Příští sobotu začíná alfatestování hry Anthem od Bioware, ještě se lze přihlásit

Příští sobotu začíná alfatestování hry Anthem od Bioware, ještě se lze přihlásit
, , aktualita
Zlí jazykové tvrdí, že s příchodem hry Anthem se nám rýsuje další průšvih z dílen Bioware. Co je na tom pravdy, to nám umožní zjistit chystaný uzavřený alfatest, který se chystá na 8. prosince a ještě nyní se do něj lze přihlásit. 
reklama
Studio Bioware si pošramotilo svou reputaci hrou Mass Effect: Andromeda, jejíž neúspěch zapříčinil i to, že celá série byla uložena k ledu. Nyní si máme nechat spravit chuť díky titulu Anthem, který lze označit za kooperativní akční RPG ze sci-fi světa. To přijde v konečné verzi na trh 22. února 2019 pro PC, Xbox One a PS4 a během příštího víkendu, čili 8. a 9. prosince si budeme moci vyzkoušet hru v rámci uzavřeného alfatestu. 
 
 
Pokud máte zájem si hru také vyzkoušet, musíte se do alfatestu přihlásit do 4. prosince, a to prostřednictvím programu EA Community Playtesting, jak se popisuje na stránkách Electronic Arts
 
 
Je třeba ale upozornit, že i když se do programu přihlásíte, není tu žádná záruka, že si hru opravdu budete moci vyzkoušet. To bude záviset na libovůli firmy EA a ta také dává jasně najevo, že není povoleno z daného testu zveřejňovat jakékoliv materiály a se zpětnou vazbou se máme hlásit pouze na uzavřených fórech pro testery. 
 
 
Ještě před 8. prosincem se vyvolení v e-mailu dozví, že byli vybráni a už předem jim EA sděluje, že bude během testů ladit servery a také nastavení matchmakingu, čili výběru spoluhráčů/protihráčů. Co se týče hardwaru, potřebovat budeme 64bitové Windows 10 a dále Intel Core i5 3570 nebo AMD FX-6350, 8 GB RAM, kartu úrovně Nvidia GeForce GTX 970 4GB či AMD Radeon R9 390 8GB a 60 GB na disku. 
 
EA také plánuje, že na začátku příštího roku nabídne demoverzi hry, jenomže bohužel ne opravdu pro každého. "VIP" osoby si ji vyzkouší od 25. ledna a členové Origin Access či EA Access pak od 1. února. Právě ti si také budou moci zahrát finální verzi o týden dříve, čili už 15. února.
 
Uvidíme tak, zda bude Anthem stát za to. Doposud byl označen za mix titulů Titanfall, The Division a Destiny. Z technického hlediska tato hra vypadá velice dobře, ale je otázka, jaká zábava bude poletovat po světě v bojovém obleku, střílet po všem, co se hne a koukat se na to, jak od nepřátel odpadávají čísílka a komba. No uvidíme, zatím to vypadá, že doposud skalní fanoušci Bioware budou se slušnou pravděpodobností opět naštvaní, ale jak to bude se zbytkem herní komunity?
  
Zdroj: Electronic Arts


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Thermaltake Pacific R1 Plus: chce to víc RGB LED! Thermaltake Pacific R1 Plus: chce to víc RGB LED!
Silvestr už není daleko, tak si to dnes trošku odlehčíme a podíváme se, co nám připravila společnost Thermaltake. Ta vycítila, že někteří zákazníci by mohli nešťastní bez barevně svítících modulů RAM, a tak přispěchala na pomoc i s firmou Corsair.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Evropsko-japonská sonda vyzkoušela dosud nejsilnější iontové motory Evropsko-japonská sonda vyzkoušela dosud nejsilnější iontové motory
Vesmírná sonda BepiColombo Mercury je výsledkem spolupráce evropské agentury ESA a japonské JAXA. Míří k Merkuru, na jehož oběžné dráze se má usídlit, a to s využitím dosud nejsilnějšího iontového pohonu, jaký byl kdy vyroben. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Google genderově vyvažuje svůj Překladač Google genderově vyvažuje svůj Překladač
Aby se některé pohlaví necítilo diskriminováno v Překladači společnosti Google, ten nyní zavádí genderově vyvážené překlady, které by měly ve vybraných jazycích zobrazovat všechny možné varianty překladu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nové Windows 10 mají problém s instalací ovladačů NVIDIA, jak jej vyřešit? Nové Windows 10 mají problém s instalací ovladačů NVIDIA, jak jej vyřešit?
Pokud si provedete čistou instalaci systému Windows October 2018 Update, můžete se setkat s chybou, která vám znemožní nainstalovat rovněž nové grafické ovladače od NVIDIE, a to s hláškou "NVIDIA Installer cannot continue". Co dál?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
DeepMind poodhalil AlphaZero, neporazitelnou AI pro Go i šachy DeepMind poodhalil AlphaZero, neporazitelnou AI pro Go i šachy
Projekt DeepMind poodhalil více údajů o umělé inteligenci pro hraní deskových her díky publikaci článku na toto téma. AlphaZero se totiž dokáže učit bez pomoci člověk a umí nejen hru Go, ale zvládá i klasické šachy nebo hru shogi.
8.12.2018, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů