www.svethardware.cz
>
>
>

MSI Optix MAG322CR: 31,5" prohnutý panel na 180 Hz

MSI Optix MAG322CR: 31,5" prohnutý panel na 180 Hz
, , aktualita
MSI si v rámci řady Optix připravilo model MAG322CR, který disponuje velkým 31,5palcovým panelem s prohnutým povrchem a jde o jeden z prvních tak velkých monitorů, které dosahují obnovovací frekvence 180 Hz. 
K oblíbeným
reklama
MSI Optix MAG322CR se tak snaží zaujmout zákazníky znuděné 144Hz či dokonce nižší obnovovací frekvencí svými 180 Hz. To pochopitelně není ta největší, které dnešní monitory mohou dosáhnout, ale s konkrétními 180 Hz jde o jeden z prvních modelů. Jedná se navíc o velký 31,5palcový panel, a to konkrétně s technologií VA a 8bitovými barvami (+FRC). 
 
 
Prosté rozlišení Full HD je ovšem na tak velký panel až příliš hrubé, ale musíme počítat i s tím, že 180Hz obnovovací frekvence také musí mít svůj smysl a čím vyšší nativní rozlišení by monitor měl, tím větší výkon budeme pro ni potřebovat, alespoň v případě her.
 
Dále nám MAG322CR nabídne maximální jas 300 nit, kontrastní poměr 3000:1, odezvu 1 ms MPRT a co se týče synchronizace, tu zajistí Adaptive-Sync a primárně pak AMD FreeSync. O tom, že by monitor byl také G-Sync Compatible, nás zpráva neinformuje.  
 
Nabídnout by měl ale slušné barvy vzhledem k 96% pokrytí prostoru DCI-P3 a 125% pokrytí sRGB. Nese také označení HDR Ready, ovšem jeho maximální jas nemůže dosáhnout ani na nejnižší verzi VESA DisplayHDR. 
 
Mezi rozhraní monitoru patří jeden DisplayPort 1.2a, dva HDMI 2.0b a USB Type-C s DP Alt Mode. Najdeme tu také dvouportový hub s USB 2.0, výstup na sluchátka a na zadní straně také několik RGB diod systému Mystic Light.
 
Tuto novinku už najdeme na stránkách společnosti MSI, takže lze očekávat, že na trh nastoupí brzy během tohoto či příštího měsíce. 
 
Zdroj: MSI


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Konečně jsou venku benchmarky mobilního CPU AMD Ryzen 7 4800H Konečně jsou venku benchmarky mobilního CPU AMD Ryzen 7 4800H
Poslední dobou uniklo mnoho benchmarků mobilních procesorů Intel, které by měly bojovat proti připravovanému Ryzenu 7 4800H, ale pořád jsme neměli výsledky tohoto procesoru od AMD. To se nyní mění a máme čísla z Geekbench 4 i 5.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
NASA otestovala motor pro příští měsíční mise NASA otestovala motor pro příští měsíční mise
Pokud se chce NASA v dohledné době vrátit na Měsíc, měla by se na to už zcela vážně připravovat. My se nyní přitom můžeme podívat na test jednoho z raketových motorů, který se má v misích Artemis uplatnit. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Steven Seagal dostal pokutu 314.000 USD za propagaci podvodné kryptoměny Steven Seagal dostal pokutu 314.000 USD za propagaci podvodné kryptoměny
Herec Steven Seagal bude muset zaplatit pokutu 314 tisíc dolarů za matoucí propagaci kryptoměny Bitcoiin2Gen. Stal se její tváří v roce 2018 a jen o chvíli později byla shledána jako podvod s pyramidovým schématem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Intel testuje Command Centre a jeho funkci pro vysílání streamů Intel testuje Command Centre a jeho funkci pro vysílání streamů
Intel by měl pomalu postupovat k vydání svých prvních samostatných grafických karet po modelu 740 a k tomu bude potřebovat i příslušnou softwarovou výbavu. Nyní je tu jako novinka pro Command Centre také funkce pro streamování. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Core i9-9900KS nejspíše končí v očekávání brzkého nástupu 10. generace Core i9-9900KS nejspíše končí v očekávání brzkého nástupu 10. generace
Core i9-9900KS byl uveden na trh loni na podzim jako pokus Intelu ještě jednou využít svou výhodu ve schopnosti 14nm procesu dosáhnout vyšších taktů. Tento procesor tak nabídl ty nejvyšší, jakých byl Intel schopen. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů