www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

NVIDIA vybavila servery GeForce Now podporou RTX

NVIDIA vybavila servery GeForce Now podporou RTX
, , aktualita
NVIDIA provozuje vlastní herní streamovou službu, a sice známou platformu GeForce Now. Nyní se dozvídáme, že ta nabídne i možnost hrát hry s podporou technologií RTX. Servery tak byly vybaveny příslušnými kartami.
K oblíbeným
reklama
NVIDIA tuto skutečnost ohlásila na Gamescomu a také že nejdříve v Německu budou moci uživatelé služby GeForce Now hrát s využitím ray tracingu. Tato služba je přitom zatím ještě v betaverzi a dá se očekávat, že až bude její vývoj a testování dokončeno, bude tu už i silná konkurence v podobě Google Stadia. Nicméně GeForce Now zájemcům už dnes umožní hrát s ray tracingem, což platí či bude platit i pro Macy a slabá PC, která by se sama na něco takového nezmohla a také telefony s Androidem.  
 
 
Jak už bylo uvedeno, ray tracing na GeForce Now je k dispozici nejdříve v Německu, ovšem vedle toho také v oblasti severní Kalifornie, kam NVIDIA také nainstalovala nové servery. Později bude tato služba rozšířena na další regiony, ale které konkrétně a kdy to bude, to se nedozvíme. 
 
Co se týče aplikace GeForce Now pro Androidy, na té NVIDIA právě pracuje, ale rovněž netuší, kdy bude vypuštěna na trh. K takovému hraní ale chce doporučovat telefony firem Samsung a LG a uživatel si bude muset opatřit také nějaký ovladač, a to třeba gamepad připojovaný přes Bluetooth. 
 
Služba GeForce Now je přitom dostupná v betaverzi už od roku 2017, ovšem NVIDIA už stačila ohlásit, že během následujících měsíců by tato fáze měla skončit a nastoupit už ostrý provoz. Kdy to ale přesně bude a jaké máme očekávat ceny, podmínky, dostupnost a tak dále, to nikdo neprozradil. 
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
John Carmack omezí Oculus, chce vyvíjet AI srovnatelnou s člověkem John Carmack omezí Oculus, chce vyvíjet AI srovnatelnou s člověkem
John Carmack, muž, který stojí za legendárními hrami Doom a Quake, se v posledních letech soustředil na vývoj virtuální reality pro Oculus. Toho chce ale nechat, hodlá totiž vyvinout obecnou AI se schopnostmi učení srovnatelnou s člověkem.
15.11.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany
Microsoft ohlásil vývoj titulu Age of Empires IV už před více než dvěma roky, ale dosud toho bylo k vidění jen velice málo. Nyní se ale můžeme mrknout na video, které ukazuje především to, jak bude vypadat prostředí této hry. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
AMD představuje procesor Ryzen 5 3500, ale ne pro volný prodej AMD představuje procesor Ryzen 5 3500, ale ne pro volný prodej
Recenzemi nového procesoru Ryzen 9 3950X je zastíněna zpráva o tom, že AMD vypustilo do světa model Ryzen 5 3500, o který by ale jistě mělo zájem daleko více zákazníků. Samostatně si jej ale nekoupíme. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Curiosity na Marsu detekoval nevysvětlené nárůsty koncentrace kyslíku Curiosity na Marsu detekoval nevysvětlené nárůsty koncentrace kyslíku
Už dlouho se mluví o metanu na Marsu jako o plynu, který by mohl být tvořen životem, ale stejně tak dobře i geologickými procesy. Nyní jde ale o měnící se koncentraci kyslíku, která zaměstnává hlavy v NASA. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek
Xboxové novinky: xCloud, Halo: Reach, Wasteland 3 a další Xboxové novinky: xCloud, Halo: Reach, Wasteland 3 a další
Microsoft na události X019 představil řadu novinek, na něž se nyní podíváme. Jsou tu hry od Obsidian a Rare, novinky pro Project xCloud, Halo: Reach, multiplayerové hry od Obsidian i Ninja Theory a také Wasteland 3. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek