www.svethardware.cz
>
>
>

Připravuje snad studio Larian další díl Baldur's Gate?

Připravuje snad studio Larian další díl Baldur's Gate?
, , aktualita
Studio Larian nás v posledních letech obšťastnilo dvěma díly výtečné cRPG Divinity: Original Sin nehledně na předchozí hry ze světa Divinity. Nyní se ale proslýchá, že vyvíjí třetí díl Baldur's Gate, z čehož musí nejeden fanoušek začít slintat.
K oblíbeným
reklama
Larian Studios mají za sebou z poslední doby velice úspěšné dva díly Divinity: Original Sin, které představovaly co do zpracování, herního systému, příběhu, grafiky a zkrátka všeho velice příjemné osvěžení pro příznivce žánru klasických RPG, v nichž hraje roli pozorné čtení dialogů, taktika soubojů i vývoj postav. Chtělo by se tak říci, že pokud má někdo v dnešní době dostat úkol připravit třetí pokračování Baldur's Gate, ať to jsou právě Larian Studios. 
 
 
Právě toto studio náš nyní škádlí videem, na němž je vidět prostě jen graficky znázorněná římská trojka, kterou jen občas ovinou chapadla, takže co by nás mohlo vést k tomu uvažovat zrovna o pokračování Baldur's Gate? 
 
V samotném snímku z videa se zdá nic nenalezneme ani po řádném zesvětlení v grafickém editoru, nicméně jde o html kód na stránkách společnosti Larian. Tam se dají najít řádky jako: 
 
  • <rdf:li xml:lang="x-default">BaldursGate_logo_III_retouched.png</rdf:li>
  • photoshop:LayerName="©2019 Wizards of the Coast. All rights reserved. Baldur's Gate,"
 
Samotní Larian zatím nic nepřiznali, ale možná že se oficiálního potvrzení dočkáme už na PC Gaming Show, která proběhne příští pondělí. Hamsters and rangers everywhere, rejoice!
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Facebook představuje svou kryptoměnu Libra Facebook představuje svou kryptoměnu Libra
Už dlouhou dobu se spekulovalo nad tím, že sociální síť Facebook chystá svou vlastní kryptoměnu a dnes to bylo i oficiálně potvrzeno. Založena byla finanční divize Calibra a virtuální měna ponese název Libra.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro
Autonomní vozítka se objevují v mnoha různých kategoriích dopravy, jednou z nich je i doručování zboží zákazníkům. V Houstonu to takto už brzy rozjede Domino's Pizza s vozítky od společnosti Nuro.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper
Společnost BenQ uvedla na trh dva nové monitory GL2480 a GL2780, které dostávají zajímavý režim ePaper. Monitor by tak měl nabídnout pohodlné čtení a zobrazení velmi podobné elektronickému papíru na elektronických čtečkách knih.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei
Ban na společnost Huawei, který uvalila administrativa Donalda Trumpa, může poškodit nejen tuto čínskou společnost, ale do značné míry poškodit i americké firmy. Proti banu tak už lobuje Intel, Qualcomm nebo Xilinx.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Včera, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů