www.svethardware.cz
>
>
>
>

Podivná vývojářská verze PlayStation 5 se ukázala

Podivná vývojářská verze PlayStation 5 se ukázala
, , aktualita
Už před řadou měsíců jsme viděli náčrtek zařízení, které bylo označeno za možnou příští konzoli firmy Sony. Nyní se ukazuje, že designér se skutečně takto vyřádil, ovšem ve skutečnosti jen na vývojové verzi. 
K oblíbeným
reklama
Můžeme tak vidět, že skutečně nešlo o jen nějaký podivný náčrtek a grafickou studii, nýbrž opravdu o konzoli PlayStation 5, i když jen v podobě vývojářské sady. 
 
 
Hned dvě taková zařízení byla vyfocena vedle sebe a předložena jistým The Drunk Cat na Twitteru
 
 
Tom Warren z The Verge pak přímo potvrdil, že toto je opravdu vývojová konzole PlayStation 5, jejíž design byl přitom podřízen především tomu, aby se zajistilo kvalitní chlazení pro zátěžové testy. Ostatně průduchy jsou dobře vidět, přičemž všechny jsou po stranách, aby bylo možné jednotlivé konzole klást na sebe. Pak si můžeme všimnout předních tlačítek, slotu pro optické disky a vypadá to také na malý integrovaný displej, pravděpodobně pro diagnostiku. 
 
 
Nelze očekávat, že se finální produkt bude této sadě podobat a spíše lze očekávat, že bude vypadat zcela jinak. Ve vývojové verzi by také měla být integrována kamera, takže tu by mohla mít i finální, ale pro jaké účely, to se zatím můžeme jen dohadovat. Možná že bude určena především pro streaming, který nabírá na popularitě. 
 
 
Můžeme si také ukázat podobu vývojové verze konzole PlayStation 4, která vypadá spíše jako klasický desktop, jehož autor skříně se na svou dobu trošku odvázal. 
 
Zdroj: The Drunk Cat via Twitter 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA prý chystá výkonné RTX 3000 s 24, 20 i 10 GB paměti NVIDIA prý chystá výkonné RTX 3000 s 24, 20 i 10 GB paměti
Známý leaker vystupující jako wjm47196 přinesl zprávu, že má osobně již potvrzené kapacity pamětí výkonných GeForce RTX nové generace, které využijí široké paměťové sběrnice. Má jít o 24, 20 a 10 GB, což si zcela jistě zaslouží vysvětlení. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Mozilla propouští 250 zaměstnanců a urychlí změnu strategie Mozilla propouští 250 zaměstnanců a urychlí změnu strategie
Koronavirová pandemie se podepsala i na Mozille, která už nějakou dobu mění obchodní strategii. COVID-19 si ale vyžádal urgentní reakci a obchodní model se musí změnit rychleji a výrazněji. Prvním krokem je propuštění 250 zaměstnanců.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Nuvia ukazuje Phoenix: zbrusu nový procesorový design překonávající konkurenci Nuvia ukazuje Phoenix: zbrusu nový procesorový design překonávající konkurenci
Společnost Nuvia byla založena třemi bývalými pracovníky firmy Apple teprve loni a jak napovídá její vlastní název i označení prvního procesoru, jejím cílem je vytvořit zcela nový procesorový design. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Telefony s Androidem vytvoří celosvětovou síť seizmometrů pro systém varování Telefony s Androidem vytvoří celosvětovou síť seizmometrů pro systém varování
Síť seizmometrů měřících zemětřesení a varujících před ním je hodně drahá a Google ji chce velmi zlevnit a rozšířit. Stačit k tomu budou vestavěné akcelerometry v telefonech s operačním systémem Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Gigabyte uvádí G34WQC: 34" ultraširokoúhlý herní monitor Gigabyte uvádí G34WQC: 34" ultraširokoúhlý herní monitor
S herními monitory, které disponují 34palcovými prohnutými obrazovkami s poměrem stran 21:9 se v poslední době roztrhl pytel. Svůj model nedávno představilo i Xiaomi a nyní tu máme novinku od Gigabyte. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář