Nefungující Edge byl v prezentaci Microsoftu nahrazen Chromem

Nefungující Edge byl v prezentaci Microsoftu nahrazen Chromem
, , aktualita
O velice zábavnou část programu se postaral zástupce společnosti Microsoft, který měl za úkol před publikem prezentovat novinky ve službě Microsoft Azure. Využil k tomu pochopitelně prohlížeč Edge, ovšem ten se neukázal v dobrém světle. 
reklama
Prezentace technologických novinek prováděné naživo s sebou nesou vždy nezanedbatelné riziko, že něco nepůjde tak, jak má. V tomto případě byl ale výsledek zvláště zábavný, i když je otázka, jak pro koho. Jistý Michael totiž potřeboval ve službě Microsoft Azure prezentovat novinky týkající se migrace dat a Edge s ním prostě přestal spolupracovat. Michael se tak rozhodl reagovat prostě, a to stáhnout si a nainstalovat konkurenční Chrome. 
 
 
Pro prezentujícího byla instalace jiného moderního prohlížeče v podstatě jedinou možností, jak s malým zdržením pokračovat v prezentaci, ale obecně vzato je to především ostuda pro Microsoft, neboť jde o jeho prohlížeč Edge a jeho službu Azure, které nespolupracují, zatímco konkurenční Chrome s tím neměl problém. 
 
 
Microsoft ale tuto epizodu asi nepovažuje za tak zlou, když bylo celé video nahráno na YouTube a zařazeno mezi oficiální materiály konference Microsoft Ignite. Až pár dní poté si této prezentační "boty" někdo všiml a zmínil se o tom na Redditu. 
 
Zdroj: Reddit


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Herní monitory čeká podstatné vylepšení podsvícení díky Mini-LED Herní monitory čeká podstatné vylepšení podsvícení díky Mini-LED
Společnost AU Optronics si dle Digitimes a LED Inside chystá velkou novinku týkající se podsvícení. Půjde o nasazení Mini-LED, které se mají představit především v herních panelech a výsledných monitorech. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
CERN odstartoval proces významného vylepšení Velkého hadronového urychlovače CERN odstartoval proces významného vylepšení Velkého hadronového urychlovače
Large Hadron Collider (LHC) je v provozu už od roku 2010 a nyní odstartoval proces jeho významného vylepšení, po němž budeme moci mluvit o HL-LHC, čili High-Luminosity. O co se v tomto případě jedná?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Výrobci grafických karet očekávají v druhém pololetí výrazný pokles prodejů Výrobci grafických karet očekávají v druhém pololetí výrazný pokles prodejů
Tchaj-wanští výrobci a dodavatelé grafických karet musejí počítat s tím, že dodávky na trh budou mít v druhém letošním pololetí sestupnou tendenci. Důvod je naprosto zřejmý, a sice značně ochablý zájem těžařů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
External Funds Used ukáže celkovou útratu na Steamu External Funds Used ukáže celkovou útratu na Steamu
Pokud by vás zajímalo, kolik peněz už jste utratili na Steamu za hry či jiné zboží, dosud jste pomocí svého klienta neměli možnost, jak to rychle a přesně zjistit. Valve nám ale tuto možnost brzy dá a půjde o nástroj External Funds Used. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Tom Forsyth, architekt Larrabee, se vrací do Intelu pomoci s vývojem GPU Tom Forsyth, architekt Larrabee, se vrací do Intelu pomoci s vývojem GPU
Intel už se nijak netají s tím, že pracuje na vývoji samostatných GPU, které mají být dost výkonné i pro moderní hry. Ostatně proto si k sobě z AMD přetáhl Raju Koduriho a ten nyní rozšiřuje svůj tým. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek