Nefungující Edge byl v prezentaci Microsoftu nahrazen Chromem

Nefungující Edge byl v prezentaci Microsoftu nahrazen Chromem
, , aktualita
O velice zábavnou část programu se postaral zástupce společnosti Microsoft, který měl za úkol před publikem prezentovat novinky ve službě Microsoft Azure. Využil k tomu pochopitelně prohlížeč Edge, ovšem ten se neukázal v dobrém světle. reklama
Prezentace technologických novinek prováděné naživo s sebou nesou vždy nezanedbatelné riziko, že něco nepůjde tak, jak má. V tomto případě byl ale výsledek zvláště zábavný, i když je otázka, jak pro koho. Jistý Michael totiž potřeboval ve službě Microsoft Azure prezentovat novinky týkající se migrace dat a Edge s ním prostě přestal spolupracovat. Michael se tak rozhodl reagovat prostě, a to stáhnout si a nainstalovat konkurenční Chrome. 
 
 
Pro prezentujícího byla instalace jiného moderního prohlížeče v podstatě jedinou možností, jak s malým zdržením pokračovat v prezentaci, ale obecně vzato je to především ostuda pro Microsoft, neboť jde o jeho prohlížeč Edge a jeho službu Azure, které nespolupracují, zatímco konkurenční Chrome s tím neměl problém. 
 
 
Microsoft ale tuto epizodu asi nepovažuje za tak zlou, když bylo celé video nahráno na YouTube a zařazeno mezi oficiální materiály konference Microsoft Ignite. Až pár dní poté si této prezentační "boty" někdo všiml a zmínil se o tom na Redditu. 
 
Zdroj: Reddit


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
V ovladačích Synaptics se našel zapomenutý keylogger, HP už aktualizuje V ovladačích Synaptics se našel zapomenutý keylogger, HP už aktualizuje
Máme tu nový bezpečnostní problém. Vývojáři ovladačů touchpadů Synaptics, které jsou použity ve většině notebooků, totiž v kódu zapomněli keylogger, tedy software, který může monitorovat stisky kláves a ukrást tak např. hesla. 
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AMD potvrzuje, že další várka CPU Ryzen přijde v prvním čtvrtletí AMD potvrzuje, že další várka CPU Ryzen přijde v prvním čtvrtletí
Podle samotného AMD asi rok po představení první generace procesorů Ryzen nastoupí druhá generace. Dle očekávání půjde o procesory Ryzen série 2000, ovšem ty budou sérii 1000 spíše doplňovat, než aby ji nahrazovaly.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Smrt z přepracování? V Japonsku to vyřeší vyhrávajícími drony Smrt z přepracování? V Japonsku to vyřeší vyhrávajícími drony
Drony mohou sloužit i k poněkud netradičním účelům. V Japonsku je chtějí používat k tomu, aby pomocí vyhrávání hudby a také hlasitého bzučení ukončili pracovní dobu zaměstnanců, kteří by jinak trpěli přepracovaností, což může mít neblahé důsledky. 
9.12.2017, aktualita, Kateřina Hoferková6 komentářů
Tesla si postaví vlastní AI čip pro autopilota Tesla si postaví vlastní AI čip pro autopilota
Tesla znovu změní dodavatele hardwaru pro systém zpracování dat ze senzorů, tedy čipy, na kterých běží systémy umělé inteligence. Elon Musk prohlásil, že si tyto čipy navrhne sama Tesla, aby lépe odpovídaly požadavkům automobilky. 
9.12.2017, aktualita, Milan Šurkala
Razer Portal: router pro "herní Wi-Fi" Razer Portal: router pro "herní Wi-Fi"
Společnost Razer se pustila do výroby domácích routerů a samozřejmě ne ledajakých, ale takových, které by měly imponovat především hráčům. V jejím případě jde o zařízení prodávané pod názvem Portal. 
8.12.2017, aktualita, Jan Vítek1 komentář