PC Gaming Show se vrací na E3 sponzorovaná firmou Epic Games

PC Gaming Show se vrací na E3 sponzorovaná firmou Epic Games
, , aktualita
E3 2019 se blíží a za necelé čtyři týdny se budeme moci podívat na řadu herních novinek nebo i hardwarových novinek. Nyní se dozvídáme, že se na E3 vrací také PC Gaming Show magazínu PC Gamer, kterou sponzoruje Epic.
K oblíbeným
reklama
Společnost Epic Games má velice slušné zisky především díky Fortnite, které využívá jednak v různých eSports soutěžích, pro nákup exkluzivit do svého obchodu s hrami a nyní bude díky tomu umožněn i návrat PC Gaming Show na E3 2019. Můžeme se tak spolehnout na to, že Epic v ní bude chtít mít své zastoupení. Vedení firmy jistě dobře ví, že v posledních měsících dokázalo svými exkluzivními nabídkami her v Epic Games Store nakrknout mnoho lidí, a tak možná bude PC Gaming Show využita i pro to, aby Epic mohl veřejnost sám oslovit a pokusil se vylepšit si image. 
 
 
Herní show PC Gameru bude moderovat streamer Sean "Day[9]" Plott a komentátor eSports soutěží Frankie Ward. Očekávat můžeme rozhovory s vývojáři, nová dema a trailery chystaných her a rovněž Epic představí své hry a dle dostupných informací i další exkluzivity pro svůj obchod. Řada zákazníků by si však spíše přála, aby Epic s exkluzivitami skončil, takže z tohoto pohledu to na vylepšení obrazu firmy zrovna nevypadá. 
 
Mezi dosud ohlášené vývojáře, kteří se show zúčastní, patří Annapurna Interactive, Chucklefish, Digital Extremes, Digital Uppercut, E-WIN, Fatshark, Fellow Traveller, Frontier Developments, Funcom, Modus Games, Paradox Interactive, Perfect World Entertainment, Raw Fury, Rebellion, Re-Logic a Tripwire Interactive, přičemž další asi ještě přibudou. 
 
PC Gaming Show ostartuje v sedm večer našeho času dnes 10. června, a to v Mayan Theater v Los Angeles. Stream bude vysílán přinejmenším na Twitchi a tamním kanálu PC Gameru
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic
Titulu Anthem, který měl zachránit zbytek reputace studia Bioware, kdekdo ještě před vypuštěním na trh věštil neslavný konec. A ten nyní svým způsobem také přišel a zaslouženě dle toho, jaký zájem a ohlas hra vyvolala.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit? Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit?
O uběhlém víkendu se řešily problémy Windows 10 s nejnovějšími záplatami, které mnohým uživatelům rozvrtaly zvuk v systému. A jako obvykle se tyto potíže lišily případ od případu, ovšem týkají se konkrétní aktualizace: KB4515384.
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky? Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky?
Nový titul Borderlands 3 bude asi ještě nějakou dobu probírán kvůli přístupu vydavatele k recenzentům i kvůli chybám, s nimiž se hráči od minulého pátku potýkají. My se nyní můžeme podívat alespoň na to, jak si vedou grafické karty.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Stíny nad Borderlands 3: problémy napříč platformami a kontroverzní přístup 2K Games Stíny nad Borderlands 3: problémy napříč platformami a kontroverzní přístup 2K Games
Titul Borderlands 3 si už můžeme od konce minulého týdne vesele hrát, ovšem kromě toho, jak dobrá je samotná hra se probírají i její problémy s výkonem napříč platformami a bohužel i velice kontroverzní přístup 2K Games k recenzentům.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude? Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude?
PC systémy virtuální reality tvoří stále spíše jen okrajový trh a zatím nic nenapovídá tomu, že by se to mohlo brzy zlepšit. Tuto oblast je však zajímavé přinejmenším sledovat, respektive její vývoj a ten zajistí i nový HTC Vive Cosmos.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře