www.svethardware.cz
>
>
>
>

Podivná vývojářská verze PlayStation 5 se ukázala

Podivná vývojářská verze PlayStation 5 se ukázala
, , aktualita
Už před řadou měsíců jsme viděli náčrtek zařízení, které bylo označeno za možnou příští konzoli firmy Sony. Nyní se ukazuje, že designér se skutečně takto vyřádil, ovšem ve skutečnosti jen na vývojové verzi. 
K oblíbeným
reklama
Můžeme tak vidět, že skutečně nešlo o jen nějaký podivný náčrtek a grafickou studii, nýbrž opravdu o konzoli PlayStation 5, i když jen v podobě vývojářské sady. 
 
 
Hned dvě taková zařízení byla vyfocena vedle sebe a předložena jistým The Drunk Cat na Twitteru
 
 
Tom Warren z The Verge pak přímo potvrdil, že toto je opravdu vývojová konzole PlayStation 5, jejíž design byl přitom podřízen především tomu, aby se zajistilo kvalitní chlazení pro zátěžové testy. Ostatně průduchy jsou dobře vidět, přičemž všechny jsou po stranách, aby bylo možné jednotlivé konzole klást na sebe. Pak si můžeme všimnout předních tlačítek, slotu pro optické disky a vypadá to také na malý integrovaný displej, pravděpodobně pro diagnostiku. 
 
 
Nelze očekávat, že se finální produkt bude této sadě podobat a spíše lze očekávat, že bude vypadat zcela jinak. Ve vývojové verzi by také měla být integrována kamera, takže tu by mohla mít i finální, ale pro jaké účely, to se zatím můžeme jen dohadovat. Možná že bude určena především pro streaming, který nabírá na popularitě. 
 
 
Můžeme si také ukázat podobu vývojové verze konzole PlayStation 4, která vypadá spíše jako klasický desktop, jehož autor skříně se na svou dobu trošku odvázal. 
 
Zdroj: The Drunk Cat via Twitter 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii" Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii"
Astronomům se povedlo díky sledování hvězd v cizí galaxii určit hmotnost tamní černé díry, která se ukázala jako dosud největší, jakou se podařilo najít. Hubble se vedle toho podíval na známý Hoagův objekt.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech
Server Techspot si vyzkoušel mobilní grafiku v procesoru Core i7-1065G7 generace Ice Lake. Jedná se o třídu G11 Iris Plus, která představuje to nejlepší, co Intel mezi iGPU dosud vyrobil. Jak se ukáže ve hrách?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Cestování Uberem o život? Za minulý rok 9 vražd a 3045 sexuálních útoků Cestování Uberem o život? Za minulý rok 9 vražd a 3045 sexuálních útoků
Služba Uber zveřejnila svou bezpečnostní zprávu za uplynulé dva roky. Bohužel nebylo vše bez problémů a jen v USA se objevily tisíce případů sexuálních útoků, desítky úmrtí při nehodách a několik vražd.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala