www.svethardware.cz
>
>
>
>

QNAP nabídne nové záruky Next Business Day

QNAP nabídne nové záruky Next Business Day
, , aktualita
Společnost QNAP se rozhodla, že svým zákazníkům nabídne nové možnosti ohledně využití záruky. Zavádí je jak pro své modely NAS, tak i pro vybrané modely pevných disků od WD, takže o co jde? 
K oblíbeným
reklama
Pro zařízení QNAP z české distribuce a na českém trhu tak platí možnost využití přímé záruční služby, a sice výměny poškozeného hardwaru během následujícího pracovního dne (Next Business Day), anebo rovnou následujícího pracovního dne přímo na místě (Next Business Day OnSite).
 
 
* Dodací doba do Česka může ovlivnit prodloužení dodací lhůty.
** V případě záruky Next Business Day a Next Business Day Onsite musí být nahlášení ověřeno a schváleno servisním oddělením do 14h v pracovní dny od pondělí do pátku. Žádosti schválené po tomto datu budou zpracovány následující pracovní den.
*** Servis Next Business Day a Next Business Day Onsite lze zakoupit do 90 dnů od zakoupení jednotky. Nákupem servisu Next Business Day nebo Next Business Day Onsite na období delší, než je standardní záruka zařízení, produkt získává automatické prodloužení standardní záruky.
 
Co se týče pevných disků WD, na které se možnost uplatnění nových typů záruk vztahuje, jde o následující modely: 
 
Model Kapacita  Rozhraní
ULTRASTAR DC HA210 1TB SATA
ULTRASTAR DC HA210 2TB SATA
ULTRASTAR DC HC310 4TB SATA
ULTRASTAR DC HC310 6TB SATA
ULTRASTAR DC HC320 8TB SATA
ULTRASTAR DC HC510 10TB SATA
ULTRASTAR DC HC510 10TB SATA
ULTRASTAR DC HC520 12TB SATA
ULTRASTAR DC HC520 12TB SATA
ULTRASTAR DC HC530 14TB SATA
ULTRASTAR DC HC310 4TB SAS
ULTRASTAR DC HC310 6TB SAS
ULTRASTAR DC HC320 8TB SAS
ULTRASTAR DC HC520 12TB SAS
ULTRASTAR DC HC530 14TB SAS
 
O záručních podmínkách firmy QNAP se více dozvíte zde


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X
Společnost AMD na závěr dnešního dne potvrdila příchod třetí generace procesorů Threadripper, což je jistě dobrá zpráva. Nicméně špatná je ta, že se firmě nepodaří splnit slib, aby vypustila na trh slíbený Ryzen 9 3950X včas. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux
Společnost Epic Games nekončí s pravidelným nabízením her zdarma a nyní si připravila rovnou celou Batman Arkham Collection a Lego Batman čítající celkem šest her. Brzy pak přijde do nabídky zdarma i Metro: 2033 Redux.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Obrovský vulkán Loki na Io by mohl každou chvíli spustit Obrovský vulkán Loki na Io by mohl každou chvíli spustit
Jupiterův měsíc Io patří mezi geologicky činná tělesa Sluneční soustavy a brzy by to mohl velice názorně ukázat. Erupce jeho vulkánu zvaného Loki byla už dříve několikrát úspěšně předpovězena a nyní se očekává další. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
QNAP uvádí na trh NAS systém QTS 4.4.1 s novým linuxovým jádrem QNAP uvádí na trh NAS systém QTS 4.4.1 s novým linuxovým jádrem
Společnost QNAP si připravila novou verzi operačního systému pro své modely NAS, a sice QTS 4.4.1. Ta představuje nové funkce pro cloudová a hybridní cloudová úložiště či řešení Fibre Channel. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Valve by dle francouzského soudu nemělo uživatelům bránit v prodeji zakoupených her Valve by dle francouzského soudu nemělo uživatelům bránit v prodeji zakoupených her
Společnost Valve byla už dříve donucena k tomu, aby umožnila hráčům vracet hry, které mají šanci si krátce vyzkoušet. Nyní se na ni ale z Francie valí další a potenciálně mnohem větší ohrožení tržeb, které se týká přeprodeje her. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek