www.svethardware.cz
>
>
>

Optix MAG161V: první přenosný herní monitor od MSI

Optix MAG161V: první přenosný herní monitor od MSI
, , aktualita
Společnost MSI si připravila svůj první herní monitor, a sice model Optix MAG161V. Ten nabídne 15,6" úhlopříčku a využívá panel typu IPS. Nicméně na základě čeho se dá považovat za herní LCD, na to se ještě podíváme. 
K oblíbeným
reklama
MSI Optix MAG161V je tak dle popisu výrobce přenosný herní monitor a jde o 15,6" panel, který bychom si snadno spletli s tabletem. Jeho hmotnost je 0,9 kg a tloušťka jen 5,1 mm a v nabídce má dvě rozhraní USB typu C plus jeden mini HDMI. 
 
 
Monitor je dodáván se skládacím stojanem, který poslouží také pro ochranu obrazovky před poškrábáním. Model Optix MAG161 se také už ukázal dříve, respektive se objevila zmínka, že vyhrál cenu CES 2020 za inovace a že jde o 5 mm tlustý monitor s panelem IPS o obnovovací frekvenci 240 Hz. Někdo možná udělal chybu, protože ve specifikacích se píše o standardních 60 Hz, ovšem je také možné, že MAG161 a MAG161V jsou odlišné produkty. 
 
 
Dále tu máme informace o rozlišení Full HD, maximálním jasu 180 nit, nativním kontrastu 700:1 a pozorovacích úhlech 178 ° v obou směrech. Dohromady to skutečně není nic úžasného, ovšem nelze se divit, když napájení má zajistit USB rozhraní. Píše se tu také o 262 tisících barevných odstínech a popis rozhraní také ukáže jeden sluchátkový výstup.
 
Dohromady tak na tomto monitoru není herního v podstatě nic, leda snad to, že patří do řady Optix. 
 
Zdroj: MSI


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ashes of the Singularity: ukázal se Radeon RX 6900 XT i Core i9-11900K RKL-S Ashes of the Singularity: ukázal se Radeon RX 6900 XT i Core i9-11900K RKL-S
Ashes of the Singularity už bereme spíše jako benchmark než jako hru, a to velice užitečný benchmark s databází, která odhaluje nově chystaný hardware. Dnes je to jednak grafická karta Radeon RX 6900 XT a pak i nový Rocket Lake-S.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Mlhovina Stingray bledne, v dohledné době možná zmizí Mlhovina Stingray bledne, v dohledné době možná zmizí
Hubbleův vesmírný dalekohled ve svých archivních datech odhaluje, že mlhovina Hen 3-1357 přezdívaná Stingray (rejnok) za dvacet let značně pohasla či vybledla. Za několik let možná zmizí, ale právě to dává unikátní možnost pro její studování.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tom's Hardware o praktikách ADATA: navnadit na výkon SSD a potichu upravit Tom's Hardware o praktikách ADATA: navnadit na výkon SSD a potichu upravit
Server Tom's Hardware se zaměřil na praktiky společnosti ADATA, které se týkají konkrétně jejích modelů SSD XPG SX8200 Pro. Ty dříve dostaly od Tom's Hardware ocenění za svůj výkon, ovšem jak je to s verzemi, které se prodávají běžně na trhu?
Dnes, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
NVIDIA: nedostáváme dost čipů Ampere a chybí i jiné komponenty NVIDIA: nedostáváme dost čipů Ampere a chybí i jiné komponenty
NVIDIA konečně oficiálně přiznala, že nedostatek karet GeForce na trhu nelze svádět jen na vysoký zájem, ale také jde o problémy s výrobou. Nedostává se jí totiž dost grafických čipů, ale chybí také jiné komponenty.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Na Floridě zlepšili vlastnosti perovskitů pomocí pigmentu chinakridonu Na Floridě zlepšili vlastnosti perovskitů pomocí pigmentu chinakridonu
Perovskitové solární panely výrazně zvyšují svou účinnost a snadnost své výroby, a tak je nyní problémem především jejich toxicita a obecně nízká životnost. Obojí by měl o něco zvýšit pigment chinakridon.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře