PC Gaming Show se vrací na E3 sponzorovaná firmou Epic Games

PC Gaming Show se vrací na E3 sponzorovaná firmou Epic Games
, , aktualita
E3 2019 se blíží a za necelé čtyři týdny se budeme moci podívat na řadu herních novinek nebo i hardwarových novinek. Nyní se dozvídáme, že se na E3 vrací také PC Gaming Show magazínu PC Gamer, kterou sponzoruje Epic.
K oblíbeným
reklama
Společnost Epic Games má velice slušné zisky především díky Fortnite, které využívá jednak v různých eSports soutěžích, pro nákup exkluzivit do svého obchodu s hrami a nyní bude díky tomu umožněn i návrat PC Gaming Show na E3 2019. Můžeme se tak spolehnout na to, že Epic v ní bude chtít mít své zastoupení. Vedení firmy jistě dobře ví, že v posledních měsících dokázalo svými exkluzivními nabídkami her v Epic Games Store nakrknout mnoho lidí, a tak možná bude PC Gaming Show využita i pro to, aby Epic mohl veřejnost sám oslovit a pokusil se vylepšit si image. 
 
 
Herní show PC Gameru bude moderovat streamer Sean "Day[9]" Plott a komentátor eSports soutěží Frankie Ward. Očekávat můžeme rozhovory s vývojáři, nová dema a trailery chystaných her a rovněž Epic představí své hry a dle dostupných informací i další exkluzivity pro svůj obchod. Řada zákazníků by si však spíše přála, aby Epic s exkluzivitami skončil, takže z tohoto pohledu to na vylepšení obrazu firmy zrovna nevypadá. 
 
Mezi dosud ohlášené vývojáře, kteří se show zúčastní, patří Annapurna Interactive, Chucklefish, Digital Extremes, Digital Uppercut, E-WIN, Fatshark, Fellow Traveller, Frontier Developments, Funcom, Modus Games, Paradox Interactive, Perfect World Entertainment, Raw Fury, Rebellion, Re-Logic a Tripwire Interactive, přičemž další asi ještě přibudou. 
 
PC Gaming Show ostartuje v sedm večer našeho času dnes 10. června, a to v Mayan Theater v Los Angeles. Stream bude vysílán přinejmenším na Twitchi a tamním kanálu PC Gameru
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích
Nedočkavci už dlouho pročesávají online databáze známých benchmarků, zda v nich nezachytí testy chystaných GPU Navi od AMD. Nyní se takové čipy objevily s označením 731F:C1 a 7310:00, takže o co konkrétního jde?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570 Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570
Základní desky pro nové procesory AMD Ryzen 3000 budou mít v řadě případů aktivně chlazenou čipovou sadu X570. Donedávna se objevila pouze jedna, ale nyní už tu máme dvě další, které ukazují na to, že takové chlazení rozhodně nebude výjimečné.
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Bethesda z Rage 2 odstranila Denuvo Bethesda z Rage 2 odstranila Denuvo
Bethesda Softworks se sama zasloužila o to, že se ihned po vypuštění titulu Rage 2 na trh mohly na internetu objevit její fungující pirátské kopie. Doslova obejít Denuvo v tomto případě bylo velice snadné, a to tak nyní zmizí i ze steamové verze.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte na deskách s X470 a B450 nabídne podporu PCIe 4.0 Gigabyte na deskách s X470 a B450 nabídne podporu PCIe 4.0
Můžeme očekávat, že společnost Gigabyte nebude či už není sama, která nabídne na svých starších deskách podporu moderního rozhraní PCI Express 4.0. V případě modelů Gigabyte s X470 a B450 k tomu stačí jen nový BIOS. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3 Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3
Společnost Epic na svém herním obchodu o víkendu odstartovala vůbec první svou akci Mega Sale, která pro hráče představuje velice zajímavou nabídku. Ale asi ne tak zajímavou pro firmu 2K Games, která z ní aktuálně stáhla své Borderlands 3.
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů