www.svethardware.cz
>
>
>
>

Nintendo představuje levnější konzoli Switch Lite

Nintendo představuje levnější konzoli Switch Lite
, , aktualita
Nintendo představuje novou herní konzoli Switch Lite. Ta bude o něco menší než výchozí Switch, podporuje pak jen hry v režimu "handheld" a má i další změny. Na druhou stranu slibuje větší výdrž na baterii.
K oblíbeným
reklama
Společnost Nintendo je tradičním výrobcem konzolí a do nabídky se brzy dostane také ořezaná verze konzole Switch s názvem Switch Lite. Nižší cena bude ale znamenat také několik ústupků. Předně to bude slabší podpora her, neboť bude přímo kompatibilní jen s těmi, které podporují "handheld" režim, chybí tak i výstup na televizi, není zde ani HD Rumble a infračervená pohybová kamerka. Abyste si hry, které tento režim nepodporují, mohli zahrát, budete si muset zakoupit příslušné bezdrátové ovladače speciálně pro Switch Lite. Nemá tedy Joy-Con ovladače, tlačítka jsou přímo napevno vedle displeje.
 
Nintendo Switch Lite
 
Víme rovněž to, že místo 6,2" displeje tu bude menší 5,5" obrazovka s HD 720p rozlišením.  Také celkové rozměry budou o něco menší, činí 208×91×14 mm místo původních 239×102×14 mm. Snížila se také hmotnost ze 400 gramů na nynějších 277 gramů. Jednou z výhod ořezané verze je větší výdrž baterie, která je patrně dána menším a slabším displejem. Z 2,5 až 6,5 hodiny jsme se tak dostali na 3 až 7 hodin. Do prodeje půjde nová konzole 20. září za cenu $199,99.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou
Acer na trh přináší monitor Predator CG437K P, který je určen pro ty nejnáročnější hráče. O tom ostatně svědčí už jeho úhlopříčka, ale vedle ní je tu i řada velice zajímavých specifikací a bohatá výbava.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Pillars of Eternity 2 se neprodávaly dobře, série je ohrožena Pillars of Eternity 2 se neprodávaly dobře, série je ohrožena
Studio Obsidian Entertainment, které už nějaký ten pátek patří Microsoftu, je aktuálně v kurzu jako to, které stojí za úspěchem hry The Outer Worlds. Nyní ale chceme probrat sérii Pillars of Eternity. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD nejspíše také chystá nevyhlazované škálování obrazu AMD nejspíše také chystá nevyhlazované škálování obrazu
Z nové záplaty pro linuxové ovladače vyplývá, že AMD si nejspíše stejně jako NVIDIA a Intel chystá funkci nevyhlazeného škálování, čili Integer Scaling. Nyní je i otázka, na jakých kartách by to mohlo fungovat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Google odhalil tucet her pro startovní nabídku Stadia Google odhalil tucet her pro startovní nabídku Stadia
Google na konci předchozího roku testoval svůj Project Stream, ale ještě předtím se šuškalo, že si tato firma připravuje herní streamovací službu. Tu nakonec známe jako Stadia dle původních informací by už pomalu měla být spuštěna. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA by dle analytika měla vypustit Ampere na jaře a RTX 3080 v červnu NVIDIA by dle analytika měla vypustit Ampere na jaře a RTX 3080 v červnu
Nedávno se mluvilo o tom, že nová generace grafických čipů společnosti NVIDIA bude mít zpoždění. Nyní tu ale máme zprávu, dle níž bychom se naopak mohli těšit už na jaro a v létě očekávat nástupkyni karty RTX 2080. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek