www.svethardware.cz
>
>
>

Philips nabízí třio 4K HDR monitorů pro obývací pokoje i PC

Philips nabízí třio 4K HDR monitorů pro obývací pokoje i PC
, , aktualita
Společnost Philips si připravila tři nové velké monitory, které nabízejí rozlišení 4K, vedle toho i HDR a určeny jsou především pro naše obývací pokoje. Jde o monitory jak pro herní konzole, tak pro PC či snad HTPC. 
K oblíbeným
reklama
Nejmenší z celé trojice je Philips 27 Momentum je v podstatě zmenšenou verzí monitoru Philips 55 Momentum, ale i tak nabízí rozlišení 4K při obnovovací frekvenci 60 Hz, která může být řízena pomocí Adaptive-Sync. Monitor je také označen jako HDR Ready, ale co konkrétního to znamená, to se zatím nedozvíme. Tento monitor je zaměřen především pro majitele konzolí a nabízí pouze rozhraní HDMI 2.0. 
 
 
Dále tu je Philips 31.5 M1, což je 31,5" model určený pro PC, jenž má mít naprosto stejný design jako předchozí 27" model. Nicméně s rozlišením 4K nabízí obnovovací frekvenci až 120 Hz, pokud se využije DisplayPort. Zde už se také dočteme o certifikaci DisplayHDR 600. 
 
 
Nakonec tu máme Philips 55 Momentum, který už může se svou 55" obrazovkou nahradit velký televizor. I tento model oplývá rozlišením 4K a navíc má pod obrazovkou zavěšený soundbar využívající reproduktory od Bowers & Wilkins. Dále se dočkáme certifikace DisplayHDR 1000 a také obnovovací frekvenci až 120 Hz. 
 
Všechny tři tyto novinky mají dorazit na trh až někdy v první čtvrtině příštího roku, přičemž největší 55 Momentum by měl přijít na cca 1300 eur, 31.5 M1 bude stát 500 eur a 27 Momentum pak 400 eur. 
 
Zdroj: TZ Philips


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nový algoritmus rozpozná kyberšikanu na Twitteru s 90% úspěšností Nový algoritmus rozpozná kyberšikanu na Twitteru s 90% úspěšností
Vědci na Binghamton University vyvinuli nový algoritmus umělé inteligence, který je schopen na sociální síti Twitter s vysokou úspěšností rozpoznat uživatele, kteří píší agresivní příspěvky s kyberšikanou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Austrian Airlines zkouší autonomní drony, budou kontrolovat letadla Austrian Airlines zkouší autonomní drony, budou kontrolovat letadla
Dron v blízkosti letadla byl doposud obvykle průšvih a bylo našlápnuto k velkému maléru. Austrian Airlines je ale k letadlům vyšle záměrně. Budou totiž provádět kontroly stavu letadla místo lidských techniků. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Výrobce světově největšího AI čipu si všimlo americké Ministerstvo energetiky, co plánuje? Výrobce světově největšího AI čipu si všimlo americké Ministerstvo energetiky, co plánuje?
Americké Department of Energy (DOE) je organizace, která nechává stavět nejsilnější světové superpočítače a ta si nyní všimla společnosti Cerebras. Ta nedávno zaujala AI čipem s 1,2 biliony tranzistorů, který zabírá v podstatě celý wafer.
Včera, aktualita, Jan Vítek
QNAP uvádí cenově výhodné NAS TVS-x72N s rychlou sítí QNAP uvádí cenově výhodné NAS TVS-x72N s rychlou sítí
Společnost QNAP přichází s novou řadou NAS označenou jako TVS-x72N, která má být cenově výhodná, nicméně o levných produktech jistě nemůžeme mluvit. Ostatně tu jsou procesory Core i3 a rychlá síť. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Mezihvězdná kometa se stále blíží, co je nového? Mezihvězdná kometa se stále blíží, co je nového?
Na pozorování další mezihvězdní komety je na rozdíl od té první dostatek času, respektive teprve bude, protože jí bude ještě řadu týdnů trvat, než se k nám přiblíží na nejkratší vzdálenost. Astronomové ale na nic nečekají. 
Včera, aktualita, Jan Vítek