www.svethardware.cz
>
>
>

No Man's Sky Beyond přichází, co nabídne?

No Man's Sky Beyond přichází, co nabídne?
, , aktualita
Titul No Man's Sky si vysloužil možná neprávem velkou pozornost, jako titul, jehož autoři nejdříve připravili svým fanouškům velké zklamání, pak si hráli na mrtvé brouky, ale přesto začali tvrdě pracovat na tom, aby se na neslavný začátek zapomnělo. 
K oblíbeným
reklama
Vesmírné hře na přežití No Man's Sky se dostal před vypuštěním na trh takový "hype", či česky bychom řekli mediální a marketingová tlačenka, jako málo kterému titulu s podobně chudým zázemím. Však autoři v podobě studia Hello Games mají jen malý tým lidí, který sliboval velké věci a ve skutečnosti to byl po vypuštění hry na trh velký průšvih. V tehdejším stavu byl No Man's Sky jen holou schránkou původních slibů se špatným technickým zpracováním a chudým obsahem. Ovšem autoři se přeci jen po bouři naštvaných fanoušků nezatvrdili a začali na hře pracovat a dodávat nové velké aktualizace, které nyní vyústily v No Man's Sky Beyond. 
 
 
Mezi nejdůležitější novinky dílu Beyond patří podpora VR headsetů, kterou ukazuje následující video, dále sociální hub Nexus plus vylepšení multiplayeru, dále podpora Vulkanu na PC plus nové možnosti nastavení grafiky.  
 
 
Možnosti nastavení grafiky zase ukazuje následující screenshot a co se týče Nexus, ten nám umožní lépe spojit síly s ostatními hráči a společně zkoumat, stavět základny či plnit mise.
 
 
API Vulkan by mělo zvláště pomoci uživatelům karet Radeon, kteří se mohou těšit na nárůst výkonu a mnohá nastavení grafiky lze nově aplikovat bez nutnosti restartovat hru. Uživatelé PC také získají rozšířenou podporu herních ovladačů, které budou všechny přenastavitelné skrz Steam a OpenVR. To platí i pro gamepady DualShock 4, Xbox One, Xbox 360 a Steam Controller. 
 
Multiplayer je nyní určen pro 16 až 32 hráčů v instanci, pro něž jsou připraveny nové mise, pak tu máme nová NPC, mimozemské jazyky i nové mimozemské rasy, nově vyváženou hratelnost, přepracovanou Discovery Page, tabulky s planetami, možnost krotit různá zvířata a jezdit na nich, anebo je dojit, s čímž je spojeno i vaření a recepty, dále to je vylepšené stavění základen i lepší hvězdné lodě a řízení vozítek či jiných prostředků z pohledu první osoby. 
 
 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD
SSD mají omezenou životnost danou množstvím přepisů jednotlivých buněk. Někteří uživatelů Maců s procesorem Apple M1 reportují nebývale vysoký počet přepisů, což by mohlo znamenat brzkou smrt napevno připojených SSD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích? Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích?
O grafické kartě GeForce RTX 3060 toho bylo řečeno už mnoho, ostatně NVIDIA se rozhodla, že nás bude napínat už od začátku roku. Nyní už tu máme recenze různých jejích verzí, a tak se podívejme na to, jaký výkon takto karta opravdu nabízí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši
Sonda Parker Solar Probe studuje samotné Slunce, ovšem využívá gravitační manévry s využitím Venuše, což znamená, že se k ní za svou sedmiletou misi celkem sedmkrát přiblíží či už přiblížila, jako v tomto případě. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA představuje GeForce RTX 3060 NVIDIA představuje GeForce RTX 3060
Na trh přichází první GeForce RTX 3000 vybavená 12 GB paměti a kupodivu jde o dosud nejslabší model, RTX 3060. NVIDIA ji vypouští na trh právě dnes s tím, že recenze budou zveřejněny až při samotném začátku prodeje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Kingston prodává svou herní divizi HyperX firmě HP Kingston prodává svou herní divizi HyperX firmě HP
Společnost Kingston se už dohodla s HP na prodeji své dobře známé herní divize HyperX, která tvoří řadu různých produktů pod danou značkou. Nicméně ne vše, co známe jako HyperX, přejde pod HP. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek