Nefungující Edge byl v prezentaci Microsoftu nahrazen Chromem

Nefungující Edge byl v prezentaci Microsoftu nahrazen Chromem
, , aktualita
O velice zábavnou část programu se postaral zástupce společnosti Microsoft, který měl za úkol před publikem prezentovat novinky ve službě Microsoft Azure. Využil k tomu pochopitelně prohlížeč Edge, ovšem ten se neukázal v dobrém světle. 
reklama
Prezentace technologických novinek prováděné naživo s sebou nesou vždy nezanedbatelné riziko, že něco nepůjde tak, jak má. V tomto případě byl ale výsledek zvláště zábavný, i když je otázka, jak pro koho. Jistý Michael totiž potřeboval ve službě Microsoft Azure prezentovat novinky týkající se migrace dat a Edge s ním prostě přestal spolupracovat. Michael se tak rozhodl reagovat prostě, a to stáhnout si a nainstalovat konkurenční Chrome. 
 
 
Pro prezentujícího byla instalace jiného moderního prohlížeče v podstatě jedinou možností, jak s malým zdržením pokračovat v prezentaci, ale obecně vzato je to především ostuda pro Microsoft, neboť jde o jeho prohlížeč Edge a jeho službu Azure, které nespolupracují, zatímco konkurenční Chrome s tím neměl problém. 
 
 
Microsoft ale tuto epizodu asi nepovažuje za tak zlou, když bylo celé video nahráno na YouTube a zařazeno mezi oficiální materiály konference Microsoft Ignite. Až pár dní poté si této prezentační "boty" někdo všiml a zmínil se o tom na Redditu. 
 
Zdroj: Reddit


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Cenzurovaný Google Dragonfly pro Čínu byl poslán k ledu Cenzurovaný Google Dragonfly pro Čínu byl poslán k ledu
Cenzurovaný vyhledávač Google Dragonfly je velkým tématem, proti kterému se bouří i samotní pracovníci v Googlu. Negativní odezva i další problémy ale stojí za tím, že se Google rozhodl projekt ukončit.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Astronomové našli nejvzdálenější známý objekt naší soustavy: Farout Astronomové našli nejvzdálenější známý objekt naší soustavy: Farout
Astronomové potvrdili, že stále ještě nemusíme znát všechny velké objekty naší soustavy. Tím narážíme na tzv. devátou planetu, která tedy nyní objevena nebyla, ale máme tu něco jiného: asi 500km planetku Farout. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
JEDEC aktualizovala specifikace HBM pro propustnost až 307 GB/s JEDEC aktualizovala specifikace HBM pro propustnost až 307 GB/s
JEDEC Solid State Technology Association přišla s vylepšeným standardem pro paměti typu High Bandwidth Memory (HBM). Jedná se o verzi slibující paměťovou propustnost 307 GB/s. Co to znamená? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2060 očekáváme v polovině ledna, akcie NVIDIE stále ztrácí GeForce RTX 2060 očekáváme v polovině ledna, akcie NVIDIE stále ztrácí
NVIDIA se rozhodla, že v tomto roce ještě nevyšle na trh nový mainstream a rozhodnutí to mělo být založené čistě na tom, že se to poněkud přepísklo s výrobou starých Pascalů. Co se týče akcií, NVIDIA na tom není lépe, spíš naopak. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Microsoft 365 Consumer: celý balík i s OS za předplatné pro běžného zákazníka Microsoft 365 Consumer: celý balík i s OS za předplatné pro běžného zákazníka
Dle inzerátů firmy Microsoft, která shání potřebné pracovníky, se chystá spotřebitelská verze balíku Microsoft 365. Mluví se přímo o Microsoft 365 Consumer, která by tak měla obsahovat OS, Office či různé služby za předplatné. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář