www.svethardware.cz
>
>
>

Philips nabízí třio 4K HDR monitorů pro obývací pokoje i PC

Philips nabízí třio 4K HDR monitorů pro obývací pokoje i PC
, , aktualita
Společnost Philips si připravila tři nové velké monitory, které nabízejí rozlišení 4K, vedle toho i HDR a určeny jsou především pro naše obývací pokoje. Jde o monitory jak pro herní konzole, tak pro PC či snad HTPC. 
K oblíbeným
reklama
Nejmenší z celé trojice je Philips 27 Momentum je v podstatě zmenšenou verzí monitoru Philips 55 Momentum, ale i tak nabízí rozlišení 4K při obnovovací frekvenci 60 Hz, která může být řízena pomocí Adaptive-Sync. Monitor je také označen jako HDR Ready, ale co konkrétního to znamená, to se zatím nedozvíme. Tento monitor je zaměřen především pro majitele konzolí a nabízí pouze rozhraní HDMI 2.0. 
 
 
Dále tu je Philips 31.5 M1, což je 31,5" model určený pro PC, jenž má mít naprosto stejný design jako předchozí 27" model. Nicméně s rozlišením 4K nabízí obnovovací frekvenci až 120 Hz, pokud se využije DisplayPort. Zde už se také dočteme o certifikaci DisplayHDR 600. 
 
 
Nakonec tu máme Philips 55 Momentum, který už může se svou 55" obrazovkou nahradit velký televizor. I tento model oplývá rozlišením 4K a navíc má pod obrazovkou zavěšený soundbar využívající reproduktory od Bowers & Wilkins. Dále se dočkáme certifikace DisplayHDR 1000 a také obnovovací frekvenci až 120 Hz. 
 
Všechny tři tyto novinky mají dorazit na trh až někdy v první čtvrtině příštího roku, přičemž největší 55 Momentum by měl přijít na cca 1300 eur, 31.5 M1 bude stát 500 eur a 27 Momentum pak 400 eur. 
 
Zdroj: TZ Philips


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Collider natočil Deepfake s falešným Cruisem, Downey Jr. a dalšími Collider natočil Deepfake s falešným Cruisem, Downey Jr. a dalšími
Filmový server Collider natočil zajímavé deepfake video. V něm se setkal falešný Robert Downey, Jr., George Lucas, Tom Cruise, Ewan McGregor a Jeff Goldblum u kulatého stolu k 15minutovému, neméně tak falešnému rozhovoru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Star Wars Jedi: Fallen Order a testy výkonu grafických karet Star Wars Jedi: Fallen Order a testy výkonu grafických karet
Po dlouhé době se dočkáváme singleplayerového titulu ze světa Hvězdných válek a je jím Star Wars Jedi: Fallen Order od Respawn, jimž prý lidé z Electronic Arts nechali při vývoji víceméně volnou ruku. My se ovšem zaměříme hlavně na výkon. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Microsoft připravil podporu x86-64 pro Windows on ARM Microsoft připravil podporu x86-64 pro Windows on ARM
Microsoft dle Neowin připravuje podporu softwaru pro x86-64 na zařízeních označovaných jako Windows on ARM. Jde tak o již známé mobilní počítače, na nichž běží plnohodnotné Windows s příslušnými aplikacemi, ale ne na procesorech x86. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Výzkumníci využili 3D klimatické modely pro odhad obyvatelnosti planet Výzkumníci využili 3D klimatické modely pro odhad obyvatelnosti planet
Povědomí o tom, že v blízkém vesmíru je přítomnost planet ve hvězdných systémech zcela běžný jev, nám přinesl především vesmírný teleskop Kepler americké NASA. V mnoha ohledech se ale musíme spoléhat na odhady.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Google raději rozšířil úvodní nabídku her pro Stadia Google raději rozšířil úvodní nabídku her pro Stadia
Společnost Google zrovna nenadchla veřejnost úvodní nabídkou 12 her pro streamovací službu Stadia. Většinou to byly málo známé tituly a také se neobjevila vůbec žádná opravdová hlavní novinka, snad až na RDR2. Google ale na kritiku zareagoval. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře