www.svethardware.cz
>
>
>
>

Podivná vývojářská verze PlayStation 5 se ukázala

Podivná vývojářská verze PlayStation 5 se ukázala
, , aktualita
Už před řadou měsíců jsme viděli náčrtek zařízení, které bylo označeno za možnou příští konzoli firmy Sony. Nyní se ukazuje, že designér se skutečně takto vyřádil, ovšem ve skutečnosti jen na vývojové verzi. 
K oblíbeným
reklama
Můžeme tak vidět, že skutečně nešlo o jen nějaký podivný náčrtek a grafickou studii, nýbrž opravdu o konzoli PlayStation 5, i když jen v podobě vývojářské sady. 
 
 
Hned dvě taková zařízení byla vyfocena vedle sebe a předložena jistým The Drunk Cat na Twitteru
 
 
Tom Warren z The Verge pak přímo potvrdil, že toto je opravdu vývojová konzole PlayStation 5, jejíž design byl přitom podřízen především tomu, aby se zajistilo kvalitní chlazení pro zátěžové testy. Ostatně průduchy jsou dobře vidět, přičemž všechny jsou po stranách, aby bylo možné jednotlivé konzole klást na sebe. Pak si můžeme všimnout předních tlačítek, slotu pro optické disky a vypadá to také na malý integrovaný displej, pravděpodobně pro diagnostiku. 
 
 
Nelze očekávat, že se finální produkt bude této sadě podobat a spíše lze očekávat, že bude vypadat zcela jinak. Ve vývojové verzi by také měla být integrována kamera, takže tu by mohla mít i finální, ale pro jaké účely, to se zatím můžeme jen dohadovat. Možná že bude určena především pro streaming, který nabírá na popularitě. 
 
 
Můžeme si také ukázat podobu vývojové verze konzole PlayStation 4, která vypadá spíše jako klasický desktop, jehož autor skříně se na svou dobu trošku odvázal. 
 
Zdroj: The Drunk Cat via Twitter 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
Včera, článek, Jan Vítek1 komentář
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek11 komentářů