Na hráče Elite: Dangerous se řítí pohroma, Thargoidi

Na hráče Elite: Dangerous se řítí pohroma, Thargoidi
, , aktualita
Ve hře Elite: Dangerous, jednom z nejoblíbenějších vesmírných titulů současnosti, jsme byli dosud jako lidská rasa samotní. Bylo však zřejmé, že tomu tak nebude napořád a nyní je už jasné, že se vrací Thargoidi. 
K oblíbeným
reklama
Rasa Thargoidů je známá už z původní hry Elite vydané v roce 1984 a znovu se měla objevit ve hře Frontier: First Encounters z roku 1995 a od té doby se s ní hráči nesetkali. Ovšem Elite: Dangerous obsahuje dobře známé ruiny vytvořené mimozemskou rasou a hráči samotní udávají, že je začaly z hyperprostoru vytahovat otravné, ale dosud jinak zcela neškodné lodě. 
 
 
Nyní se čeká na update verze 2.4 nazvaný příhodně jako The Return (Návrat) a je jasné, kdo se to má vrátit. Ukazuje na to i následující video, ovšem to bohužel obsahuje pouze předrenderované scény a žádné záběry ze samotné hry, ovšem na to jsme v případě Elite: Dangerous zvyklí. Dozvíme se leda to, že Thargoidi stejně jako v původní Elite nebudou žádní hodní plyšoví medvídci, ale nebezpeční hmyzouni určení k tomu, aby i zkušeným hráčům nadzvedli mandle. 
 
 
Ostatně i komunitní manažer Edward Lewis z Frontieru uvedl, že Thargoidi budou to největší nebezpečí, se kterým se můžeme ve hře setkat, ale detaily jsou zatím drženy pod pokličkou. To i proto, že update 2.4 s sebou přinese příběh, který se začne rozvíjet během dalších měsíců.
 
Více informací bychom se měli dozvědět již 7. října, kdy v Londýně proběhne Frontier Expo 2017. Tvůrci očividně doufají, že chystaný update přitáhne zpět i ty hráče, kteří na Elite: Dangerous už málem zapomenuli, a to třeba v očekávání alfaverze 3.0 hry Star Citizen.
 
Tu nezmiňujeme jen tak nazdařbůh, neboť i zde máme novinky z konce minulého týdne, a to veskrze příjemné. Nedávno jsme totiž rozebírali, že vychytávání chyb v procesu přípravy dané alfy 3.0 je zdlouhavé a počet známých bugů pro zašlápnutí se moc nesnižuje. To si samozřejmě uvědomovali také tvůrci, a tak učinili jedno rozhodnutí ve snaze dostat chystanou verzi do rukou Evocati co nejdříve. 
 
 
Přehodnotili tak to, co je opravdu nutné vyřešit a co ještě může počkat a výsledkem je prudký pokles počtu chyb čekajících na nápravu, takže aktuální stav je 26. Uvidíme, kam se z tohoto počtu posuneme v tomto týdnu. 
 
Zdroj: KitGuru
reklama
Nejnovější články
SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus
Telefony s Androidem mají poslední dobou takové množství operační paměti RAM, že by se za to nemuselo stydět ani solidní PC. SK Hynix nyní začalo sériovou výrobu 18GB setů pamětí LPDDR5 pro telefony Asus ROG Phone.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku
Těžko uvěřitelný případ se měl odehrát ve Vietnamu. Muž si chtěl koupit herní konzoli, ale jeho manželka s tím nesouhlasila. Svůj nový PS5 proto vydával za Wi-Fi router. Dokonce jej nechal nainstalovat zaměstnancem v uniformě telefonní společnosti.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry
Už dobře víme, že na konec letošního roku si Blizzard chystá remasterovanou verzi hry Diablo II: Resurrected. Ta ale bude také poslední takovou hrou a do budoucna se Blizzard chce věnovat vývoji nových her.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí
Připravovaná hra Harry Potter: Hogwarts Legacy to nemá jednoduché. Vše v podstatě začalo několika tweety a esejí od J. K. Rowlingové na transgender téma. I když ta s hrou nemá nic společného, nyní je potřeba zajistit, aby hra byla politicky korektní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Seagate: do roku 2030 budou 100TB disky a běžně využijí nezávislá ramena Seagate: do roku 2030 budou 100TB disky a běžně využijí nezávislá ramena
Dle společnosti Seagate nebudou pevné disky ještě dlouho patřit do starého železa. Díky novým technologiím má přijít výrazný růst jejich kapacit a také se má z technologie Multi-Actuator stát standard. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář