Nefungující Edge byl v prezentaci Microsoftu nahrazen Chromem

Nefungující Edge byl v prezentaci Microsoftu nahrazen Chromem
, , aktualita
O velice zábavnou část programu se postaral zástupce společnosti Microsoft, který měl za úkol před publikem prezentovat novinky ve službě Microsoft Azure. Využil k tomu pochopitelně prohlížeč Edge, ovšem ten se neukázal v dobrém světle. reklama
Prezentace technologických novinek prováděné naživo s sebou nesou vždy nezanedbatelné riziko, že něco nepůjde tak, jak má. V tomto případě byl ale výsledek zvláště zábavný, i když je otázka, jak pro koho. Jistý Michael totiž potřeboval ve službě Microsoft Azure prezentovat novinky týkající se migrace dat a Edge s ním prostě přestal spolupracovat. Michael se tak rozhodl reagovat prostě, a to stáhnout si a nainstalovat konkurenční Chrome. 
 
 
Pro prezentujícího byla instalace jiného moderního prohlížeče v podstatě jedinou možností, jak s malým zdržením pokračovat v prezentaci, ale obecně vzato je to především ostuda pro Microsoft, neboť jde o jeho prohlížeč Edge a jeho službu Azure, které nespolupracují, zatímco konkurenční Chrome s tím neměl problém. 
 
 
Microsoft ale tuto epizodu asi nepovažuje za tak zlou, když bylo celé video nahráno na YouTube a zařazeno mezi oficiální materiály konference Microsoft Ignite. Až pár dní poté si této prezentační "boty" někdo všiml a zmínil se o tom na Redditu. 
 
Zdroj: Reddit


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple Park má kuriózní problém, lidé v něm naráží do skla Apple Park má kuriózní problém, lidé v něm naráží do skla
Nový kampus Apple Park má několik budov a ctí co nejčistější design, který je typický pro produkty Apple. Jeho součástí je i velké množství skla, které se ale ukázalo být kvůli průhlednosti nebezpečné, lidé do něj naráží.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Google kvůli fotobance Getty zrušil funkci "Zobrazit obrázek" Google kvůli fotobance Getty zrušil funkci "Zobrazit obrázek"
Fotobanka Getty Images podala před dvěma lety žalobu na Google za snadný přístup k obrázkům chráněným copyrightem. Před pár dny společnosti oznámily společnou dohodu a nyní už není možné přímo zobrazovat hledaný obrázek.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Čína využívá AI už i k chovu prasat Čína využívá AI už i k chovu prasat
Alibaba má systém umělé inteligence ET Brain, který začala využívat k velmi zajímavému účelu. Tento systém umělé inteligence a cloudových výpočtů se totiž začal starat o chov prasat na obrovských farmách.
16.2.2018, aktualita, Milan Šurkala
Windows 10 Pro získá režim Ultimate Performance Windows 10 Pro získá režim Ultimate Performance
Microsoft si připravil pro insidery nové sestavení systému Windows 10 Pro a to mimo jiné nabízí také nové výkonnostní schema nazvané Ultimate Performance. V čem spočívá toto nastavení slibující "maximální výkon"?
16.2.2018, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
NASA pošle zpět domů kus marťanského meteoritu NASA pošle zpět domů kus marťanského meteoritu
Mise Mars 2020 bude zahrnovat také kus planety, který byl někdy v minulosti vymrštěn do vesmíru, aby nakonec spadl sem na Zemi. NASA tak s novým roverem pošle zpět kus marťanského meteoritu, což však nebude mít jen symbolický význam.
16.2.2018, aktualita, Jan Vítek1 komentář