www.svethardware.cz
>
>
>

No Man's Sky Beyond přichází, co nabídne?

No Man's Sky Beyond přichází, co nabídne?
, , aktualita
Titul No Man's Sky si vysloužil možná neprávem velkou pozornost, jako titul, jehož autoři nejdříve připravili svým fanouškům velké zklamání, pak si hráli na mrtvé brouky, ale přesto začali tvrdě pracovat na tom, aby se na neslavný začátek zapomnělo. 
K oblíbeným
reklama
Vesmírné hře na přežití No Man's Sky se dostal před vypuštěním na trh takový "hype", či česky bychom řekli mediální a marketingová tlačenka, jako málo kterému titulu s podobně chudým zázemím. Však autoři v podobě studia Hello Games mají jen malý tým lidí, který sliboval velké věci a ve skutečnosti to byl po vypuštění hry na trh velký průšvih. V tehdejším stavu byl No Man's Sky jen holou schránkou původních slibů se špatným technickým zpracováním a chudým obsahem. Ovšem autoři se přeci jen po bouři naštvaných fanoušků nezatvrdili a začali na hře pracovat a dodávat nové velké aktualizace, které nyní vyústily v No Man's Sky Beyond. 
 
 
Mezi nejdůležitější novinky dílu Beyond patří podpora VR headsetů, kterou ukazuje následující video, dále sociální hub Nexus plus vylepšení multiplayeru, dále podpora Vulkanu na PC plus nové možnosti nastavení grafiky.  
 
 
Možnosti nastavení grafiky zase ukazuje následující screenshot a co se týče Nexus, ten nám umožní lépe spojit síly s ostatními hráči a společně zkoumat, stavět základny či plnit mise.
 
 
API Vulkan by mělo zvláště pomoci uživatelům karet Radeon, kteří se mohou těšit na nárůst výkonu a mnohá nastavení grafiky lze nově aplikovat bez nutnosti restartovat hru. Uživatelé PC také získají rozšířenou podporu herních ovladačů, které budou všechny přenastavitelné skrz Steam a OpenVR. To platí i pro gamepady DualShock 4, Xbox One, Xbox 360 a Steam Controller. 
 
Multiplayer je nyní určen pro 16 až 32 hráčů v instanci, pro něž jsou připraveny nové mise, pak tu máme nová NPC, mimozemské jazyky i nové mimozemské rasy, nově vyváženou hratelnost, přepracovanou Discovery Page, tabulky s planetami, možnost krotit různá zvířata a jezdit na nich, anebo je dojit, s čímž je spojeno i vaření a recepty, dále to je vylepšené stavění základen i lepší hvězdné lodě a řízení vozítek či jiných prostředků z pohledu první osoby. 
 
 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NOAA si ztrojnásobí superpočítačový výkon NOAA si ztrojnásobí superpočítačový výkon
National Oceanic and Atmospheric Administration (NOAA) se může těšit na to, že její superpočítačová výbava projde zásadní modernizací. Získá totiž nové superpočítače založené na platformě Cray.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Plextor M9P Plus SSD: až 3,4 GB/s ve třech podobách Plextor M9P Plus SSD: až 3,4 GB/s ve třech podobách
Plextor si připravil celkem tři verze SSD M9P Plus, SSD nabízejících datovou propustnost až 3,4 GB/s. Založena jsou na pamětech firmy Kioxia, dříve Toshiba Memory, vedle nichž je tu kontroler od Marvellu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Kioxia uvádí SSD CD6 a CM6 s PCIe 4.0 a kapacitou až 30,7 TB Kioxia uvádí SSD CD6 a CM6 s PCIe 4.0 a kapacitou až 30,7 TB
Společnost Kioxia (bývalá Toshiba) představuje své nové podnikové SSD disky CD6 a CM6, které využívají nového rozhraní PCIe 4.0. Výkonnější řada CM6 slibuje až 1,4 milionu IOPS a kapacitu do 30,72 TB.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel Core i9-10900 ES otestován už i v Cinebench Intel Core i9-10900 ES otestován už i v Cinebench
Nedávno jsme se dozvěděli, že na východě se už vesele obchoduje s prvními verzemi procesorů Intel Core generace Comet Lake-S. Jde stále o inženýrské vzorky, ale ty už se v podstatě nemusí lišit od konečných verzí. 
21.2.2020, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AI pomohla vytvořit Halicin, nové a velice slibné antibiotikum AI pomohla vytvořit Halicin, nové a velice slibné antibiotikum
O potenciálu umělé inteligence (AI) slýcháme velice často, ovšem nyní se můžeme podívat i na konkrétní výsledek jejího nasazení, a to v oblasti medicíny. Jde o Halicin, nové a velice slibné antibiotikum. 
21.2.2020, aktualita, Jan Vítek12 komentářů