www.svethardware.cz
>
>
>

No Man's Sky Beyond přichází, co nabídne?

No Man's Sky Beyond přichází, co nabídne?
, , aktualita
Titul No Man's Sky si vysloužil možná neprávem velkou pozornost, jako titul, jehož autoři nejdříve připravili svým fanouškům velké zklamání, pak si hráli na mrtvé brouky, ale přesto začali tvrdě pracovat na tom, aby se na neslavný začátek zapomnělo. 
K oblíbeným
reklama
Vesmírné hře na přežití No Man's Sky se dostal před vypuštěním na trh takový "hype", či česky bychom řekli mediální a marketingová tlačenka, jako málo kterému titulu s podobně chudým zázemím. Však autoři v podobě studia Hello Games mají jen malý tým lidí, který sliboval velké věci a ve skutečnosti to byl po vypuštění hry na trh velký průšvih. V tehdejším stavu byl No Man's Sky jen holou schránkou původních slibů se špatným technickým zpracováním a chudým obsahem. Ovšem autoři se přeci jen po bouři naštvaných fanoušků nezatvrdili a začali na hře pracovat a dodávat nové velké aktualizace, které nyní vyústily v No Man's Sky Beyond. 
 
 
Mezi nejdůležitější novinky dílu Beyond patří podpora VR headsetů, kterou ukazuje následující video, dále sociální hub Nexus plus vylepšení multiplayeru, dále podpora Vulkanu na PC plus nové možnosti nastavení grafiky.  
 
 
Možnosti nastavení grafiky zase ukazuje následující screenshot a co se týče Nexus, ten nám umožní lépe spojit síly s ostatními hráči a společně zkoumat, stavět základny či plnit mise.
 
 
API Vulkan by mělo zvláště pomoci uživatelům karet Radeon, kteří se mohou těšit na nárůst výkonu a mnohá nastavení grafiky lze nově aplikovat bez nutnosti restartovat hru. Uživatelé PC také získají rozšířenou podporu herních ovladačů, které budou všechny přenastavitelné skrz Steam a OpenVR. To platí i pro gamepady DualShock 4, Xbox One, Xbox 360 a Steam Controller. 
 
Multiplayer je nyní určen pro 16 až 32 hráčů v instanci, pro něž jsou připraveny nové mise, pak tu máme nová NPC, mimozemské jazyky i nové mimozemské rasy, nově vyváženou hratelnost, přepracovanou Discovery Page, tabulky s planetami, možnost krotit různá zvířata a jezdit na nich, anebo je dojit, s čímž je spojeno i vaření a recepty, dále to je vylepšené stavění základen i lepší hvězdné lodě a řízení vozítek či jiných prostředků z pohledu první osoby. 
 
 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Britské Tesco nechalo na internetu snímky desítek milionů RZ aut zákazníků Britské Tesco nechalo na internetu snímky desítek milionů RZ aut zákazníků
Citlivým údajem může být i fotografie registrační značky. To postihlo obchodní řetězec Tesco ve Velké Británii, který měl nedávno problém s tím, že databázi snímků RZ svých zákazníků nechal povalovat volně na internetu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X
Společnost AMD na závěr dnešního dne potvrdila příchod třetí generace procesorů Threadripper, což je jistě dobrá zpráva. Nicméně špatná je ta, že se firmě nepodaří splnit slib, aby vypustila na trh slíbený Ryzen 9 3950X včas. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek23 komentářů
Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux
Společnost Epic Games nekončí s pravidelným nabízením her zdarma a nyní si připravila rovnou celou Batman Arkham Collection a Lego Batman čítající celkem šest her. Brzy pak přijde do nabídky zdarma i Metro: 2033 Redux.
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek
Obrovský vulkán Loki na Io by mohl každou chvíli spustit Obrovský vulkán Loki na Io by mohl každou chvíli spustit
Jupiterův měsíc Io patří mezi geologicky činná tělesa Sluneční soustavy a brzy by to mohl velice názorně ukázat. Erupce jeho vulkánu zvaného Loki byla už dříve několikrát úspěšně předpovězena a nyní se očekává další. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek
QNAP uvádí na trh NAS systém QTS 4.4.1 s novým linuxovým jádrem QNAP uvádí na trh NAS systém QTS 4.4.1 s novým linuxovým jádrem
Společnost QNAP si připravila novou verzi operačního systému pro své modely NAS, a sice QTS 4.4.1. Ta představuje nové funkce pro cloudová a hybridní cloudová úložiště či řešení Fibre Channel. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek