PC Gaming Show se vrací na E3 sponzorovaná firmou Epic Games

PC Gaming Show se vrací na E3 sponzorovaná firmou Epic Games
, , aktualita
E3 2019 se blíží a za necelé čtyři týdny se budeme moci podívat na řadu herních novinek nebo i hardwarových novinek. Nyní se dozvídáme, že se na E3 vrací také PC Gaming Show magazínu PC Gamer, kterou sponzoruje Epic.
K oblíbeným
reklama
Společnost Epic Games má velice slušné zisky především díky Fortnite, které využívá jednak v různých eSports soutěžích, pro nákup exkluzivit do svého obchodu s hrami a nyní bude díky tomu umožněn i návrat PC Gaming Show na E3 2019. Můžeme se tak spolehnout na to, že Epic v ní bude chtít mít své zastoupení. Vedení firmy jistě dobře ví, že v posledních měsících dokázalo svými exkluzivními nabídkami her v Epic Games Store nakrknout mnoho lidí, a tak možná bude PC Gaming Show využita i pro to, aby Epic mohl veřejnost sám oslovit a pokusil se vylepšit si image. 
 
 
Herní show PC Gameru bude moderovat streamer Sean "Day[9]" Plott a komentátor eSports soutěží Frankie Ward. Očekávat můžeme rozhovory s vývojáři, nová dema a trailery chystaných her a rovněž Epic představí své hry a dle dostupných informací i další exkluzivity pro svůj obchod. Řada zákazníků by si však spíše přála, aby Epic s exkluzivitami skončil, takže z tohoto pohledu to na vylepšení obrazu firmy zrovna nevypadá. 
 
Mezi dosud ohlášené vývojáře, kteří se show zúčastní, patří Annapurna Interactive, Chucklefish, Digital Extremes, Digital Uppercut, E-WIN, Fatshark, Fellow Traveller, Frontier Developments, Funcom, Modus Games, Paradox Interactive, Perfect World Entertainment, Raw Fury, Rebellion, Re-Logic a Tripwire Interactive, přičemž další asi ještě přibudou. 
 
PC Gaming Show ostartuje v sedm večer našeho času dnes 10. června, a to v Mayan Theater v Los Angeles. Stream bude vysílán přinejmenším na Twitchi a tamním kanálu PC Gameru
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
John Carmack omezí Oculus, chce vyvíjet AI srovnatelnou s člověkem John Carmack omezí Oculus, chce vyvíjet AI srovnatelnou s člověkem
John Carmack, muž, který stojí za legendárními hrami Doom a Quake, se v posledních letech soustředil na vývoj virtuální reality pro Oculus. Toho chce ale nechat, hodlá totiž vyvinout obecnou AI se schopnostmi učení srovnatelnou s člověkem.
15.11.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany
Microsoft ohlásil vývoj titulu Age of Empires IV už před více než dvěma roky, ale dosud toho bylo k vidění jen velice málo. Nyní se ale můžeme mrknout na video, které ukazuje především to, jak bude vypadat prostředí této hry. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
AMD představuje procesor Ryzen 5 3500, ale ne pro volný prodej AMD představuje procesor Ryzen 5 3500, ale ne pro volný prodej
Recenzemi nového procesoru Ryzen 9 3950X je zastíněna zpráva o tom, že AMD vypustilo do světa model Ryzen 5 3500, o který by ale jistě mělo zájem daleko více zákazníků. Samostatně si jej ale nekoupíme. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Curiosity na Marsu detekoval nevysvětlené nárůsty koncentrace kyslíku Curiosity na Marsu detekoval nevysvětlené nárůsty koncentrace kyslíku
Už dlouho se mluví o metanu na Marsu jako o plynu, který by mohl být tvořen životem, ale stejně tak dobře i geologickými procesy. Nyní jde ale o měnící se koncentraci kyslíku, která zaměstnává hlavy v NASA. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek
Xboxové novinky: xCloud, Halo: Reach, Wasteland 3 a další Xboxové novinky: xCloud, Halo: Reach, Wasteland 3 a další
Microsoft na události X019 představil řadu novinek, na něž se nyní podíváme. Jsou tu hry od Obsidian a Rare, novinky pro Project xCloud, Halo: Reach, multiplayerové hry od Obsidian i Ninja Theory a také Wasteland 3. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek