www.svethardware.cz
>
>
>
>

NAS Synology RackStation RS820+: může umět i 10GbE

NAS Synology RackStation RS820+: může umět i 10GbE
, , aktualita
Pokud potřebujete NAS vyšší kategorie, může vás zaujmout nový Synology RackStation RS820+ a RS820RP+. Ten pojme až čtyři 3,5" disky, má 4jádrový procesor a lze jej vybavit i 10GbE připojením.
K oblíbeným
reklama
NASy existují v mnoha různých tvarech a velikostech. Vedle klasických krabiček do domácností nebo malých kanceláří tu máme i větší serverová řešení, kam spadá i Synology RackStation RS820+ a RS820RP+. Jde o nízký NAS (1U), do kterého se vejdou čtyři 3,5" pevné disky, s jednotkou RX418 lze pak počet disků rozšířit dokonce na 8, pochopitelně je podporována funkce hot-swap. Rozměry jsou 457,6×430,5×44 mm u první verze a 483,6×430,5×44 mm u druhé (RS820RP+). Ta se liší druhým záložním systémem napájení tak, aby NAS běžel i při výpadku napájení. Dalším rozdílem je, že má jen dva 40mm ventilátory (20 mm vysoké), zatímco standardní verze má tři.
 
Synology RackStation RS820+
 
NAS je vybaven 4jádrovým procesorem Intel Atom C3538 s frekvencí 2,1 GHz a 2 GB DDR4 paměti, kterou však lze rozšířit až na 18 GB. Novinka je vybavena dvěma USB3.0 porty, rozšiřujícím portem a slotem v podobě PCIe 3.0 x8, kam lze strčit m.2 kartu (např. NVMe/SATA SSD adaptér) nebo 10GbE kartu, standardem jsou totiž 4 gigabitové porty. To už pak najde více využití i maximální přenosová rychlost u sekvenčního čtení s hodnotou 1621 MB/s. Potěší i funkce Snapshot Replication s možností zálohování 1024 sdílených složek.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo
Nyní se už opravdu můžeme těšit na to, že společnost SpaceX vstoupí do historie jako první soukromý subjekt, jemuž se povedlo umístit člověka na oběžnou dráhu. Participovat v tom bude pochopitelně i NASA, která si zvolila své staré logo. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu
Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint byl vypuštěn na trh už loni v říjnu, ale nedávno tato hra dostala podporu API Vulkan v rámci aktualizace na verzi 2.0. Server Kitguru se tak podíval na to, co to přinese s ohledem na výkon 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
První testy: o kolik procent je nová GTX 1650 s GDDR6 rychlejší než stará verze? První testy: o kolik procent je nová GTX 1650 s GDDR6 rychlejší než stará verze?
Grafická karta GeForce GTX 1650 s paměťmi GDDR6 přichází stále ještě jako oficiálně nepředstavená novinka, ale její nástup je v podstatě jistý. Nyní se můžeme podívat na to, jaký výkonnostní nárůst můžeme očekávat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Hubble a XMM-Newton našel nejlepší důkaz o existenci středních černých děr Hubble a XMM-Newton našel nejlepší důkaz o existenci středních černých děr
Černé díry střední velikosti jsou objekty, které jsou na tom podobně jako temná hmota či energie. Je zřejmé, že tam někde musí být, ale přesvědčivý důkaz zatím chybí. Nebo snad chyběl, jak ukazuje nová zpráva.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Nastupuje NIC Killer E3100 pro 2,5Gb/s Ethernet Nastupuje NIC Killer E3100 pro 2,5Gb/s Ethernet
Společnost River Networks ohlásila vylepšenou verzi svého ethernetového kontroleru E3000, která přijde s označením E3000 a podporou Ethernetu s propustností 2,5 Gb/s. Nastane už přechod na rychlejší sítě?
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře