www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

MSI napravuje svou chybu a oznamuje, že jeho starší desky budou podporovat nové Zen 2

MSI napravuje svou chybu a oznamuje, že jeho starší desky budou podporovat nové Zen 2
, , aktualita
Společnost MSI vyvolala pozdvižení, které vyvolalo její oddělení zákaznické podpory. To na dotaz zákazníka odpovědělo, že staré desky jako X370 XPower Titanium nebudou podporovat chystané procesory Ryzen 3000 generace Zen 2. 
K oblíbeným
reklama
To byla ostatně velice podivná odpověď vzhledem k tomu, že se už dávno začaly množit zprávy o tom, že výrobci desek si už přichystali a nabízí nové verze BIOSů právě pro nové procesory Ryzen 3000 a tato skutečnost se ostatně očekávala dlouho dopředu. Navíc se ještě očekává, že se starými deskami s AMD 300 a 400 Series budou kompatibilní ještě budoucí procesory Ryzen 4000. 
 
 
MSI tak raději na různá místa rozeslalo své vyjádření, že původní vyjádření je chybné a že brzy dá pro majitele desek s čipsety sérií 300 a 400 nové verze BIOSů, které budou procesory Ryzen 3000 podporovat. 
 
 
Pro jistotu byl přihozen také obrázek se seznamem základních desek MSI, které mají vedle sebe i označení nových verzí BIOSů, které si máme předem nainstalovat (pokud nebudou k dispozici novější), jestliže plánujeme koupi nového procesoru.  
 
Firma také přiznala, že za celou věc může chybná informace zákaznické podpory na dotaz ohledně desky MSI X370 XPower Gaming Titanium. V této době jsou desky této firmy stále ještě testovány a nové BIOSy máme očekávat v květnu. 
 
Zdroj: MSI, Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
Dnes, článek, Jan Vítek
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Včera, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Včera, aktualita, Jan Vítek