Registrace: 2.4.2016
Komentářů: 181, score 1.9 | Svět mobilně: 41/2.2 | Digimanie: 4/1.0 | Relaxuj: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 5.9.2017 s hodnocením +8:
Spíše se jen nebojí podívat o kousek dál dopředu a to co tam vidí ho neuklidňuje a já mu dávám za pravdu.Třeba nejlepší hráč Go už není člověk a naučil se to sám jeho tvůrci nebyli ani náhodou ti nejlepší hráči přesto jejich výtvor zvítězil.Před pouhými pár lety se mělo za to že tahle hra ještě dlouho odolá a vono prd.Jsme pro mnohé lidi až nepředstavitelně závislí a zranitelni co se počítačů týká.A kdo zaručí že ta první skutečná AI bude přátelská co když to bude asociální psychopat.
Komentář z 9.6.2019 s hodnocením +7:
myslím že máš velký kus pravdy.
Ne vždy kdy se řekne totéž je to totéž.
Jinak nejsem grafik a tak nemohu posoudit jestli jsou ty peníze alespoň pro profesionála obhajitelné nejen za monitor ale i za počítač protože ta cena je také astronomická.
Komentář z 25.10.2017 s hodnocením +7:
Myslíte si že nebýt nakopnutí té jak vy říkáte mrtvé firmy přišla by 6ti jadr. i5?Nebo by intel vesele pokračoval ve své politice drobných vylepšení raději menších než větších?

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 9.8.2016 s hodnocením -3:
Nevím ani zdaleka jak je to přesně a tak budu sdílet pouze svůj pocit a ten je že AMD jen hází popel do dýmu a je v podstatě dobrá jen k tomu aby se Nvidia neurvala z finančního řetězu zacož jí ostatně dík.Jinak ovšem nenabídla nic přesvědčivého nebo jednoznačně výhodného alespoň pro mne.
Komentář z 5.5.2016 s hodnocením -2:
Jsou lidé kteří neustále brečí že se kde co zdražuje ale pravda je kupodivu opačná.
Musíte vždy zohlednit kolik si jste schopni vydělat peněz.
A co za své peníze dostanete.Osobně jsem celkem v klidu.
Komentář z 1.4.2019 s hodnocením -1:
To s tou temnou hmotou není tak jasné a jednoznačné jeden argument proti ,který mě jako úplnému laikovi ,přijde logický je námitka že pokud je v galaxijích tolik temné hmoty musí nutně zpusobovat gravitační ­"tření­"které by způsobilo že galaxie by kolem sebe nemohli kroužit ale prostě by se do sebe zřítily což nepozorujeme.Nejsem příznivcem konspirace ale občas se projevuje tendence většinové vědy ignorovat jiné směry to už častěji narazíte na argumentaci proti placatozemcum než aby někdo vyargumentovával tyhle postranní a dle mého laického nazoru logicky správné vědecké práce.