www.svethardware.cz
>
>
>

Pro Evolution Soccer 2019 si nyní zahrajete zdarma (a legálně)

Pro Evolution Soccer 2019 si nyní zahrajete zdarma (a legálně)
, , aktualita
Konami vydává free-to-play verzi svého oblíbeného fotbalového simulátoru. PES 2019 Lite si můžete stáhnout zdarma pro PC, PlayStation 4 a Xbox One, budete ovšem muset oželet některé herní módy.
K oblíbeným
reklama
V dlouholetém souboji mezi dvěma nejznámějšími fotbalovými simulátory – FIFA a PES – přituhuje. Vývojářská společnost Konami totiž vydala okleštěnou verzi titulu Pro Evolution Soccer 2019, která je k dispozici zdarma pro několik platforem. Jedná se o distribuci free-to-play, takže hra obsahuje mikrotransakce. Bez zaplacení jediné koruny si zahrajete zápasy se svými oblíbenými hráči, a to v online i offline režimu.
 
 
PES 2019 Lite nabízí plný přístup k módu myClub, který umožňuje vytvořit vlastní vysněný tým a podepsat smlouvu s licencovanými hvězdami i legendami, jako jsou David Beckham, Diego Maradona, Gabriel Batistuta, Ronaldinho nebo Esteban Cambiasso. Letošní novou funkcí v režimu myClub jsou hráči, u kterých se každý týden mění výkon podle skutečných výsledků z minulého víkendu. Své statistiky tedy mohou týden od týdne zlepšovat nebo dokonce získávat nové schopnosti.
 
Dále mají fanoušci v PES 2019 Lite přístup k přátelský zápasům offline, tréninku dovedností a režimu PES League, ve kterém si mohou poměřit síly online s ostatními hráči z celého světa a postupovat na vrchol tabulky. K dispozici jsou zápasy jeden na jednoho i režim spolupráce, kdy se proti sobě utkají tři hráči na každé straně hřiště. Svými výsledky se také můžete kvalifikovat na globální turnaje. Letošní edice Lite obsahuje také režim úpravy, ve kterém si můžete přizpůsobit týmy, hráče, dresy či stadiony.
 
Nová free-to-play verze by mohla pomoci vylepšit zisky z fotbalového simulátoru od Konami. Podle britské společnosti Chart-Track spadly prodeje hry Pro Evolution Soccer 2019o 42 % ve srovnání s předchůdcem. Jedním z důvodů by mohla být ztráta licence k Lize mistrů UEFA. PES 2019 Lite si můžete zdarma stáhnout pro počítače s Windows (ze Steamu) nebo herní konzole Xbox One a PlayStation 4.
 
 
Zdroj: Konami.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů
Elon Musk a jeho společnost SpaceX pořádá soutěž, ve které spolu soupeří vozy pro systém Hyperloop. Pro příští ročník se Musk rozhodl, že vybuduje novou a delší testovací dráhu. Ta by měla být dlouhá deset kilometrů. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch
Origin Big O by se dal marketingovou řečí označit za ultimátní herní stanici, která v sobě kombinuje čtyři platformy, abychom se nemuseli rozhodovat, k čemu se posadíme. Máme tu tak jednak výkonné PC a k němu tři konzole. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se? AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se?
Mezi novými 7nm procesory Ryzen 3000 byla do stejné série propašována také dvě nová 12nm APU, z nichž to lepší v podobě Ryzen 5 3400G je zároveň nejvýkonnější APU, jaké je k dispozici. Co nabídne?
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr? Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr?
Teorie o mladém vesmíru zahrnují exotické objekty, mezi něž rozhodně patří i temné hvězdy. Tyto hypotetické objekty by se mohly stát zárodky pozdějších supermasivních černých děr jako vůbec první hvězdy vesmíru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti
Dle vyjádření jednoho z vedoucích pracovníků firmy AMD byly ceny nových Radeonů s jejich pozdějším snížením ještě před vypuštěním na trh předem pečlivě připravená akce. Alespoň to se dozvídáme z úst Scotta Herkelmana. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů