www.svethardware.cz
>
>
>

PUBG slevou oslavuje 50 milionů prodaných kopií a chystá novou mapu Sanhok

PUBG slevou oslavuje 50 milionů prodaných kopií a chystá novou mapu Sanhok
, , aktualita
PlayerUnknown's Battlegrounds si stále na Steamu drží prvenství mezi nejprodávanějšími hrami, a tak není ani divu, že se této hry prodalo již 50 milionů kopií. To nyní autoři oslavují snížením ceny a rovněž připravují novou mapu.
K oblíbeným
reklama
PlayerUnknown's Battlegrounds je tak z hlediska oblíbenosti a prodejů velký fenomén a vůbec není divu, že se tento nápad snaží kopírovat řada firem. Zvláště úspěšným se stal ve hře Fortnite od Epic Games, která za svou popularitu vděčí právě režimu Battle Royale. My máme nyní až do 5. července možnost koupit si PUBG s třetinovou slevou, čili za 20 eur namísto 30. 
 
 
Tvůrci hry PUBG ohlásili nejen to, že dosáhli mezníku 50 milionů prodaných kusů, ale také že nasbírali po celém světě na 400 milionů hráčů. Jak je to možné? Jednoduše tak, že mezi ně počítají také mobilní verzi. Dle statistik si každý měsíc tuto hru zahraje 227 milionů lidí a denně to pak je na 87 milionů. 
 
Navenek tak může jít o oslavy, ale také půjde alespoň částečně také o reakci na úspěch Battle Royale ve Fortnite, který se autorům PUBG vůbec nelíbí, a takže že už ohledně toho padla žaloba. Ostatně Fortnite je free to play titul, takže v tom má nezanedbatelnou výhodu. 
 
Když už zapomeneme na úspěchy, neúspěchy, kopírování nápadů a žaloby, máme tu jednu novinku v podobě chystané mapy Sanhok právě pro PUBG. Půjde o malou ostrovní mapu, kde to tak může o to více vřít. Nejlépe nám ji představí video: 
 
 
Sanhok bude k dispozici od pátku a s velikostí 4 x 4 km bude oproti ostatním dvěma mapám jen čtvrtinová. Očekávají se tak rychlejší kola a prudší boje. Bude tu také pro tuto mapu exkluzivní zbraň v podobě útočné pušky QBZ s kalibrem 5,56 mm a zásobníkem na 30 ran. 
 
Tvůrci dále slibují nová vylepšení týkající se stability hry a také na pátek chystaný Event Pass (viz blog)
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
31.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková12 komentářů
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů