www.svethardware.cz
>
>
>
>

Nintendo představuje levnější konzoli Switch Lite

Nintendo představuje levnější konzoli Switch Lite
, , aktualita
Nintendo představuje novou herní konzoli Switch Lite. Ta bude o něco menší než výchozí Switch, podporuje pak jen hry v režimu "handheld" a má i další změny. Na druhou stranu slibuje větší výdrž na baterii.
K oblíbeným
reklama
Společnost Nintendo je tradičním výrobcem konzolí a do nabídky se brzy dostane také ořezaná verze konzole Switch s názvem Switch Lite. Nižší cena bude ale znamenat také několik ústupků. Předně to bude slabší podpora her, neboť bude přímo kompatibilní jen s těmi, které podporují "handheld" režim, chybí tak i výstup na televizi, není zde ani HD Rumble a infračervená pohybová kamerka. Abyste si hry, které tento režim nepodporují, mohli zahrát, budete si muset zakoupit příslušné bezdrátové ovladače speciálně pro Switch Lite. Nemá tedy Joy-Con ovladače, tlačítka jsou přímo napevno vedle displeje.
 
Nintendo Switch Lite
 
Víme rovněž to, že místo 6,2" displeje tu bude menší 5,5" obrazovka s HD 720p rozlišením.  Také celkové rozměry budou o něco menší, činí 208×91×14 mm místo původních 239×102×14 mm. Snížila se také hmotnost ze 400 gramů na nynějších 277 gramů. Jednou z výhod ořezané verze je větší výdrž baterie, která je patrně dána menším a slabším displejem. Z 2,5 až 6,5 hodiny jsme se tak dostali na 3 až 7 hodin. Do prodeje půjde nová konzole 20. září za cenu $199,99.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů
Elon Musk a jeho společnost SpaceX pořádá soutěž, ve které spolu soupeří vozy pro systém Hyperloop. Pro příští ročník se Musk rozhodl, že vybuduje novou a delší testovací dráhu. Ta by měla být dlouhá deset kilometrů. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch
Origin Big O by se dal marketingovou řečí označit za ultimátní herní stanici, která v sobě kombinuje čtyři platformy, abychom se nemuseli rozhodovat, k čemu se posadíme. Máme tu tak jednak výkonné PC a k němu tři konzole. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se? AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se?
Mezi novými 7nm procesory Ryzen 3000 byla do stejné série propašována také dvě nová 12nm APU, z nichž to lepší v podobě Ryzen 5 3400G je zároveň nejvýkonnější APU, jaké je k dispozici. Co nabídne?
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr? Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr?
Teorie o mladém vesmíru zahrnují exotické objekty, mezi něž rozhodně patří i temné hvězdy. Tyto hypotetické objekty by se mohly stát zárodky pozdějších supermasivních černých děr jako vůbec první hvězdy vesmíru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti
Dle vyjádření jednoho z vedoucích pracovníků firmy AMD byly ceny nových Radeonů s jejich pozdějším snížením ještě před vypuštěním na trh předem pečlivě připravená akce. Alespoň to se dozvídáme z úst Scotta Herkelmana. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů