www.svethardware.cz
>
>
>
>

Na hořící solární panely Tesly si stěžuje i Amazon

Na hořící solární panely Tesly si stěžuje i Amazon
, , aktualita
Tohle opravdu nebyl pro Teslu moc dobrý týden, zejména co se týče její energetické divize. Nejprve za hořící solární panely Teslu zažaloval Walmart, nyní své znepokojení vyjádřila i společnost Amazon.
K oblíbeným
reklama
Je tomu jen pár dní, kdy Walmart podal žalobu na společnost Tesla kvůli jejím solárním panelům. Ten tvrdí, že už od nich chytlo sedm jeho poboček, což opravdu není málo a požadoval, aby Tesla odstranila solární panely z 240 poboček, kde jsou instalovány. Později ale společnosti vydaly společné prohlášení, že pracují na tom, aby systémy pracovaly spolehlivě, efektivně a bezpečně ke spokojenosti obou. Vypadá to však, že Walmart zdaleka není jediný, komu od solárních panelů Tesla a jejich příslušenství chytla střecha. Nyní se totiž ozval i Amazon.
 
Solární panely
 
ilustrační foto, zdroj: Oregon Department of Transportation (Smallman12q) [CC BY 2.0]
 
Ten říká, že v květnu 2018 se stal podobný incident v jeho skladu v Redlands v Kalifornii. Tesla na to reagovala tím, že šlo o ojedinělý incident chyby v invertoru a potvrdila, že následně provedla inspekce na dalších místech, které měly potvrdit integritu systémů. Dle Tesly tak nyní všech 11 instalací jejích solárních panelů na skladech Amazonu funguje správně, generují elektřinu, přičemž jsou pravidelně udržovány a monitorovány. Amazon se však vyjádřil, že rozhodně nemá plány si od Tesly pořizovat další solární panely.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kolik stála Epic Games exkluzivní nabídka hry Control? Kolik stála Epic Games exkluzivní nabídka hry Control?
Je naprosto jasné, že pokud autoři her kývnou společnosti Epic na to, aby jejich hra byla po jistou dobu nabízena exkluzivně pouze na Epic Games Store, nedělají to z čiré přízně. Nyní se dostalo na povrch i jedno číslo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Windows 10 Xbox Game Bar konečně přidal čítač snímků za sekundu Windows 10 Xbox Game Bar konečně přidal čítač snímků za sekundu
Windows 10 Xbox Game Bar je již dávno nedílnou součástí daného operačního systému a má uživatelům nabízet užitečné funkce spojené s hrami. Nyní se konečně dostalo i na čítač snímků za sekundu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Analýza 5 let prodejů na MindFactory ukazuje mocný návrat AMD do DIY Analýza 5 let prodejů na MindFactory ukazuje mocný návrat AMD do DIY
Občas se podíváme na to, jak se procesory x86 prodávají u našich sousedů. Jde o jednoho z největších německých maloobchodních prodejců, a sice MindFactory, který si vede své statistiky. A právě o nich bude řeč. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radeony s Navi 12 a Navi 14 možná už příští měsíc Radeony s Navi 12 a Navi 14 možná už příští měsíc
AMD má nepopiratelné problémy s uspokojením poptávky po nových 7nm procesorech, ovšem že by se to týkalo i grafických karet s čipy Navi, to nelze říci. Brzy by jejich řady přitom měly rozšířit nové modely s Navi 12 i Navi 14. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Call of Duty: Modern Warfare a požadavky na hardware Call of Duty: Modern Warfare a požadavky na hardware
Blíží se vypuštění "měkkého restartu" série Call of Duty: Modern Warfare, takže přesně takto pojmenovaná novinka přijde na trh ke konci října. Ovšem je tu také betatestování a zvláště toho se týkají zveřejněné hardwarové požadavky. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek