www.svethardware.cz
>
>
>
>

Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000

Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000
, , aktualita
Netgear přináší pro hráče nový herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000 WiFi6 AX5400. Ten má zvládat vysoké přenosové rychlosti, snižovat odezvy a lokalizovat ty nejrychlejší herní servery pro lepší hráčské zážitky.
K oblíbeným
reklama
Společnost Netgear má v nabídce řadu herních routerů Nighthawk, kterou rozšiřuje novým modelem Nighthawk Pro Gaming XR1000 WiFi6 AX5400. Název napovídá, že tu máme podporu rychlého standardu Wi-Fi 6 (802.11ax). K šíření signálu jsou určené 4 antény a na zádi routeru najdeme 5 GLAN portů (4 LAN a jeden WAN). O co nejlepší výkon routeru se pak stará 3jádrový procesor s frekvencí 1,5 GHz. Zajímavostí jsou ale především funkce, které nabízí Duma OS 3.0.
 
Netgear Nighthawk Pro Gaming XR1000 WiFi6 AX5400
 
Bandwidth Allocation (QoS) dává prioritu herním zařízením a vyhrazuje jim vyšší propustnosti, a to ať už pro dané zařízení nebo konkrétní aplikaci. Geo Fencing zde zajišťuje, aby se router připojoval na herní servery ve vybrané oblasti, pomoci může i Ping Heatmap. Tato funkce otestuje rychlosti a odezvy herních serverů a pomůže uživateli vybrat ten nejrychlejší. Connection Benchmark otestuje rychlost a odezvy pod největším zatížením a Traffic Controller pak může blokovat zařízení nebo aplikaci podle zvoleného časového rozvrhu. Podle Netgearu by měl router na přetížené síti pomoci dosáhnout až o 40 % vyšších přenosových rychlostí a o 93 % kratší odezvy. Cena novinky činí $349,99.
 
Netgear Nighthawk Pro Gaming XR1000 WiFi6 AX5400
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TDK, SDK a Toshiba představují MAS-MAMR a cestu za 30TB+ HDD TDK, SDK a Toshiba představují MAS-MAMR a cestu za 30TB+ HDD
Společnosti TDK, SDK a Toshiba společně vyvíjí technologie pro pevné disky blízké budoucnosti. Další slibnou technologií je MAS-MAMR, který díky mikrovlnnému působení opět o něco zvyšuje hustotu dat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
MrBeast je podle Forbesu nejlépe placeným youtuberem MrBeast je podle Forbesu nejlépe placeným youtuberem
Pozice nejlépe placeného youtubera se pro rok 2021 změnila a vítězem se stal MrBeast. Jeho videa dosud nasbírala přes 14 miliard zhlédnutí a za rok si vydělá desítky milionů dolarů. Ty ale zpravidla rozdává.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Block Jacka Dorseyho chce více decentralizovat Bitcoin Block Jacka Dorseyho chce více decentralizovat Bitcoin
Jacka Dorseyho známe především z Twitteru, ten ale nedávno opustil. Věnovat se chce nyní kryptoměnám a jeho firma Block hodlá vrátit těžbu Bitcoinu zase k běžným lidem a více ji decentralizovat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Intel Raptor Lake: nejen více jader, ale i podstatně objemnější cache? Intel Raptor Lake: nejen více jader, ale i podstatně objemnější cache?
Většina procesorů Alder Lake je právem považována za horké novinky, a přitom ještě letos mají na trh nastoupit procesory Raptor Lake, které jsme dříve viděli spíše jako "Alder Lake Refresh", ale postupně se ukazuje něco jiného. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Intel vypustil do světa NUC 11 Essential s procesory Jasper Lake Intel vypustil do světa NUC 11 Essential s procesory Jasper Lake
Už označení NUC 11 Essential nám napovídá, že tu nepůjde o nejmodernější mikroarchitekturu a ani ne o výkonné počítače. Máme tu však i tak relativně nové procesory Jasper Lake v podobě Pentií a Celeronů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek