www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>
>
>

NVIDIA nabízí k slabším MSI GeForce GTX zdarma SSD Kingston

NVIDIA nabízí k slabším MSI GeForce GTX zdarma SSD Kingston
, , aktualita
Dlouhé měsíce si výrobci grafických karet hráčů nevšímali a nyní se je snaží opět zaujmout speciálními nabídkami. S jednou takovou přispěchala samotná NVIDIA s MSI, které ke kartám GTX 1050 Ti a GTX 1060 nabízejí SSD od Kingstonu zdarma.
K oblíbeným
reklama
Představení nové generace GeForce se blíží a kdo by čekal, že ty staré karty budou zlevňovat, ten má zatím dle pohledu do našich obchodů smůlu, ačkoliv se často mluví o tom, že nejdou na odbyt. Ze zahraničí ale už přicházejí zprávy o plošném zlevňování GeForce i Radeonů.
 
Nicméně nyní se můžeme podívat na jednu z obnovených prodejních akcí, které mají grafické karty v našich očích zatraktivnit, a to nyní pomocí SSD. 
 
 
Novou nabídku přináší společnost NVIDIA ve spolupráci s MSI a také tu figuruje společnost Kingston. Platí totiž dvě jednoduché nabídky: 
 
  • MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GT OC + Kingston Now A400 s kapacitou 120 GB
  • MSI GeForce GTX 1060 ARMOR 6G OCV1 + Kingston Now A400 s kapacitou 240 GB
Jde o zajímavý hardwarový bundle, který se tak často nevidí, protože obvykle jsou ke grafickým kartám nabízeny hry zdarma. Ke slabší kartě tak dostaneme SSD v hodnotě cca 800 Kč a k silnější už to je 1300 Kč, což v případě karet s cenami kolem 5000 a 8000 Kč není zanedbatelné. 
 
Nutno dodat, že tuto kombinaci nenabízí každý obchod, v němž dané karty najdeme. Je nutné si je pořídit v těch, které jsou do akce zapojeny, a to jsou ALFA COMPUTER, Alza.cz, CZC.cz a T.S.BOHEMIA. Na jejich stránkách si už můžete sami karty vyhledat. 
 
Zdroj: TZ NVIDIA


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň? Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň?
Corsair si připravil počítačovou skříň iCue 465X, kterou označil za Smart Case, čili chytrou skříň. My se tak podíváme i na to, čím si to měl tento model zasloužit, ale také na jiné jeho vlastnosti.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch
HP dnes představilo velmi zajímavý monitor EliteDisplay S430c. Jde o velký 43,4" zahnutý monitor, který podporuje vstupy ze dvou různých zařízení najednou. Dokonce lze s pomocí monitoru mezi nimi kopírovat soubory.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala