Nintendo Switch nyní s Labo VR: zábavné VR sady z lepenky

Nintendo Switch nyní s Labo VR: zábavné VR sady z lepenky
, , aktualita
Nintendo se rozhodlo oslovit majitele nebo jen potenciální zájemce o konzoli Switch pomocí sad Labo VR. Tu jsou stejně jako původní Labo založeny na levné lepence a točí se kolem virtuální reality. 
K oblíbeným
reklama
Nintendo Labo: VR Kit bude v nabídce ve dvou různých verzích, které budou mít společné téma virtuální reality a osloví především děti nebo nenapravitelné hračičky. Budeme k nim potřebovat konzoli Switch a dá se říci, že Nintendo si vypůjčilo tento nápad od Googlu, jehož papírový VR headset Cardboard dobře známe. Tento nápad byl ale patřičně rozvinut. 
 
 
Labo VR Kit doplní nabídku třech předchozích sad od Nintenda, a sice Variety kit, Robot kit a Vehicle kit. A jak už bylo řečeno, jsou tu dvě různé verze, respektive konfigurace. Výchozí Labo VR Kit bude v nabícce s cenou 80 dolarů a nabídne potřebný materiál pro všech šest projektů Toy-Con, a sice Toy-Con VR Goggles, Toy-Con Blaster, Toy-Con Camera, Toy-Con Bird, Toy-Con Wind Pedal a Toy-Con Elephant. To včetně Screen Holder a Safety Cap plus potřebný software. 
 
 
Ti, co nechtějí utrácet tolik peněz, tu bude osekaná sada Starter Set + Blaster za 40 dolarů, z čehož dáme dohromady Toy-Con VR Goggles, Toy-Con Blaster, Screen Holder a Safety Cap. A pokud bychom se později rozhodli, že chceme víc, můžeme využít jednu či obě rozšiřující sady, obě za 20 dolarů:
 
  • Nintendo Labo: VR Kit – Expansion Set 1 s Toy-Con Elephant a Toy-Con Camera
  • Nintendo Labo: VR Kit – Expansion Set 2 s Toy-Con Wind Pedal a Toy-Con Bird
Více o těchto produktech zjistíte na stránkách firmy Nintendo. Tam jsou k dispozici také videa ke každému z Toy-Con, které využívají jednotlivé části ovladačů konzole coby pohybových ovladačů, které si my sami stvoříme z vyříznutých částí lepenky. 
 
 
Zájemci si budou muset počkat na 12. duben, než tyto produkty dorazí na trh, ale zda to bude hned i ten náš, toť otázka. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích
Nedočkavci už dlouho pročesávají online databáze známých benchmarků, zda v nich nezachytí testy chystaných GPU Navi od AMD. Nyní se takové čipy objevily s označením 731F:C1 a 7310:00, takže o co konkrétního jde?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570 Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570
Základní desky pro nové procesory AMD Ryzen 3000 budou mít v řadě případů aktivně chlazenou čipovou sadu X570. Donedávna se objevila pouze jedna, ale nyní už tu máme dvě další, které ukazují na to, že takové chlazení rozhodně nebude výjimečné.
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Bethesda z Rage 2 odstranila Denuvo Bethesda z Rage 2 odstranila Denuvo
Bethesda Softworks se sama zasloužila o to, že se ihned po vypuštění titulu Rage 2 na trh mohly na internetu objevit její fungující pirátské kopie. Doslova obejít Denuvo v tomto případě bylo velice snadné, a to tak nyní zmizí i ze steamové verze.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte na deskách s X470 a B450 nabídne podporu PCIe 4.0 Gigabyte na deskách s X470 a B450 nabídne podporu PCIe 4.0
Můžeme očekávat, že společnost Gigabyte nebude či už není sama, která nabídne na svých starších deskách podporu moderního rozhraní PCI Express 4.0. V případě modelů Gigabyte s X470 a B450 k tomu stačí jen nový BIOS. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3 Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3
Společnost Epic na svém herním obchodu o víkendu odstartovala vůbec první svou akci Mega Sale, která pro hráče představuje velice zajímavou nabídku. Ale asi ne tak zajímavou pro firmu 2K Games, která z ní aktuálně stáhla své Borderlands 3.
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů