Quake Champions brzy v raném přístupu na Steamu

Quake Champions brzy v raném přístupu na Steamu
, , aktualita
Quake Champoins budou brzy k dispozici na Steamu jako Early Access titul a pokud snad bojkotujete obchod firmy Valve, můžete využít Bethesda.net. Potěší také fakt, že tento titul bude k dispozici se slevou. 
K oblíbeným
reklama
Quake Champoins vstoupili do betaverze v březnu, od kdy byli k dispozici pro uzavřenou skupinu testerů a po pěti měsících je tak id Software připraveno se posunout do další fáze vývoje. Od 22. srpna, čili už od příštího úterý, bude tato hra k dispozici jako Early Acccess, a to jednak na Steamu a potom i na Bethesda.net. 
 
 
Za tento raný přístup ale budete muset zaplatit, ovšem původní cena Quake Champions byla stanovena na 40 dolarů a ta byla při této příležitosti snížena na 30 dolarů, za něž se tak dostanete do betatestovací fáze a samozřejmě pak získáte i finální verzi, neboť ta je koncipována jako free-to-play. Navíc to zahrnuje i Champions Pack, čili přístup k aktuálnímu výběru šampiónů plus všech dalších, se kterými vývojáři ještě přijdou. Dále tu je jako bonus jistý exkluzivní skin pro Rangera a také tři "Reliquaries". To jsou virtuální bedny, které ukrývají různé kosmetické bonusy pro zbraně, postavy či celkový hráčův profil. 
 
Spuštění Early Access také znamená, že vývojáři nabídnou hru se zbrusu novým obsahem. To znamená třeba dvě nové mapy, a to Church of Azathoth a Tempest Shrine, a pak i dalšího šampióna, což je Doom Slayer, známá hlavní postava ze série Doom. Jako takový má k dispozici svůj berserk, v němž může pobíhat po mapě a drtit nepřátele holýma rukama a jako pasivní schopnost má dvojitý skok. 
 
Pro úplné nováčky má hra připravena nový tutorial i střelnici, kde si bude možné vyzkoušet sílu a schopnosti různých zbraní. Vedle toho všeho bude mít hra i vlastní systém pro dorozumívání se hlasem. 
 
Pokud jste se zúčastnili uzavřeného betatestování, máte přístup k Early Access zdarma, a to právě prostřednictvím Bethesda.net. Vývojáři ale nesdělují, jak dlouho bude pro ostatní zájemce platit nabídka se slevou na 30 dolarů. 
 
reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář