www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI napravuje svou chybu a oznamuje, že jeho starší desky budou podporovat nové Zen 2

MSI napravuje svou chybu a oznamuje, že jeho starší desky budou podporovat nové Zen 2
, , aktualita
Společnost MSI vyvolala pozdvižení, které vyvolalo její oddělení zákaznické podpory. To na dotaz zákazníka odpovědělo, že staré desky jako X370 XPower Titanium nebudou podporovat chystané procesory Ryzen 3000 generace Zen 2. 
K oblíbeným
reklama
To byla ostatně velice podivná odpověď vzhledem k tomu, že se už dávno začaly množit zprávy o tom, že výrobci desek si už přichystali a nabízí nové verze BIOSů právě pro nové procesory Ryzen 3000 a tato skutečnost se ostatně očekávala dlouho dopředu. Navíc se ještě očekává, že se starými deskami s AMD 300 a 400 Series budou kompatibilní ještě budoucí procesory Ryzen 4000. 
 
 
MSI tak raději na různá místa rozeslalo své vyjádření, že původní vyjádření je chybné a že brzy dá pro majitele desek s čipsety sérií 300 a 400 nové verze BIOSů, které budou procesory Ryzen 3000 podporovat. 
 
 
Pro jistotu byl přihozen také obrázek se seznamem základních desek MSI, které mají vedle sebe i označení nových verzí BIOSů, které si máme předem nainstalovat (pokud nebudou k dispozici novější), jestliže plánujeme koupi nového procesoru.  
 
Firma také přiznala, že za celou věc může chybná informace zákaznické podpory na dotaz ohledně desky MSI X370 XPower Gaming Titanium. V této době jsou desky této firmy stále ještě testovány a nové BIOSy máme očekávat v květnu. 
 
Zdroj: MSI, Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic
Titulu Anthem, který měl zachránit zbytek reputace studia Bioware, kdekdo ještě před vypuštěním na trh věštil neslavný konec. A ten nyní svým způsobem také přišel a zaslouženě dle toho, jaký zájem a ohlas hra vyvolala.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit? Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit?
O uběhlém víkendu se řešily problémy Windows 10 s nejnovějšími záplatami, které mnohým uživatelům rozvrtaly zvuk v systému. A jako obvykle se tyto potíže lišily případ od případu, ovšem týkají se konkrétní aktualizace: KB4515384.
Dnes, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky? Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky?
Nový titul Borderlands 3 bude asi ještě nějakou dobu probírán kvůli přístupu vydavatele k recenzentům i kvůli chybám, s nimiž se hráči od minulého pátku potýkají. My se nyní můžeme podívat alespoň na to, jak si vedou grafické karty.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Stíny nad Borderlands 3: problémy napříč platformami a kontroverzní přístup 2K Games Stíny nad Borderlands 3: problémy napříč platformami a kontroverzní přístup 2K Games
Titul Borderlands 3 si už můžeme od konce minulého týdne vesele hrát, ovšem kromě toho, jak dobrá je samotná hra se probírají i její problémy s výkonem napříč platformami a bohužel i velice kontroverzní přístup 2K Games k recenzentům.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude? Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude?
PC systémy virtuální reality tvoří stále spíše jen okrajový trh a zatím nic nenapovídá tomu, že by se to mohlo brzy zlepšit. Tuto oblast je však zajímavé přinejmenším sledovat, respektive její vývoj a ten zajistí i nový HTC Vive Cosmos.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře