www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

NVIDIA vybavila servery GeForce Now podporou RTX

NVIDIA vybavila servery GeForce Now podporou RTX
, , aktualita
NVIDIA provozuje vlastní herní streamovou službu, a sice známou platformu GeForce Now. Nyní se dozvídáme, že ta nabídne i možnost hrát hry s podporou technologií RTX. Servery tak byly vybaveny příslušnými kartami.
K oblíbeným
reklama
NVIDIA tuto skutečnost ohlásila na Gamescomu a také že nejdříve v Německu budou moci uživatelé služby GeForce Now hrát s využitím ray tracingu. Tato služba je přitom zatím ještě v betaverzi a dá se očekávat, že až bude její vývoj a testování dokončeno, bude tu už i silná konkurence v podobě Google Stadia. Nicméně GeForce Now zájemcům už dnes umožní hrát s ray tracingem, což platí či bude platit i pro Macy a slabá PC, která by se sama na něco takového nezmohla a také telefony s Androidem.  
 
 
Jak už bylo uvedeno, ray tracing na GeForce Now je k dispozici nejdříve v Německu, ovšem vedle toho také v oblasti severní Kalifornie, kam NVIDIA také nainstalovala nové servery. Později bude tato služba rozšířena na další regiony, ale které konkrétně a kdy to bude, to se nedozvíme. 
 
Co se týče aplikace GeForce Now pro Androidy, na té NVIDIA právě pracuje, ale rovněž netuší, kdy bude vypuštěna na trh. K takovému hraní ale chce doporučovat telefony firem Samsung a LG a uživatel si bude muset opatřit také nějaký ovladač, a to třeba gamepad připojovaný přes Bluetooth. 
 
Služba GeForce Now je přitom dostupná v betaverzi už od roku 2017, ovšem NVIDIA už stačila ohlásit, že během následujících měsíců by tato fáze měla skončit a nastoupit už ostrý provoz. Kdy to ale přesně bude a jaké máme očekávat ceny, podmínky, dostupnost a tak dále, to nikdo neprozradil. 
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Drony útočí. Arabské rafinérie hoří po útoku bezpilotními letouny Drony útočí. Arabské rafinérie hoří po útoku bezpilotními letouny
Drony jsou velkou hrozbou nejen v rukou nezodpovědných amatérských pilotů, ale také v rukou teroristických organizací. Několik dronů totiž o víkendu zaútočilo na Saúdskou Arábii a její rafinérie, přičemž produkce ropy tak v zemi klesla o 50 %.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD EPYC Rome zvládnou v reálném čase kódovat do 8K HEVC AMD EPYC Rome zvládnou v reálném čase kódovat do 8K HEVC
Procesory AMD EPYC se mohou díky svým 64 fyzickým jádrům pochlubit nebývalým hrubým výkonem, který byl nyní použit pro enkoding videa v reálném čase do 8K HEVC. Na to stačí jediný EPYC 7742. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic
Titulu Anthem, který měl zachránit zbytek reputace studia Bioware, kdekdo ještě před vypuštěním na trh věštil neslavný konec. A ten nyní svým způsobem také přišel a zaslouženě dle toho, jaký zájem a ohlas hra vyvolala.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit? Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit?
O uběhlém víkendu se řešily problémy Windows 10 s nejnovějšími záplatami, které mnohým uživatelům rozvrtaly zvuk v systému. A jako obvykle se tyto potíže lišily případ od případu, ovšem týkají se konkrétní aktualizace: KB4515384.
Dnes, aktualita, Jan Vítek15 komentářů
Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky? Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky?
Nový titul Borderlands 3 bude asi ještě nějakou dobu probírán kvůli přístupu vydavatele k recenzentům i kvůli chybám, s nimiž se hráči od minulého pátku potýkají. My se nyní můžeme podívat alespoň na to, jak si vedou grafické karty.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře