www.svethardware.cz
>
>
>

Pro Evolution Soccer 2019 si nyní zahrajete zdarma (a legálně)

Pro Evolution Soccer 2019 si nyní zahrajete zdarma (a legálně)
, , aktualita
Konami vydává free-to-play verzi svého oblíbeného fotbalového simulátoru. PES 2019 Lite si můžete stáhnout zdarma pro PC, PlayStation 4 a Xbox One, budete ovšem muset oželet některé herní módy.
reklama
V dlouholetém souboji mezi dvěma nejznámějšími fotbalovými simulátory – FIFA a PES – přituhuje. Vývojářská společnost Konami totiž vydala okleštěnou verzi titulu Pro Evolution Soccer 2019, která je k dispozici zdarma pro několik platforem. Jedná se o distribuci free-to-play, takže hra obsahuje mikrotransakce. Bez zaplacení jediné koruny si zahrajete zápasy se svými oblíbenými hráči, a to v online i offline režimu.
 
 
PES 2019 Lite nabízí plný přístup k módu myClub, který umožňuje vytvořit vlastní vysněný tým a podepsat smlouvu s licencovanými hvězdami i legendami, jako jsou David Beckham, Diego Maradona, Gabriel Batistuta, Ronaldinho nebo Esteban Cambiasso. Letošní novou funkcí v režimu myClub jsou hráči, u kterých se každý týden mění výkon podle skutečných výsledků z minulého víkendu. Své statistiky tedy mohou týden od týdne zlepšovat nebo dokonce získávat nové schopnosti.
 
Dále mají fanoušci v PES 2019 Lite přístup k přátelský zápasům offline, tréninku dovedností a režimu PES League, ve kterém si mohou poměřit síly online s ostatními hráči z celého světa a postupovat na vrchol tabulky. K dispozici jsou zápasy jeden na jednoho i režim spolupráce, kdy se proti sobě utkají tři hráči na každé straně hřiště. Svými výsledky se také můžete kvalifikovat na globální turnaje. Letošní edice Lite obsahuje také režim úpravy, ve kterém si můžete přizpůsobit týmy, hráče, dresy či stadiony.
 
Nová free-to-play verze by mohla pomoci vylepšit zisky z fotbalového simulátoru od Konami. Podle britské společnosti Chart-Track spadly prodeje hry Pro Evolution Soccer 2019o 42 % ve srovnání s předchůdcem. Jedním z důvodů by mohla být ztráta licence k Lize mistrů UEFA. PES 2019 Lite si můžete zdarma stáhnout pro počítače s Windows (ze Steamu) nebo herní konzole Xbox One a PlayStation 4.
 
 
Zdroj: Konami.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
3D tisk: jak funguje a kde začít? 3D tisk: jak funguje a kde začít?
Tisk 3D modelů byl ještě nedávno okrajovou technologií pro nadšence. V posledních letech se však dostává do všech odvětví. Tisknou se díly do letadel, aut nebo dočasné zubní náhrady. Jaké jsou technologie 3D tisku?
Dnes, článek, redakce SHW
Výzkumníci přišli s parou poháněnou vesmírnou sondou. Opravdu Výzkumníci přišli s parou poháněnou vesmírnou sondou. Opravdu
Věk páry může být možná oficiálně za námi, ale sonda WINE ukazuje, že se i tak může dostat do kosmického věku a navíc do kosmu samotného. Jedná se navíc o prototyp zařízení, které by si mohlo samo doplňovat palivo. Tedy spíše vařivo.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Firefox 69 ve výchozím nastavení vypne Adobe Flash Firefox 69 ve výchozím nastavení vypne Adobe Flash
Adobe Flash skomírá, ale stále je mezi námi a prohlížeče postupně upouštějí od jeho podpory, ve výchozím nastavení jej blokují a podobně. To se brzy stane i u Firefoxu, který jej plánuje běžně nezobrazovat od verze Firefox 69.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
3D tisk může být stonásobně rychlejší díky pryskyřici tvrzené světlem 3D tisk může být stonásobně rychlejší díky pryskyřici tvrzené světlem
Hned na úvod je třeba upřesnit, že máme na mysli klasický 3D tisk, oproti němuž by nová metoda měla být stokrát rychlejší. To znamená postupné nanášení roztaveného plastu pomocí trysek. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
In Win ukázal svou "supervěž" 928 In Win ukázal svou "supervěž" 928
Na CES 2019 byla k vidění také počítačová skříň 928 Super Tower od společnosti In Win, na niž se nyní v krátkosti podíváme. Název naznačuje, že by mělo jít o masivní skříň pro náročné uživatele. 
Včera, aktualita, Jan Vítek