www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>
>
>

NVIDIA nabízí k slabším MSI GeForce GTX zdarma SSD Kingston

NVIDIA nabízí k slabším MSI GeForce GTX zdarma SSD Kingston
, , aktualita
Dlouhé měsíce si výrobci grafických karet hráčů nevšímali a nyní se je snaží opět zaujmout speciálními nabídkami. S jednou takovou přispěchala samotná NVIDIA s MSI, které ke kartám GTX 1050 Ti a GTX 1060 nabízejí SSD od Kingstonu zdarma.
K oblíbeným
reklama
Představení nové generace GeForce se blíží a kdo by čekal, že ty staré karty budou zlevňovat, ten má zatím dle pohledu do našich obchodů smůlu, ačkoliv se často mluví o tom, že nejdou na odbyt. Ze zahraničí ale už přicházejí zprávy o plošném zlevňování GeForce i Radeonů.
 
Nicméně nyní se můžeme podívat na jednu z obnovených prodejních akcí, které mají grafické karty v našich očích zatraktivnit, a to nyní pomocí SSD. 
 
 
Novou nabídku přináší společnost NVIDIA ve spolupráci s MSI a také tu figuruje společnost Kingston. Platí totiž dvě jednoduché nabídky: 
 
  • MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GT OC + Kingston Now A400 s kapacitou 120 GB
  • MSI GeForce GTX 1060 ARMOR 6G OCV1 + Kingston Now A400 s kapacitou 240 GB
Jde o zajímavý hardwarový bundle, který se tak často nevidí, protože obvykle jsou ke grafickým kartám nabízeny hry zdarma. Ke slabší kartě tak dostaneme SSD v hodnotě cca 800 Kč a k silnější už to je 1300 Kč, což v případě karet s cenami kolem 5000 a 8000 Kč není zanedbatelné. 
 
Nutno dodat, že tuto kombinaci nenabízí každý obchod, v němž dané karty najdeme. Je nutné si je pořídit v těch, které jsou do akce zapojeny, a to jsou ALFA COMPUTER, Alza.cz, CZC.cz a T.S.BOHEMIA. Na jejich stránkách si už můžete sami karty vyhledat. 
 
Zdroj: TZ NVIDIA


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro
Autonomní vozítka se objevují v mnoha různých kategoriích dopravy, jednou z nich je i doručování zboží zákazníkům. V Houstonu to takto už brzy rozjede Domino's Pizza s vozítky od společnosti Nuro.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper
Společnost BenQ uvedla na trh dva nové monitory GL2480 a GL2780, které dostávají zajímavý režim ePaper. Monitor by tak měl nabídnout pohodlné čtení a zobrazení velmi podobné elektronickému papíru na elektronických čtečkách knih.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei
Ban na společnost Huawei, který uvalila administrativa Donalda Trumpa, může poškodit nejen tuto čínskou společnost, ale do značné míry poškodit i americké firmy. Proti banu tak už lobuje Intel, Qualcomm nebo Xilinx.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Dnes, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Doporučené PC sestavy: červen 2019 Doporučené PC sestavy: červen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek56 komentářů