www.svethardware.cz
>
>
>
>

Nový šéf Microsoftu? Dle Sunday Times možná i Stephen Elop

Nový šéf Microsoftu? Dle Sunday Times možná i Stephen Elop
, , aktualita
Plánovaný odchod CEO Microsoftu Steva Ballmera přinesl spekulace o tom, kdo jej na jeho pozici nahradí, ačkoliv o tom bude ustanovený výbor teprve jednat. Dle britského listu Sunday Times by to mohl být i Stephen Elop, momentální CEO problémy...
K oblíbeným
reklama
Plánovaný odchod CEO Microsoftu Steva Ballmera přinesl spekulace o tom, kdo jej na jeho pozici nahradí, ačkoliv o tom bude ustanovený výbor teprve jednat. Dle britského listu Sunday Times by to mohl být i Stephen Elop, momentální CEO problémy zmítané Nokie, který dříve pracoval pod Ballmerem na pozici vedoucího pracovníka.
Stepen Elop


Stephen Elop sice má disponovat zkušenostmi a umem na to, aby mohl Microsoft vést, ovšem jde o kontroverzní osobnost, kterou řada příznivců Nokie kvůli nastartovaným změnám zrovna nemusí. Nicméně v užším seznamu samozřejmě není sám a dle Sunday Times v něm je také Tony Bates, manager firmy Skype nebo bývalý CEO VMware, Paul Maritz, který dříve také pracoval v Microsoftu. Někteří také vidí jako možného nástupce samotného Billa Gatese, ale tato možnost není pravděpodobná.

Téma Ballmerova nástupce tak bude jistě živě diskutované do té doby, než bude oficiálně ohlášen, což má trvat dle předchozí zprávy celý rok. Ale to se samozřejmě může ještě změnit.

Zdroj: Sunday Times
reklama
Nejnovější články
Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem
Extrémně levné klíče k Windows sice mohou (nějaký čas) fungovat, ale jejich majitele riskují problémy se zákonem. Německé orgány předvolávají některé jejich uživatele a hovoří se dokonce o domovních prohlídkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik11 komentářů
Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku
Přistání Perseverance na Marsu v druhé polovině února bylo velkou událostí. Jak si ale vede americký rover nyní? NASA oznámila, že před pár dny úspěšně absolvoval test, při kterém vozítko popojelo a udělalo otočku.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
6.3.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů