www.svethardware.cz
>
>
>

Pro Evolution Soccer 2019 si nyní zahrajete zdarma (a legálně)

Pro Evolution Soccer 2019 si nyní zahrajete zdarma (a legálně)
, , aktualita
Konami vydává free-to-play verzi svého oblíbeného fotbalového simulátoru. PES 2019 Lite si můžete stáhnout zdarma pro PC, PlayStation 4 a Xbox One, budete ovšem muset oželet některé herní módy.
K oblíbeným
reklama
V dlouholetém souboji mezi dvěma nejznámějšími fotbalovými simulátory – FIFA a PES – přituhuje. Vývojářská společnost Konami totiž vydala okleštěnou verzi titulu Pro Evolution Soccer 2019, která je k dispozici zdarma pro několik platforem. Jedná se o distribuci free-to-play, takže hra obsahuje mikrotransakce. Bez zaplacení jediné koruny si zahrajete zápasy se svými oblíbenými hráči, a to v online i offline režimu.
 
 
PES 2019 Lite nabízí plný přístup k módu myClub, který umožňuje vytvořit vlastní vysněný tým a podepsat smlouvu s licencovanými hvězdami i legendami, jako jsou David Beckham, Diego Maradona, Gabriel Batistuta, Ronaldinho nebo Esteban Cambiasso. Letošní novou funkcí v režimu myClub jsou hráči, u kterých se každý týden mění výkon podle skutečných výsledků z minulého víkendu. Své statistiky tedy mohou týden od týdne zlepšovat nebo dokonce získávat nové schopnosti.
 
Dále mají fanoušci v PES 2019 Lite přístup k přátelský zápasům offline, tréninku dovedností a režimu PES League, ve kterém si mohou poměřit síly online s ostatními hráči z celého světa a postupovat na vrchol tabulky. K dispozici jsou zápasy jeden na jednoho i režim spolupráce, kdy se proti sobě utkají tři hráči na každé straně hřiště. Svými výsledky se také můžete kvalifikovat na globální turnaje. Letošní edice Lite obsahuje také režim úpravy, ve kterém si můžete přizpůsobit týmy, hráče, dresy či stadiony.
 
Nová free-to-play verze by mohla pomoci vylepšit zisky z fotbalového simulátoru od Konami. Podle britské společnosti Chart-Track spadly prodeje hry Pro Evolution Soccer 2019o 42 % ve srovnání s předchůdcem. Jedním z důvodů by mohla být ztráta licence k Lize mistrů UEFA. PES 2019 Lite si můžete zdarma stáhnout pro počítače s Windows (ze Steamu) nebo herní konzole Xbox One a PlayStation 4.
 
 
Zdroj: Konami.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů
A výsledná částka může být ještě mnohem vyšší, neboť VLSI žaluje firmu Intel ve více státech, přičemž ten se pochopitelně brání a chystá se odvolat. O co konkrétně v tomto případu ovšem jde a které patenty měly být porušeny?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek