www.svethardware.cz
>
>
>

PUBG Lite Open Beta v Evropě startuje za týden

PUBG Lite Open Beta v Evropě startuje za týden
, , aktualita
Příští týden, a to přesněji 10. října, bude v Evropě spuštěno otevřené betatestování hry PUBG Lite. To platí pro všechny Evropské země včetně Ruska až na Velkou Británii a Vatikán. O čem to bude? 
K oblíbeným
reklama
PUBG Lite je zdarma dostupná verze původního titulu s celým názvem PlayerUnknown's Battlegrounds, která je navíc optimalizovaná pro podstatně slabší počítače. Není tak divu, že otevřená betaverze této hry byla nejdříve testována v Latinské Americe, Asii a v Africe. Do Evropy včetně Ruska dorazí 10. října, ale ostrouhají hráči ve Velké Británii a nejvyšší představitelé Římskokatolické církve. 
 
 
Plná verze PUBG aktuálně přijde na Steamu na 30 eur, takže pokud měl někdo zájem si vyzkoušet, o čem to celé je a proč to hraje tolik lidí, a zároveň jej přitom nelákaly alternativy jako Fortnite, bude mít nyní možnost si vyzkoušet odlehčenou verzi zdarma. A zdarma nebude jen otevřená beta (pochopitelně), ale i finální verze hry. Ostatně Fortnite je také k dispozici zdarma a jak hezky plní pokladničku firmy Epic, která si i kvůli tomu může nakupovat exkluzivity pro svůj obchod. 
 
 
Velice populární je také mobilní verze této hry, čili PUBG Mobile, která je také k dispozici zdarma, takže tvůrci mají tento koncept jistě velice dobře vyzkoušen a vědí, jak mohou jinými způsoby než prodejem samotných kopií hry vydělávat. Ostatně PUBG Mobile je ze všech dostupných verzí tou nejhranější s průměrem 50 milionů hráčů za den a celkem 400 miliony stáhnutých instalací. 
 
Právě ve spojitosti s PUBG Mobile tu máme také malou novinku, a sice že díky licenčnímu ujednání do hry přibydou postavy od AMC ze seriálu The Walking Dead včetně jejich zbraní a výbavy, jako je baseballová pálka, katana či motocykl.  
 
Zdroj: Hexus.net 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD Někteří uživatelé Maců s Apple M1 si stěžují na vysoké opotřebení SSD
SSD mají omezenou životnost danou množstvím přepisů jednotlivých buněk. Někteří uživatelů Maců s procesorem Apple M1 reportují nebývale vysoký počet přepisů, což by mohlo znamenat brzkou smrt napevno připojených SSD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích? Jak si vede GeForce RTX 3060 v recenzích?
O grafické kartě GeForce RTX 3060 toho bylo řečeno už mnoho, ostatně NVIDIA se rozhodla, že nás bude napínat už od začátku roku. Nyní už tu máme recenze různých jejích verzí, a tak se podívejme na to, jaký výkon takto karta opravdu nabízí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši Parker Solar Probe se zblízka podívala na Venuši
Sonda Parker Solar Probe studuje samotné Slunce, ovšem využívá gravitační manévry s využitím Venuše, což znamená, že se k ní za svou sedmiletou misi celkem sedmkrát přiblíží či už přiblížila, jako v tomto případě. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA představuje GeForce RTX 3060 NVIDIA představuje GeForce RTX 3060
Na trh přichází první GeForce RTX 3000 vybavená 12 GB paměti a kupodivu jde o dosud nejslabší model, RTX 3060. NVIDIA ji vypouští na trh právě dnes s tím, že recenze budou zveřejněny až při samotném začátku prodeje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Kingston prodává svou herní divizi HyperX firmě HP Kingston prodává svou herní divizi HyperX firmě HP
Společnost Kingston se už dohodla s HP na prodeji své dobře známé herní divize HyperX, která tvoří řadu různých produktů pod danou značkou. Nicméně ne vše, co známe jako HyperX, přejde pod HP. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek