www.svethardware.cz
>
>
>

PUBG Lite Open Beta v Evropě startuje za týden

PUBG Lite Open Beta v Evropě startuje za týden
, , aktualita
Příští týden, a to přesněji 10. října, bude v Evropě spuštěno otevřené betatestování hry PUBG Lite. To platí pro všechny Evropské země včetně Ruska až na Velkou Británii a Vatikán. O čem to bude? 
K oblíbeným
reklama
PUBG Lite je zdarma dostupná verze původního titulu s celým názvem PlayerUnknown's Battlegrounds, která je navíc optimalizovaná pro podstatně slabší počítače. Není tak divu, že otevřená betaverze této hry byla nejdříve testována v Latinské Americe, Asii a v Africe. Do Evropy včetně Ruska dorazí 10. října, ale ostrouhají hráči ve Velké Británii a nejvyšší představitelé Římskokatolické církve. 
 
 
Plná verze PUBG aktuálně přijde na Steamu na 30 eur, takže pokud měl někdo zájem si vyzkoušet, o čem to celé je a proč to hraje tolik lidí, a zároveň jej přitom nelákaly alternativy jako Fortnite, bude mít nyní možnost si vyzkoušet odlehčenou verzi zdarma. A zdarma nebude jen otevřená beta (pochopitelně), ale i finální verze hry. Ostatně Fortnite je také k dispozici zdarma a jak hezky plní pokladničku firmy Epic, která si i kvůli tomu může nakupovat exkluzivity pro svůj obchod. 
 
 
Velice populární je také mobilní verze této hry, čili PUBG Mobile, která je také k dispozici zdarma, takže tvůrci mají tento koncept jistě velice dobře vyzkoušen a vědí, jak mohou jinými způsoby než prodejem samotných kopií hry vydělávat. Ostatně PUBG Mobile je ze všech dostupných verzí tou nejhranější s průměrem 50 milionů hráčů za den a celkem 400 miliony stáhnutých instalací. 
 
Právě ve spojitosti s PUBG Mobile tu máme také malou novinku, a sice že díky licenčnímu ujednání do hry přibydou postavy od AMC ze seriálu The Walking Dead včetně jejich zbraní a výbavy, jako je baseballová pálka, katana či motocykl.  
 
Zdroj: Hexus.net 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA odstartovala nový program pro oživování starých her NVIDIA odstartovala nový program pro oživování starých her
Mnohé staré hry mají co říci i dnešním hráčům a větší šanci na to budou mít v případě, že budou zahaleny do modernějšího kabátku. A nejde jen o vizuální stránku, ale i o podporu nového hardwaru a vůbec schopnost na něm fungovat.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Corsair přichází s DDR4-5000 moduly Vengeance LPX Corsair přichází s DDR4-5000 moduly Vengeance LPX
Na trhu s paměťovými moduly se objevují nové extrémně rychlé paměti od společnosti Corsair, modely Vengeance LPX ve verzi DDR4-5000. Ty tak dosahují velmi vysoké frekvence 5000 MHz, vyžadují však vysoké napětí 1,5 V.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Prodeje PC jsou na vzestupu, přijde příznivý závěr roku? Prodeje PC jsou na vzestupu, přijde příznivý závěr roku?
Někteří analytici předpovídali, že trh s počítači PC nečeká dobré období a že jej bude ovlivňovat nedostatečná nabídka Intelu i obchodní válka USA s Činou a rostoucí cla. Ale jsou tu i pozitivní dopady.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD má v ovladačích kód pro ray tracing už od července AMD má v ovladačích kód pro ray tracing už od července
Společnost AMD oficiálně ray tracing na svých grafických kartách nepodporuje a ani nečekáme, že by se to mělo v případě dnes dostupných modelů měnit. Ovšem AMD se obecně na podporu ray tracingu připravuje, to je jisté.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Zen 3 prý nabídne 8% nárůst IPC a o 200 MHz vyšší takty Zen 3 prý nabídne 8% nárůst IPC a o 200 MHz vyšší takty
Poměrně slušný pokrok by měly nabídnout procesory AMD založené na architektuře Zen 3, a tedy 7nm+ výrobním procesu firmy TSMC. Dle nezaručených informací máme očekávat asi o 200 MHz vyšší takty a 8% zvýšení IPC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře