Příští sobotu začíná alfatestování hry Anthem od Bioware, ještě se lze přihlásit

Příští sobotu začíná alfatestování hry Anthem od Bioware, ještě se lze přihlásit
, , aktualita
Zlí jazykové tvrdí, že s příchodem hry Anthem se nám rýsuje další průšvih z dílen Bioware. Co je na tom pravdy, to nám umožní zjistit chystaný uzavřený alfatest, který se chystá na 8. prosince a ještě nyní se do něj lze přihlásit. 
K oblíbeným
reklama
Studio Bioware si pošramotilo svou reputaci hrou Mass Effect: Andromeda, jejíž neúspěch zapříčinil i to, že celá série byla uložena k ledu. Nyní si máme nechat spravit chuť díky titulu Anthem, který lze označit za kooperativní akční RPG ze sci-fi světa. To přijde v konečné verzi na trh 22. února 2019 pro PC, Xbox One a PS4 a během příštího víkendu, čili 8. a 9. prosince si budeme moci vyzkoušet hru v rámci uzavřeného alfatestu. 
 
 
Pokud máte zájem si hru také vyzkoušet, musíte se do alfatestu přihlásit do 4. prosince, a to prostřednictvím programu EA Community Playtesting, jak se popisuje na stránkách Electronic Arts
 
 
Je třeba ale upozornit, že i když se do programu přihlásíte, není tu žádná záruka, že si hru opravdu budete moci vyzkoušet. To bude záviset na libovůli firmy EA a ta také dává jasně najevo, že není povoleno z daného testu zveřejňovat jakékoliv materiály a se zpětnou vazbou se máme hlásit pouze na uzavřených fórech pro testery. 
 
 
Ještě před 8. prosincem se vyvolení v e-mailu dozví, že byli vybráni a už předem jim EA sděluje, že bude během testů ladit servery a také nastavení matchmakingu, čili výběru spoluhráčů/protihráčů. Co se týče hardwaru, potřebovat budeme 64bitové Windows 10 a dále Intel Core i5 3570 nebo AMD FX-6350, 8 GB RAM, kartu úrovně Nvidia GeForce GTX 970 4GB či AMD Radeon R9 390 8GB a 60 GB na disku. 
 
EA také plánuje, že na začátku příštího roku nabídne demoverzi hry, jenomže bohužel ne opravdu pro každého. "VIP" osoby si ji vyzkouší od 25. ledna a členové Origin Access či EA Access pak od 1. února. Právě ti si také budou moci zahrát finální verzi o týden dříve, čili už 15. února.
 
Uvidíme tak, zda bude Anthem stát za to. Doposud byl označen za mix titulů Titanfall, The Division a Destiny. Z technického hlediska tato hra vypadá velice dobře, ale je otázka, jaká zábava bude poletovat po světě v bojovém obleku, střílet po všem, co se hne a koukat se na to, jak od nepřátel odpadávají čísílka a komba. No uvidíme, zatím to vypadá, že doposud skalní fanoušci Bioware budou se slušnou pravděpodobností opět naštvaní, ale jak to bude se zbytkem herní komunity?
  
Zdroj: Electronic Arts


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Huawei možná přijde o přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play Huawei možná přijde o přístup ke službám Googlu včetně Obchodu Play
USA minulý týden přidaly Huawei na černou listinu kvůli údajnému ohrožení amerických telekomunikačních sítí. Na tento krok bude muset zareagovat také Google, který patrně přestane čínskému výrobci poskytovat část svých služeb.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Epic ukázal ray tracing pod UE4 v traileru Fortnite X John Wick Epic ukázal ray tracing pod UE4 v traileru Fortnite X John Wick
Společnost Epic Games ukázala ray tracing pod UE4 v traileru Fortnite X John Wick, ačkoliv tato technika vykreslování obrazu se při prezentaci hry nedostala zrovna do popředí. A přitom je využita pro řadu prvků. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Adobe varuje zákazníky, že musí využívat nové aplikace Creative Cloud, aby jim nehrozil postih Adobe varuje zákazníky, že musí využívat nové aplikace Creative Cloud, aby jim nehrozil postih
Adobe je známý jako softwarová společnost, která si osvojila model předplatného a moderní pojetí "prodeje" softwaru. Zákazníci si nekupují kopii, nýbrž stornovatelnou licenci na využití produktu a co s tím může přicházet, nám nyní Adobe předvádí naživo. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek
Hubble se podíval na galaxii, již kolize změnila v rodiště nových hvězd Hubble se podíval na galaxii, již kolize změnila v rodiště nových hvězd
Kdysi spirální galaxie NGC 4485 se v dávné minulosti téměř srazila s mnohem větší galaxií NGC 4490. Srážka nebyla přímá, ale i tak změnila menší galaxii v rodiště nových hvězd, na něž se nyní blíže podíval Hubble. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen "Picasso" odhalují své takty AMD Ryzen "Picasso" odhalují své takty
AMD už dokončuje svou novou generaci desktopových APU, což jsou čipy, které nesou kódové označení Picasso. A máme tu opět známého thajského leakera, který nám prozradí, jaké takty můžeme očekávat. O takty totiž zde půjde především. 
17.5.2019, aktualita, Jan Vítek