMD 300 a 400 Series budou kompatibilní ještě budoucí procesory Ryzen 4000. 
 
 
MSI tak raději na různá místa rozeslalo své vyjádření, že původní vyjádření je chybné a že brzy dá pro majitele desek s čipsety sérií 300 a 400 nové verze BIOSů, které budou procesory Ryzen 3000 podporovat. 
 
 
Pro jistotu byl přihozen také obrázek se seznamem základních desek MSI, které mají vedle sebe i označení nových verzí BIOSů, které si máme předem nainstalovat (pokud nebudou k dispozici novější), jestliže plánujeme koupi nového procesoru.  
 
Firma také přiznala, že za celou věc může chybná informace zákaznické podpory na dotaz ohledně desky MSI X370 XPower Gaming Titanium. V této době jsou desky této firmy stále ještě testovány a nové BIOSy máme očekávat v květnu. 
 
Zdroj: MSI, Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru
Robot jménem Bumble, který je jedním z Astrobee od NASA, měl nedávno první možnost se sám proletět vesmírem a vypořádat se se stavem beztíže. Test robota proběhl na palubě Mezinárodní vesmírné stanice. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková