PC Gaming Show se vrací na E3 sponzorovaná firmou Epic Games

PC Gaming Show se vrací na E3 sponzorovaná firmou Epic Games
, , aktualita
E3 2019 se blíží a za necelé čtyři týdny se budeme moci podívat na řadu herních novinek nebo i hardwarových novinek. Nyní se dozvídáme, že se na E3 vrací také PC Gaming Show magazínu PC Gamer, kterou sponzoruje Epic.
K oblíbeným
reklama
Společnost Epic Games má velice slušné zisky především díky Fortnite, které využívá jednak v různých eSports soutěžích, pro nákup exkluzivit do svého obchodu s hrami a nyní bude díky tomu umožněn i návrat PC Gaming Show na E3 2019. Můžeme se tak spolehnout na to, že Epic v ní bude chtít mít své zastoupení. Vedení firmy jistě dobře ví, že v posledních měsících dokázalo svými exkluzivními nabídkami her v Epic Games Store nakrknout mnoho lidí, a tak možná bude PC Gaming Show využita i pro to, aby Epic mohl veřejnost sám oslovit a pokusil se vylepšit si image. 
 
 
Herní show PC Gameru bude moderovat streamer Sean "Day[9]" Plott a komentátor eSports soutěží Frankie Ward. Očekávat můžeme rozhovory s vývojáři, nová dema a trailery chystaných her a rovněž Epic představí své hry a dle dostupných informací i další exkluzivity pro svůj obchod. Řada zákazníků by si však spíše přála, aby Epic s exkluzivitami skončil, takže z tohoto pohledu to na vylepšení obrazu firmy zrovna nevypadá. 
 
Mezi dosud ohlášené vývojáře, kteří se show zúčastní, patří Annapurna Interactive, Chucklefish, Digital Extremes, Digital Uppercut, E-WIN, Fatshark, Fellow Traveller, Frontier Developments, Funcom, Modus Games, Paradox Interactive, Perfect World Entertainment, Raw Fury, Rebellion, Re-Logic a Tripwire Interactive, přičemž další asi ještě přibudou. 
 
PC Gaming Show ostartuje v sedm večer našeho času dnes 10. června, a to v Mayan Theater v Los Angeles. Stream bude vysílán přinejmenším na Twitchi a tamním kanálu PC Gameru
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se? AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se?
Mezi novými 7nm procesory Ryzen 3000 byla do stejné série propašována také dvě nová 12nm APU, z nichž to lepší v podobě Ryzen 5 3400G je zároveň nejvýkonnější APU, jaké je k dispozici. Co nabídne?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr? Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr?
Teorie o mladém vesmíru zahrnují exotické objekty, mezi něž rozhodně patří i temné hvězdy. Tyto hypotetické objekty by se mohly stát zárodky pozdějších supermasivních černých děr jako vůbec první hvězdy vesmíru. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti
Dle vyjádření jednoho z vedoucích pracovníků firmy AMD byly ceny nových Radeonů s jejich pozdějším snížením ještě před vypuštěním na trh předem pečlivě připravená akce. Alespoň to se dozvídáme z úst Scotta Herkelmana. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Google: Stadia není Netflix pro hry, nabídne i exkluzivity Google: Stadia není Netflix pro hry, nabídne i exkluzivity
Zástupce firmy Google, který má přímo na starosti platformu Stadia, byl ochoten odpovídat na všetečné otázky lidí na fórech Reddit. My jsme se tak dozvěděli i to, že bychom dle jeho představ neměli o službě mluvit jako o Netflixu pro hry.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Equifax zaplatí až 700 milionů dolarů za únik dat z roku 2017 Equifax zaplatí až 700 milionů dolarů za únik dat z roku 2017
V září roku 2017 se začala odkrývat kauza, která se týkala amerických úvěrových registrů obsahujících informace o téměř polovině obyvatelů USA a její už tak od počátku obludné rozměry časem ještě narostly. Jaké je vyústění?
Dnes, aktualita, Jan Vítek