Nintendo Switch nyní s Labo VR: zábavné VR sady z lepenky

Nintendo Switch nyní s Labo VR: zábavné VR sady z lepenky
, , aktualita
Nintendo se rozhodlo oslovit majitele nebo jen potenciální zájemce o konzoli Switch pomocí sad Labo VR. Tu jsou stejně jako původní Labo založeny na levné lepence a točí se kolem virtuální reality. 
K oblíbeným
reklama
Nintendo Labo: VR Kit bude v nabídce ve dvou různých verzích, které budou mít společné téma virtuální reality a osloví především děti nebo nenapravitelné hračičky. Budeme k nim potřebovat konzoli Switch a dá se říci, že Nintendo si vypůjčilo tento nápad od Googlu, jehož papírový VR headset Cardboard dobře známe. Tento nápad byl ale patřičně rozvinut. 
 
 
Labo VR Kit doplní nabídku třech předchozích sad od Nintenda, a sice Variety kit, Robot kit a Vehicle kit. A jak už bylo řečeno, jsou tu dvě různé verze, respektive konfigurace. Výchozí Labo VR Kit bude v nabícce s cenou 80 dolarů a nabídne potřebný materiál pro všech šest projektů Toy-Con, a sice Toy-Con VR Goggles, Toy-Con Blaster, Toy-Con Camera, Toy-Con Bird, Toy-Con Wind Pedal a Toy-Con Elephant. To včetně Screen Holder a Safety Cap plus potřebný software. 
 
 
Ti, co nechtějí utrácet tolik peněz, tu bude osekaná sada Starter Set + Blaster za 40 dolarů, z čehož dáme dohromady Toy-Con VR Goggles, Toy-Con Blaster, Screen Holder a Safety Cap. A pokud bychom se později rozhodli, že chceme víc, můžeme využít jednu či obě rozšiřující sady, obě za 20 dolarů:
 
  • Nintendo Labo: VR Kit – Expansion Set 1 s Toy-Con Elephant a Toy-Con Camera
  • Nintendo Labo: VR Kit – Expansion Set 2 s Toy-Con Wind Pedal a Toy-Con Bird
Více o těchto produktech zjistíte na stránkách firmy Nintendo. Tam jsou k dispozici také videa ke každému z Toy-Con, které využívají jednotlivé části ovladačů konzole coby pohybových ovladačů, které si my sami stvoříme z vyříznutých částí lepenky. 
 
 
Zájemci si budou muset počkat na 12. duben, než tyto produkty dorazí na trh, ale zda to bude hned i ten náš, toť otázka. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce GTX 1650 ukázala výkon blízký modelu GTX 1050 Ti, je to reálné? GeForce GTX 1650 ukázala výkon blízký modelu GTX 1050 Ti, je to reálné?
Výsledky spojené s grafickou kartou GeForce GTX 1650 se objevily v benchmarku Final Fantasy XV a vyhrabal je jako obvykle TUM APISAK. Hlavní informace je, že GTX 1650 by měla mít víceméně stejný výkon jako GTX 1050 Ti. Je to dost? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Valve konečně ukázali novou podobu Steamu Valve konečně ukázali novou podobu Steamu
Ve světle zpráv o nástupu obchodu Epic Games Store působí Steam jako platforma, jejíž provozovatel se ještě nevzpamatoval z utrženého šoku. Nicméně my bychom se brzy měli dočkat alespoň přepracovaného rozhraní slibovaného už řadu let. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Volvo bude od roku 2020 šmírovat řidiče kamerami Volvo bude od roku 2020 šmírovat řidiče kamerami
Automobilka Volvo oznámila, že od roku 2020 bude do vozů instalovat systémy, které budou rozpoznávat chování řidiče. Kamery budou snímat, zda se nedívá např. na mobil a systém bude i vyhodnocovat, zda není opilý.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala