reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

První deska s H370 - Gigabyte H370 AORUS Gaming 3 s WiFi

2.4.2018, Jan Vítek, aktualita
První deska s H370 - Gigabyte H370 AORUS Gaming 3 s WiFi
Na webu se objevily fotografie desky Gigabyte H370 AORUS Gaming 3 vybavené rozhraním Wi-Fi, která tak představuje první známý model s čipsetem H370 pro procesory Coffee Lake. Další budou samozřejmě brzy následovat. 
Intel si dal velice na čas, než připravil další verze čipových sad 300 Series, a to možná proto, že ty už se budou v lecčemž od 200 Series lišit a nepůjde tak jako v případě Z370 jen o přeznačený starý model. To ještě uvidíme, každopádně už nyní se můžeme podívat na základná desku Gigabyte's H370 AORUS Gaming 3, která tak bude patřit spíše mezi níže postavené modely. Na druhou stranu bude vybavena rozhraním Wi-Fi, takže na tom s výbavou z tohoto hlediska tak špatně nebude. 
 
 
Rozdíl mezi H370 a Z370 by měl být už ten, že na H370 nebude umožněno přetaktovat procesor, pokud tedy Intel nezmění svůj dosavadní přístup. AMD totiž umožňuje overclocking na X370 i B350 pro AM4, ale že by Intel v tomto ohledu něco měnil, to spíše nečekejme. 
 
Gigabyte H370 AORUS Gaming 3 WIFI dokládá, že nové desky pro Coffee Lake už jsou skoro tady, a to společně s příslušnými procesory, kam budou patřit spíše slabší verze včetně Pentií a Celeronů. Ty ale oficiálně ještě představeny nebyly, ale některé obchody v zahraničí je už přesto začaly nabízet. 
 
Od samotné desky nemůžeme očekávat nic zásadně nového. Jde prostě o moderní motherboard se dvěma sloty PCIe 3.0 x16 a čtyřmi x1, slušným 10fázovým napájením, dvěma sloty M.2 a šesti SATA 6 Gbps. Prostě a jednoduše standard. Dostaví se na trh společně s jinými modely s H370, ale i s B360 a H310 a očekávat můžeme její dostupnost na začátku dubna. 
 
Zdroj: Videocardz


reklama
reklama