Příští sobotu začíná alfatestování hry Anthem od Bioware, ještě se lze přihlásit

Příští sobotu začíná alfatestování hry Anthem od Bioware, ještě se lze přihlásit
, , aktualita
Zlí jazykové tvrdí, že s příchodem hry Anthem se nám rýsuje další průšvih z dílen Bioware. Co je na tom pravdy, to nám umožní zjistit chystaný uzavřený alfatest, který se chystá na 8. prosince a ještě nyní se do něj lze přihlásit. 
reklama
Studio Bioware si pošramotilo svou reputaci hrou Mass Effect: Andromeda, jejíž neúspěch zapříčinil i to, že celá série byla uložena k ledu. Nyní si máme nechat spravit chuť díky titulu Anthem, který lze označit za kooperativní akční RPG ze sci-fi světa. To přijde v konečné verzi na trh 22. února 2019 pro PC, Xbox One a PS4 a během příštího víkendu, čili 8. a 9. prosince si budeme moci vyzkoušet hru v rámci uzavřeného alfatestu. 
 
 
Pokud máte zájem si hru také vyzkoušet, musíte se do alfatestu přihlásit do 4. prosince, a to prostřednictvím programu EA Community Playtesting, jak se popisuje na stránkách Electronic Arts
 
 
Je třeba ale upozornit, že i když se do programu přihlásíte, není tu žádná záruka, že si hru opravdu budete moci vyzkoušet. To bude záviset na libovůli firmy EA a ta také dává jasně najevo, že není povoleno z daného testu zveřejňovat jakékoliv materiály a se zpětnou vazbou se máme hlásit pouze na uzavřených fórech pro testery. 
 
 
Ještě před 8. prosincem se vyvolení v e-mailu dozví, že byli vybráni a už předem jim EA sděluje, že bude během testů ladit servery a také nastavení matchmakingu, čili výběru spoluhráčů/protihráčů. Co se týče hardwaru, potřebovat budeme 64bitové Windows 10 a dále Intel Core i5 3570 nebo AMD FX-6350, 8 GB RAM, kartu úrovně Nvidia GeForce GTX 970 4GB či AMD Radeon R9 390 8GB a 60 GB na disku. 
 
EA také plánuje, že na začátku příštího roku nabídne demoverzi hry, jenomže bohužel ne opravdu pro každého. "VIP" osoby si ji vyzkouší od 25. ledna a členové Origin Access či EA Access pak od 1. února. Právě ti si také budou moci zahrát finální verzi o týden dříve, čili už 15. února.
 
Uvidíme tak, zda bude Anthem stát za to. Doposud byl označen za mix titulů Titanfall, The Division a Destiny. Z technického hlediska tato hra vypadá velice dobře, ale je otázka, jaká zábava bude poletovat po světě v bojovém obleku, střílet po všem, co se hne a koukat se na to, jak od nepřátel odpadávají čísílka a komba. No uvidíme, zatím to vypadá, že doposud skalní fanoušci Bioware budou se slušnou pravděpodobností opět naštvaní, ale jak to bude se zbytkem herní komunity?
  
Zdroj: Electronic Arts


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Valve na Steamu ruší video sekci Valve na Steamu ruší video sekci
Společnost Valve nezačala rok 2019 dobře. Na konci minulého roku se najednou objevila konkurence v podobě Epic Games Store, která rychle vyrostla ve vážnou hrozbu a nyní tu máme zprávu o zrušené video sekci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Exploitů jako Spectre už se moderní procesory možná nikdy zcela nezbaví Exploitů jako Spectre už se moderní procesory možná nikdy zcela nezbaví
Výzkumníci firmy Google se zaměřili na podstatu exploitů Spectre a Meltdown, aby zodpověděli otázku, nakolik představují problém nejen pro Intel, ale i jiné společnosti ne nutně vyrábějící procesory x86. Co k tomu mohou říci?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sphero RVR: jezdící robot pro Raspberry Pi a Arduino Sphero RVR: jezdící robot pro Raspberry Pi a Arduino
Společnost Sphero rozjela na Kickstarteru kampaň, která se týká financování dálkově ovládaného autíčka, které bude kompatibilní s minipočítači Raspberry Pi, Arduino i BBC micro:bit. Zájem je obrovský a cílová částka padla během chvíle. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
CPU chladiče Noctua nyní běžně obsahují montážní sady pro AMD AM4 CPU chladiče Noctua nyní běžně obsahují montážní sady pro AMD AM4
Noctua sice už dávno nabízí chladiče ve speciálních verzích SE-AM4, které jsou určeny i pro moderní procesory AMD Ryzen do patice AM4. Nyní se příslušné montážní sady dostanou do všech chladičů Noctua jako jejich hlavní výbava. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Microsoft chystá nový odlehčený systém jako konkurenci pro Chromebooky Microsoft chystá nový odlehčený systém jako konkurenci pro Chromebooky
Na konci ledna se objevila zpráva o jistém systému Windows 10 Lite, který by byl založen na notně osekaných Windows 10. Není jisté, že se bude takto jmenovat, ale ukazuje se, že něco takového si Microsoft opravdu chystá a půjde o jiný OS než obvykle. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář