www.svethardware.cz
>
>
>
>

Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000

Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000
, , aktualita
Netgear přináší pro hráče nový herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000 WiFi6 AX5400. Ten má zvládat vysoké přenosové rychlosti, snižovat odezvy a lokalizovat ty nejrychlejší herní servery pro lepší hráčské zážitky.
K oblíbeným
reklama
Společnost Netgear má v nabídce řadu herních routerů Nighthawk, kterou rozšiřuje novým modelem Nighthawk Pro Gaming XR1000 WiFi6 AX5400. Název napovídá, že tu máme podporu rychlého standardu Wi-Fi 6 (802.11ax). K šíření signálu jsou určené 4 antény a na zádi routeru najdeme 5 GLAN portů (4 LAN a jeden WAN). O co nejlepší výkon routeru se pak stará 3jádrový procesor s frekvencí 1,5 GHz. Zajímavostí jsou ale především funkce, které nabízí Duma OS 3.0.
 
Netgear Nighthawk Pro Gaming XR1000 WiFi6 AX5400
 
Bandwidth Allocation (QoS) dává prioritu herním zařízením a vyhrazuje jim vyšší propustnosti, a to ať už pro dané zařízení nebo konkrétní aplikaci. Geo Fencing zde zajišťuje, aby se router připojoval na herní servery ve vybrané oblasti, pomoci může i Ping Heatmap. Tato funkce otestuje rychlosti a odezvy herních serverů a pomůže uživateli vybrat ten nejrychlejší. Connection Benchmark otestuje rychlost a odezvy pod největším zatížením a Traffic Controller pak může blokovat zařízení nebo aplikaci podle zvoleného časového rozvrhu. Podle Netgearu by měl router na přetížené síti pomoci dosáhnout až o 40 % vyšších přenosových rychlostí a o 93 % kratší odezvy. Cena novinky činí $349,99.
 
Netgear Nighthawk Pro Gaming XR1000 WiFi6 AX5400
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Linuxová distribuce Fedora 33 přináší několik zásadních novinek Linuxová distribuce Fedora 33 přináší několik zásadních novinek
Vývojáři tento týden vypustili do světa linuxovou distribuci Fedora ve verzi 33, která představuje jednu z největších aktualizací v historii systému. Nabízí souborový systém Btrfs jako výchozí a designové změny díky prostředí GNOME 3.38.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Windows 10 čeká v roce 2021 proměna UI. Co přinese projekt „Sun Valley“? Windows 10 čeká v roce 2021 proměna UI. Co přinese projekt „Sun Valley“?
Microsoft pro příští rok chystá snad největší změny vzhledu Windows 10 od jeho vydání. Projekt s kódovým označením „Sun Valley“ údajně promění Průzkumníka souborů, nabídku Start i další součásti.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik9 komentářů
Opět se proslýchá, že Apple pracuje na vlastním vyhledávači Opět se proslýchá, že Apple pracuje na vlastním vyhledávači
Už roky se spekuluje, že Apple chystá vlastní vyhledávač, který by narušil dominanci společnosti Google. Nyní se objevují další informace, které tyto dohady zesilují a Applebot by se snad mohl stát základem nového vyhledávače.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NASA Perseverance je v půli své cesty na Mars NASA Perseverance je v půli své cesty na Mars
NASA hlásí, že vesmírné plavidlo s roverem Perseverance na palubě už má za sebou půlku své cesty, která vede k Marsu. Už mu tak zbývá urazit "pouze" 235 milionů kilometrů, než vstoupí do atmosféry a půjde na přistání. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
RTX 3070 se chystají k prodeji, Gigabyte představuje své modely RTX 3070 se chystají k prodeji, Gigabyte představuje své modely
Dnes vstoupí do prodeje grafická karta GeForce RTX 3070, což bude možná trošku zastíněno dozvuky včerejší prezentace nových Radeonů, ale to plným právem. Gigabyte již své modely představil, ovšem jak jsou na tom zásoby v obchodech? 
Včera, aktualita, Jan Vítek