Nefungující Edge byl v prezentaci Microsoftu nahrazen Chromem

Nefungující Edge byl v prezentaci Microsoftu nahrazen Chromem
, , aktualita
O velice zábavnou část programu se postaral zástupce společnosti Microsoft, který měl za úkol před publikem prezentovat novinky ve službě Microsoft Azure. Využil k tomu pochopitelně prohlížeč Edge, ovšem ten se neukázal v dobrém světle. 
reklama
Prezentace technologických novinek prováděné naživo s sebou nesou vždy nezanedbatelné riziko, že něco nepůjde tak, jak má. V tomto případě byl ale výsledek zvláště zábavný, i když je otázka, jak pro koho. Jistý Michael totiž potřeboval ve službě Microsoft Azure prezentovat novinky týkající se migrace dat a Edge s ním prostě přestal spolupracovat. Michael se tak rozhodl reagovat prostě, a to stáhnout si a nainstalovat konkurenční Chrome. 
 
 
Pro prezentujícího byla instalace jiného moderního prohlížeče v podstatě jedinou možností, jak s malým zdržením pokračovat v prezentaci, ale obecně vzato je to především ostuda pro Microsoft, neboť jde o jeho prohlížeč Edge a jeho službu Azure, které nespolupracují, zatímco konkurenční Chrome s tím neměl problém. 
 
 
Microsoft ale tuto epizodu asi nepovažuje za tak zlou, když bylo celé video nahráno na YouTube a zařazeno mezi oficiální materiály konference Microsoft Ignite. Až pár dní poté si této prezentační "boty" někdo všiml a zmínil se o tom na Redditu. 
 
Zdroj: Reddit


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Programovatelná robotická kůže rozpohybuje i plyšáka Programovatelná robotická kůže rozpohybuje i plyšáka
Robotická kůže v podobě nejrůznějších návleků dokáže proměnit celou škálu různých předmětů v pohybující se roboty. Za projektem stojí tým z Yale University, který tímto způsobem rozchodil i plyšáka. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Intel Optane SSD 905P nyní i s 1,5 TB Intel Optane SSD 905P nyní i s 1,5 TB
Superrychlé SSD disky Intel Optane 905P budou nově k dispozici v dalších variantách. 960GB verze může být nyní i ve formátu U.2 a přibyla také varianta s kapacitou zvýšenou na 1,5 TB. To vše při excelentním výkonu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Newegg hacknut, útočníci měsíc kradli data platebních karet Newegg hacknut, útočníci měsíc kradli data platebních karet
Pokud jste během posledního měsíce nakupovali na zahraničním serveru Newegg.com, zbystřete. Hackerům se totiž povedlo napadnout platební stránku a krást údaje o použitých platebních kartách.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
V Morgan Stanley jsou zklamaní z GeForce RTX, akcie jdou dolů V Morgan Stanley jsou zklamaní z GeForce RTX, akcie jdou dolů
Morgan Stanley stahuje NVIDII kalhoty ještě daleko před brodem a na základě prvních recenzí karet GeForce RTX 2080 Ti a 2080 vyjadřuje své zklamání nad celou touto generací. Na základě toho tak klesá NVIDII hodnota akcií. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Muž zatčen po výhrůžce smrtí 11letému chlapci, který ho porazil ve Fortnite Muž zatčen po výhrůžce smrtí 11letému chlapci, který ho porazil ve Fortnite
Někteří lidé velmi nelibě nesou porážku v počítačových hrách, obzvláště byli-li poraženi jen 11letým klukem. 45letý muž v návalu zlosti začal malému chlapci vyhrožovat smrtí, což nakonec vyústilo v jeho zatčení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala