První deska s H370 - Gigabyte H370 AORUS Gaming 3 s WiFi

První deska s H370 - Gigabyte H370 AORUS Gaming 3 s WiFi
, , aktualita
Na webu se objevily fotografie desky Gigabyte H370 AORUS Gaming 3 vybavené rozhraním Wi-Fi, která tak představuje první známý model s čipsetem H370 pro procesory Coffee Lake. Další budou samozřejmě brzy následovat. 
K oblíbeným
reklama
Intel si dal velice na čas, než připravil další verze čipových sad 300 Series, a to možná proto, že ty už se budou v lecčemž od 200 Series lišit a nepůjde tak jako v případě Z370 jen o přeznačený starý model. To ještě uvidíme, každopádně už nyní se můžeme podívat na základná desku Gigabyte's H370 AORUS Gaming 3, která tak bude patřit spíše mezi níže postavené modely. Na druhou stranu bude vybavena rozhraním Wi-Fi, takže na tom s výbavou z tohoto hlediska tak špatně nebude. 
 
 
Rozdíl mezi H370 a Z370 by měl být už ten, že na H370 nebude umožněno přetaktovat procesor, pokud tedy Intel nezmění svůj dosavadní přístup. AMD totiž umožňuje overclocking na X370 i B350 pro AM4, ale že by Intel v tomto ohledu něco měnil, to spíše nečekejme. 
 
Gigabyte H370 AORUS Gaming 3 WIFI dokládá, že nové desky pro Coffee Lake už jsou skoro tady, a to společně s příslušnými procesory, kam budou patřit spíše slabší verze včetně Pentií a Celeronů. Ty ale oficiálně ještě představeny nebyly, ale některé obchody v zahraničí je už přesto začaly nabízet. 
 
Od samotné desky nemůžeme očekávat nic zásadně nového. Jde prostě o moderní motherboard se dvěma sloty PCIe 3.0 x16 a čtyřmi x1, slušným 10fázovým napájením, dvěma sloty M.2 a šesti SATA 6 Gbps. Prostě a jednoduše standard. Dostaví se na trh společně s jinými modely s H370, ale i s B360 a H310 a očekávat můžeme její dostupnost na začátku dubna. 
 
Zdroj: Videocardz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD PS5 byla otestována s běžným Samsungem 980 Pro vedle původního SSD
Sony minulý týden konečně zveřejnila dlouho očekávaný software, který uživatelům umožní využít běžně dostupná SSD pro rozšíření kapacity konzolí PlayStation 5. Prozatím jde o betaverzi, ale už tu máme slibné výsledky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny Australskou megabaterii Tesly a Neoenu zachvátil požár, hasili ji 3 dny
Nová megabaterie Victoria Big Battery v Austrálii koncem minulého týdne zachvátil požár. Jde o jedno z největších akumulátorových úložišť na světě, které zde pomáhá vykrývat špičky a řešit zásahy FCAS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck AMD s Valve vyvíjí lepší linuxové ovladače pro konzole Steam Deck
AMD nebylo nikdy úspěšnějším výrobcem konzolového hardwaru, než je dnes. Za to aktuálně platí uživatelé PC, kteří nemají k dispozici tolik hardwaru od AMD, kolik by si mohli přát, ale s tím se nedá nic dělat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik? Ceny pamětí GDDR: jak je ovlivňuje Ethereum a výprodeje grafik?
Těžba Etherea dnes už pro mnohé není výdělečný podnik kvůli nepříznivému mixu nákladů na energie, výši odměn a hodnoty samotného Etherea. To má svůj vliv i na cenu pamětí GDDR5 či především GDDR6 na trhu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu CATL uvede na trh sodíkové akumulátory s vyšší odolností vůči chladu
Společnost CATL dosáhla dalšího významného milníku. Sodíkové akumulátory se jí podařilo vyvinout do takové podoby, že by se už brzy měly dostat na trh. Zajímavé mají být např. vyšší odolností vůči chladu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře