www.svethardware.cz
>
>
>
>

QNAP uvedl NAS TS-451DeU s 2,5GbE pro racky

QNAP uvedl NAS TS-451DeU s 2,5GbE pro racky
, , aktualita
Další novinkou z dílen společnosti QNAP je podnikový NAS TS-451DeU. Ten pojme 4 disky, nabídne rovnou dva 2.5GbE porty s možností slučování a nechybí mu ani sloty pro další SSD disky do slotů m.2.
K oblíbeným
reklama
Společnost QNAP je známá výrobou NAS zařízení a svou nabídku rozšiřuje o nový model TS-451DeU-2G. Jak už napovídá název, je určen pro 4 disky s rozhraním SATA 6Gb/s. Použít můžete 3,5" HDD, 2,5" HDD i 2,5" SSD. Poněvadž má NAS také dva m.2 2280 porty, zvládne ještě dva m.2 SSD disky. Ty jsou připojeny na sběrnici SATA 6Gb/s (nikoli PCIe), které mohou sloužit jako SSD cache spolu s funkcí Qtier pro automatické stupňování. Další zajímavostí je přítomnost dvou 2.5GbE portů, které je možné slučovat a dosáhnout tak opravdu velmi vysoké rychlosti 5 GB/s. QNAP hovoří o tom, že lze při sloučení těchto portů dosáhnout přenosu 476 MB/s u čtení a 436 MB/s u zápisu. Vedle toho tu máme i dva USB 2.0 porty a dva USB 3.2 Gen1.
 
QNAP TS-451DeU-2G
 
Model TS-451DeU je vybaven dvoujádrovým procesorem Intel Celeron J4025 s frekvencí 2,0 GHz a Boostem na 2,9 GHz. Má integrovaný grafický čip Intel HD Graphics 600 a zvládá i hardwarově akcelerované překódování videa. Systém je vybaven 2 GB RAM (SO-DIMM DDR4 2×1GB), maximálně lze systém osadit 8 GB RAM (2×4GB). Podporováno je šifrování AES-NI, je zde i HBS (Hybrid Backup Sync) pro cloudové zálohování dat nebo QuDedup pro deduplikaci dat za účelem šetření úložné kapacity. Mnohé potěší přítomnost multimediálního serveru Plex.
 
QNAP TS-451DeU-2G
 
Jde o NAS určený do 1U racku, takže má rozměry 430×294,9×43,3 mm a čistá hmotnost činí 4,15 kg (celková 5,79 kg). Pokud jde o spotřebu, při spánku HDD činí 13,18 W, v provozním režimu si NAS vezme 28,02 W. Chladí ho trojice 40mm ventilátorů a hlučnost dosahuje 21,6 dB(A).
 
Zdroj: qnap.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Těžební Nvidia CMP 50HX bude také Turing. Pouze 90HX má být Ampere Těžební Nvidia CMP 50HX bude také Turing. Pouze 90HX má být Ampere
Společnost Nvidia nedávno představila nové karty CMP pro těžbu kryptoměn. Jak se zjistilo, dva nejslabší modely budou ještě na architektuře Turing. Nyní už víme, že na Ampere bude založena jen nejsilnější verze.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát Počet investorů do kryptoměn na Robinhoodu vzrostl více než 10krát
Vysoké ceny kryptoměn se pochopitelně výrazně projevily i na počtu lidí, kteří do nich nově investují. Na platformě Robinhood jejich počet stoupl na více než 10násobek a jde nyní o miliony nových drobných investorů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM
O připravovaných procesorech Exynos s GPU od AMD se mluví už hodně dlouhou dobu. Nyní to vypadá, že by mimo jiné mělo jít i o procesory určené pro úsporné notebooky postavené na architektuře ARM.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala
Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit
Výbornou ukázkou toho, že vývoj nových typů akumulátorů není jednoduchá záležitost, je společnost Fisker. I když má solid-state akumulátory téměř hotové, nakonec jejich další vývoj zrušila. V dohledné době by je nebyla schopna dokončit.
27.2.2021, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
26.2.2021, aktualita, Milan Šurkala