www.svethardware.cz
>
>
>

Optix MAG161V: první přenosný herní monitor od MSI

Optix MAG161V: první přenosný herní monitor od MSI
, , aktualita
Společnost MSI si připravila svůj první herní monitor, a sice model Optix MAG161V. Ten nabídne 15,6" úhlopříčku a využívá panel typu IPS. Nicméně na základě čeho se dá považovat za herní LCD, na to se ještě podíváme. 
K oblíbeným
reklama
MSI Optix MAG161V je tak dle popisu výrobce přenosný herní monitor a jde o 15,6" panel, který bychom si snadno spletli s tabletem. Jeho hmotnost je 0,9 kg a tloušťka jen 5,1 mm a v nabídce má dvě rozhraní USB typu C plus jeden mini HDMI. 
 
 
Monitor je dodáván se skládacím stojanem, který poslouží také pro ochranu obrazovky před poškrábáním. Model Optix MAG161 se také už ukázal dříve, respektive se objevila zmínka, že vyhrál cenu CES 2020 za inovace a že jde o 5 mm tlustý monitor s panelem IPS o obnovovací frekvenci 240 Hz. Někdo možná udělal chybu, protože ve specifikacích se píše o standardních 60 Hz, ovšem je také možné, že MAG161 a MAG161V jsou odlišné produkty. 
 
 
Dále tu máme informace o rozlišení Full HD, maximálním jasu 180 nit, nativním kontrastu 700:1 a pozorovacích úhlech 178 ° v obou směrech. Dohromady to skutečně není nic úžasného, ovšem nelze se divit, když napájení má zajistit USB rozhraní. Píše se tu také o 262 tisících barevných odstínech a popis rozhraní také ukáže jeden sluchátkový výstup.
 
Dohromady tak na tomto monitoru není herního v podstatě nic, leda snad to, že patří do řady Optix. 
 
Zdroj: MSI


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Internet Explorer má vážnou zero-day chybu, oprava neexistuje Internet Explorer má vážnou zero-day chybu, oprava neexistuje
Microsoft varuje, že internetový prohlížeč Internet Explorer trpí na vážnou zero-day chybu. Ta je tedy už v praxi zneužívána, ale prozatím na ni neexistuje oprava. Jde o podobný problém, který měla před pár dny i Mozilla.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Sapphire po zlevnění RTX 2060 zrychluje svůj Radeon RX 5600 XT Sapphire po zlevnění RTX 2060 zrychluje svůj Radeon RX 5600 XT
AMD a jeho AIB partner Sapphire našlo vskutku rychlou odpověď na to, že NVIDIA výrazně zlevnila karty RTX 2060, které si ze své ceny umazaly 50 dolarů. Sapphire cenu nechává, ale přidává na výkonu karet RX 5600 XT.
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
SpaceX zvládla test přerušeného startu lodi Dragon, cesta k ISS je volná SpaceX zvládla test přerušeného startu lodi Dragon, cesta k ISS je volná
Společnost SpaceX čekala jedna hlavní závěrečná zkouška před tím, než jí NASA umožní létat s lidmi na Mezinárodní vesmírnou stanici. My se nyní můžeme podívat, jak se tento test povedl při startu rakety Falcon 9.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD
Společnost Alphabet, pod níž spadá i Google, je čtvrtou americkou společností, která dosáhla na hodnotu jednoho bilionu USD. Doplňuje tak předchozí trojici v podobě Applu, Amazonu a společnosti Microsoft.
Včera, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
PigeonBot: dron, který je inspirován holubem PigeonBot: dron, který je inspirován holubem
Výzkumný tým ze Stanfordovy univerzity se zabývá vývojem dronu, který by měl nabídnout lepší manévrovací schopnosti při letu. Při navrhování bezpilotního letounu jim inspirací byla holubí křídla. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář