www.svethardware.cz
>
>
>
>

QNAP nabídne nové záruky Next Business Day

QNAP nabídne nové záruky Next Business Day
, , aktualita
Společnost QNAP se rozhodla, že svým zákazníkům nabídne nové možnosti ohledně využití záruky. Zavádí je jak pro své modely NAS, tak i pro vybrané modely pevných disků od WD, takže o co jde? 
K oblíbeným
reklama
Pro zařízení QNAP z české distribuce a na českém trhu tak platí možnost využití přímé záruční služby, a sice výměny poškozeného hardwaru během následujícího pracovního dne (Next Business Day), anebo rovnou následujícího pracovního dne přímo na místě (Next Business Day OnSite).
 
 
* Dodací doba do Česka může ovlivnit prodloužení dodací lhůty.
** V případě záruky Next Business Day a Next Business Day Onsite musí být nahlášení ověřeno a schváleno servisním oddělením do 14h v pracovní dny od pondělí do pátku. Žádosti schválené po tomto datu budou zpracovány následující pracovní den.
*** Servis Next Business Day a Next Business Day Onsite lze zakoupit do 90 dnů od zakoupení jednotky. Nákupem servisu Next Business Day nebo Next Business Day Onsite na období delší, než je standardní záruka zařízení, produkt získává automatické prodloužení standardní záruky.
 
Co se týče pevných disků WD, na které se možnost uplatnění nových typů záruk vztahuje, jde o následující modely: 
 
Model Kapacita  Rozhraní
ULTRASTAR DC HA210 1TB SATA
ULTRASTAR DC HA210 2TB SATA
ULTRASTAR DC HC310 4TB SATA
ULTRASTAR DC HC310 6TB SATA
ULTRASTAR DC HC320 8TB SATA
ULTRASTAR DC HC510 10TB SATA
ULTRASTAR DC HC510 10TB SATA
ULTRASTAR DC HC520 12TB SATA
ULTRASTAR DC HC520 12TB SATA
ULTRASTAR DC HC530 14TB SATA
ULTRASTAR DC HC310 4TB SAS
ULTRASTAR DC HC310 6TB SAS
ULTRASTAR DC HC320 8TB SAS
ULTRASTAR DC HC520 12TB SAS
ULTRASTAR DC HC530 14TB SAS
 
O záručních podmínkách firmy QNAP se více dozvíte zde


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo
Nyní se už opravdu můžeme těšit na to, že společnost SpaceX vstoupí do historie jako první soukromý subjekt, jemuž se povedlo umístit člověka na oběžnou dráhu. Participovat v tom bude pochopitelně i NASA, která si zvolila své staré logo. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu
Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint byl vypuštěn na trh už loni v říjnu, ale nedávno tato hra dostala podporu API Vulkan v rámci aktualizace na verzi 2.0. Server Kitguru se tak podíval na to, co to přinese s ohledem na výkon 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
První testy: o kolik procent je nová GTX 1650 s GDDR6 rychlejší než stará verze? První testy: o kolik procent je nová GTX 1650 s GDDR6 rychlejší než stará verze?
Grafická karta GeForce GTX 1650 s paměťmi GDDR6 přichází stále ještě jako oficiálně nepředstavená novinka, ale její nástup je v podstatě jistý. Nyní se můžeme podívat na to, jaký výkonnostní nárůst můžeme očekávat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Hubble a XMM-Newton našel nejlepší důkaz o existenci středních černých děr Hubble a XMM-Newton našel nejlepší důkaz o existenci středních černých děr
Černé díry střední velikosti jsou objekty, které jsou na tom podobně jako temná hmota či energie. Je zřejmé, že tam někde musí být, ale přesvědčivý důkaz zatím chybí. Nebo snad chyběl, jak ukazuje nová zpráva.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Nastupuje NIC Killer E3100 pro 2,5Gb/s Ethernet Nastupuje NIC Killer E3100 pro 2,5Gb/s Ethernet
Společnost River Networks ohlásila vylepšenou verzi svého ethernetového kontroleru E3000, která přijde s označením E3000 a podporou Ethernetu s propustností 2,5 Gb/s. Nastane už přechod na rychlejší sítě?
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře