www.svethardware.cz
>
>
>

Připravuje snad studio Larian další díl Baldur's Gate?

Připravuje snad studio Larian další díl Baldur's Gate?
, , aktualita
Studio Larian nás v posledních letech obšťastnilo dvěma díly výtečné cRPG Divinity: Original Sin nehledně na předchozí hry ze světa Divinity. Nyní se ale proslýchá, že vyvíjí třetí díl Baldur's Gate, z čehož musí nejeden fanoušek začít slintat.
K oblíbeným
reklama
Larian Studios mají za sebou z poslední doby velice úspěšné dva díly Divinity: Original Sin, které představovaly co do zpracování, herního systému, příběhu, grafiky a zkrátka všeho velice příjemné osvěžení pro příznivce žánru klasických RPG, v nichž hraje roli pozorné čtení dialogů, taktika soubojů i vývoj postav. Chtělo by se tak říci, že pokud má někdo v dnešní době dostat úkol připravit třetí pokračování Baldur's Gate, ať to jsou právě Larian Studios. 
 
 
Právě toto studio náš nyní škádlí videem, na němž je vidět prostě jen graficky znázorněná římská trojka, kterou jen občas ovinou chapadla, takže co by nás mohlo vést k tomu uvažovat zrovna o pokračování Baldur's Gate? 
 
V samotném snímku z videa se zdá nic nenalezneme ani po řádném zesvětlení v grafickém editoru, nicméně jde o html kód na stránkách společnosti Larian. Tam se dají najít řádky jako: 
 
  • <rdf:li xml:lang="x-default">BaldursGate_logo_III_retouched.png</rdf:li>
  • photoshop:LayerName="©2019 Wizards of the Coast. All rights reserved. Baldur's Gate,"
 
Samotní Larian zatím nic nepřiznali, ale možná že se oficiálního potvrzení dočkáme už na PC Gaming Show, která proběhne příští pondělí. Hamsters and rangers everywhere, rejoice!
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mezihvězdná kometa se stále blíží, co je nového? Mezihvězdná kometa se stále blíží, co je nového?
Na pozorování další mezihvězdní komety je na rozdíl od té první dostatek času, respektive teprve bude, protože jí bude ještě řadu týdnů trvat, než se k nám přiblíží na nejkratší vzdálenost. Astronomové ale na nic nečekají. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Onda B250 D32-D3: 32 SATA portů na jedné desce Onda B250 D32-D3: 32 SATA portů na jedné desce
Společnost Onda nepatří mezi nejznámější výrobce základních desek a takové firmy se obvykle snaží nabídnout i něco speciálního. To zde platí bezezbytku, protože jde o desku přímo posetou SATA porty. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tiger Lake od Intelu se ozval: více L3 cache a AVX-512 Tiger Lake od Intelu se ozval: více L3 cache a AVX-512
Očekávaná procesorová rodina Intel Tiger Lake bude dle uniklých informací obsahovat jednak o polovinu více L3 cache a také se dozvídáme, že přibudou instrukce AVX-512. A kam se vůbec Tiger Lake zařadí? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
ESA zásadně nesouhlasí s rozhodnutím britského výboru o loot boxech ESA zásadně nesouhlasí s rozhodnutím britského výboru o loot boxech
Zvláštní výbor ustanovený ve Velké Británii přišel s rozhodnutím o loot boxech, s nímž "zásadně nesouhlasí" organizace ESA, čili Entertainment Software Association. Ta sdružuje firmy z herního průmyslu, takže je zřejmé, o čem ono rozhodnutí je.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD Zen 3 "Milan" slibují vyšší výkon na watt než 10nm Ice Lake-SP AMD Zen 3 "Milan" slibují vyšší výkon na watt než 10nm Ice Lake-SP
Nyní už můžeme pomalu mluvit o další generaci procesorů AMD s architekturou Zen 3, která se v případě serverových modelů má postavit 10nm Ice Lake-SP. AMD si přitom v tomto ohledu velice věří. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek