www.svethardware.cz
>
>
>

PUBG Lite Open Beta v Evropě startuje za týden

PUBG Lite Open Beta v Evropě startuje za týden
, , aktualita
Příští týden, a to přesněji 10. října, bude v Evropě spuštěno otevřené betatestování hry PUBG Lite. To platí pro všechny Evropské země včetně Ruska až na Velkou Británii a Vatikán. O čem to bude? 
K oblíbeným
reklama
PUBG Lite je zdarma dostupná verze původního titulu s celým názvem PlayerUnknown's Battlegrounds, která je navíc optimalizovaná pro podstatně slabší počítače. Není tak divu, že otevřená betaverze této hry byla nejdříve testována v Latinské Americe, Asii a v Africe. Do Evropy včetně Ruska dorazí 10. října, ale ostrouhají hráči ve Velké Británii a nejvyšší představitelé Římskokatolické církve. 
 
 
Plná verze PUBG aktuálně přijde na Steamu na 30 eur, takže pokud měl někdo zájem si vyzkoušet, o čem to celé je a proč to hraje tolik lidí, a zároveň jej přitom nelákaly alternativy jako Fortnite, bude mít nyní možnost si vyzkoušet odlehčenou verzi zdarma. A zdarma nebude jen otevřená beta (pochopitelně), ale i finální verze hry. Ostatně Fortnite je také k dispozici zdarma a jak hezky plní pokladničku firmy Epic, která si i kvůli tomu může nakupovat exkluzivity pro svůj obchod. 
 
 
Velice populární je také mobilní verze této hry, čili PUBG Mobile, která je také k dispozici zdarma, takže tvůrci mají tento koncept jistě velice dobře vyzkoušen a vědí, jak mohou jinými způsoby než prodejem samotných kopií hry vydělávat. Ostatně PUBG Mobile je ze všech dostupných verzí tou nejhranější s průměrem 50 milionů hráčů za den a celkem 400 miliony stáhnutých instalací. 
 
Právě ve spojitosti s PUBG Mobile tu máme také malou novinku, a sice že díky licenčnímu ujednání do hry přibydou postavy od AMC ze seriálu The Walking Dead včetně jejich zbraní a výbavy, jako je baseballová pálka, katana či motocykl.  
 
Zdroj: Hexus.net 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Populární Microsoft Teams nyní i pro Linux Populární Microsoft Teams nyní i pro Linux
Komunikátor a kolaborativní nástroj Microsoft Teams se těší velké popularitě a počet uživatelů se stále zvyšuje. Nově je k dispozici i pro operační systém Linux a doplňuje tak spoustu jiných operačních systémů, pro které je již k dispozici.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Avantek uvádí pracovní stanici s procesorem Ampere eMAG Avantek uvádí pracovní stanici s procesorem Ampere eMAG
I když serverovému trhu drtivě vládne Intel, drápky začíná vytahovat i AMD a snaží se i společnost Ampere Computing. Její procesor eMAG si právě našel cestu do pracovních stanic od Avanteku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Intel uvádí RealSense L515: miniaturní laserový radar Intel uvádí RealSense L515: miniaturní laserový radar
Intel RealSense L515 byl výrobcem označena za světově nejmenší a energeticky nejefektivnější lidar s vysokým rozlišením. Jde tak o zařízení, které dokáže laserovými paprsky ohmatávat prostředí. K čemu přijde vhod? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Half-Life Alyx bude dle vývojáře záležitost čistě pro jednoho hráče Half-Life Alyx bude dle vývojáře záležitost čistě pro jednoho hráče
Half Life: Alyx představuje návrat společnosti Valve na herní výsluní, i když pouze pro majitele příslušných VR headsetů a samozřejmě nemůžeme automaticky předpokládat, že to bude návrat úspěšný. Co nového se ale dozvíme?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jaká je budoucnost extrémní ultrafialové litografie? Jaká je budoucnost extrémní ultrafialové litografie?
Extrémní ultrafialová litografie (EUVL) přichází ještě včas na to, aby výrobci čipů už nemuseli využívat stále složitější způsoby obcházení limitů hlubokého ultrafialového spektra (DUV). Jaký dopad bude EUVL mít? 
Včera, aktualita, Jan Vítek