reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Registrace: 2.4.2016
Komentářů: 257, score 1.8 | Svět mobilně: 49/2.1 | Digimanie: 5/2.3 | Relaxuj: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 9.10.2021 s hodnocením +8:
Ohledně obchodních praktik opravdu v tomto světle může ještě vůbec někdo při smyslech argumentovat že energetická soběstačnost je přežitek a v případě nedostatku si dokoupime venku protože přeci v průměru stojí energie xy a z vlastní jaderky by byla za dvojnásobek.Nekdy si myslím že mnoho z nás nemá všech pět pohromadě.
Komentář z 5.9.2017 s hodnocením +8:
Spíše se jen nebojí podívat o kousek dál dopředu a to co tam vidí ho neuklidňuje a já mu dávám za pravdu.Třeba nejlepší hráč Go už není člověk a naučil se to sám jeho tvůrci nebyli ani náhodou ti nejlepší hráči přesto jejich výtvor zvítězil.Před pouhými pár lety se mělo za to že tahle hra ještě dlouho odolá a vono prd.Jsme pro mnohé lidi až nepředstavitelně závislí a zranitelni co se počítačů týká.A kdo zaručí že ta první skutečná AI bude přátelská co když to bude asociální psychopat.
Komentář z 9.6.2019 s hodnocením +7:
myslím že máš velký kus pravdy.
Ne vždy kdy se řekne totéž je to totéž.
Jinak nejsem grafik a tak nemohu posoudit jestli jsou ty peníze alespoň pro profesionála obhajitelné nejen za monitor ale i za počítač protože ta cena je také astronomická.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 9.8.2016 s hodnocením -3:
Nevím ani zdaleka jak je to přesně a tak budu sdílet pouze svůj pocit a ten je že AMD jen hází popel do dýmu a je v podstatě dobrá jen k tomu aby se Nvidia neurvala z finančního řetězu zacož jí ostatně dík.Jinak ovšem nenabídla nic přesvědčivého nebo jednoznačně výhodného alespoň pro mne.
Komentář z 5.5.2016 s hodnocením -2:
Jsou lidé kteří neustále brečí že se kde co zdražuje ale pravda je kupodivu opačná.
Musíte vždy zohlednit kolik si jste schopni vydělat peněz.
A co za své peníze dostanete.Osobně jsem celkem v klidu.
Komentář z 24.1.2023 s hodnocením -1:
Tak možná je škoda že jsi se víc nesnažil mohl jsi teď dělat vrcholnou politiku a ukázat těm nymandum jak se to správné po soudružsku dělá. Vlastně sory ty za ně nekopeš ty kopeš za tu hypotetickou ale hlavně neomylnou stranu kterou nikdy nikdo neviděl ale vždy by to všechno dělala líp.