www.svethardware.cz
>
>
>
>

QNAP nabídne nové záruky Next Business Day

QNAP nabídne nové záruky Next Business Day
, , aktualita
Společnost QNAP se rozhodla, že svým zákazníkům nabídne nové možnosti ohledně využití záruky. Zavádí je jak pro své modely NAS, tak i pro vybrané modely pevných disků od WD, takže o co jde? 
K oblíbeným
reklama
Pro zařízení QNAP z české distribuce a na českém trhu tak platí možnost využití přímé záruční služby, a sice výměny poškozeného hardwaru během následujícího pracovního dne (Next Business Day), anebo rovnou následujícího pracovního dne přímo na místě (Next Business Day OnSite).
 
 
* Dodací doba do Česka může ovlivnit prodloužení dodací lhůty.
** V případě záruky Next Business Day a Next Business Day Onsite musí být nahlášení ověřeno a schváleno servisním oddělením do 14h v pracovní dny od pondělí do pátku. Žádosti schválené po tomto datu budou zpracovány následující pracovní den.
*** Servis Next Business Day a Next Business Day Onsite lze zakoupit do 90 dnů od zakoupení jednotky. Nákupem servisu Next Business Day nebo Next Business Day Onsite na období delší, než je standardní záruka zařízení, produkt získává automatické prodloužení standardní záruky.
 
Co se týče pevných disků WD, na které se možnost uplatnění nových typů záruk vztahuje, jde o následující modely: 
 
Model Kapacita  Rozhraní
ULTRASTAR DC HA210 1TB SATA
ULTRASTAR DC HA210 2TB SATA
ULTRASTAR DC HC310 4TB SATA
ULTRASTAR DC HC310 6TB SATA
ULTRASTAR DC HC320 8TB SATA
ULTRASTAR DC HC510 10TB SATA
ULTRASTAR DC HC510 10TB SATA
ULTRASTAR DC HC520 12TB SATA
ULTRASTAR DC HC520 12TB SATA
ULTRASTAR DC HC530 14TB SATA
ULTRASTAR DC HC310 4TB SAS
ULTRASTAR DC HC310 6TB SAS
ULTRASTAR DC HC320 8TB SAS
ULTRASTAR DC HC520 12TB SAS
ULTRASTAR DC HC530 14TB SAS
 
O záručních podmínkách firmy QNAP se více dozvíte zde


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou
Acer na trh přináší monitor Predator CG437K P, který je určen pro ty nejnáročnější hráče. O tom ostatně svědčí už jeho úhlopříčka, ale vedle ní je tu i řada velice zajímavých specifikací a bohatá výbava.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Pillars of Eternity 2 se neprodávaly dobře, série je ohrožena Pillars of Eternity 2 se neprodávaly dobře, série je ohrožena
Studio Obsidian Entertainment, které už nějaký ten pátek patří Microsoftu, je aktuálně v kurzu jako to, které stojí za úspěchem hry The Outer Worlds. Nyní ale chceme probrat sérii Pillars of Eternity. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD nejspíše také chystá nevyhlazované škálování obrazu AMD nejspíše také chystá nevyhlazované škálování obrazu
Z nové záplaty pro linuxové ovladače vyplývá, že AMD si nejspíše stejně jako NVIDIA a Intel chystá funkci nevyhlazeného škálování, čili Integer Scaling. Nyní je i otázka, na jakých kartách by to mohlo fungovat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Google odhalil tucet her pro startovní nabídku Stadia Google odhalil tucet her pro startovní nabídku Stadia
Google na konci předchozího roku testoval svůj Project Stream, ale ještě předtím se šuškalo, že si tato firma připravuje herní streamovací službu. Tu nakonec známe jako Stadia dle původních informací by už pomalu měla být spuštěna. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA by dle analytika měla vypustit Ampere na jaře a RTX 3080 v červnu NVIDIA by dle analytika měla vypustit Ampere na jaře a RTX 3080 v červnu
Nedávno se mluvilo o tom, že nová generace grafických čipů společnosti NVIDIA bude mít zpoždění. Nyní tu ale máme zprávu, dle níž bychom se naopak mohli těšit už na jaro a v létě očekávat nástupkyni karty RTX 2080. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek