RAGE 2 přichází, jaké jsou hardwarové požadavky?

RAGE 2 přichází, jaké jsou hardwarové požadavky?
, , aktualita
Bethesda už naplno rozjela propagaci svého titulu RAGE 2, který chce nabídnout prudkou a bohatou akci z postapokalyptického světa. Připravila si dokonce také speciální PC v podobě konzole Sega Dreamcast. 
K oblíbeným
reklama
Už za deset dní se dočkáme titulu RAGE 2, který nabídne společnost Bethesda Softworks. Půjde o divokou akci v podobě First Person Shooteru v otevřeném světě, který se dá asi nejlépe charakterizovat jako postapokalyptická země Šíleného Maxe. Chybět nebudou dokonce ani konvoje všemožných vozidel, přičemž tvůrci slibují, že jakýkoliv samohyb budeme moci řídit, a to třeba v rámci závodů. 
 
 
Nyní tu máme také už požadavky, a to minimální a doporučené. V obou případech budeme potřebovat 64bitový procesor i operační systém, a to Windows 7 nebo novější. 
 
Doporučené: 
 
  • Procesor: Intel Core i7-4770 / AMD Ryzen 5 1600X
  • Paměti: 8GB RAM
  • Grafika: Nvidia GTX 1070 8GB / AMD Vega 56 8GB
  • Disk: 50 GB 
Minimální:
  • Procesor: Intel Core i5-3570 / AMD Ryzen 3 1300X
  • Paměti: 8GB RAM
  • Grafika: Nvidia GTX 780 3GB / AMD R9 280 3GB
  • Disk: 50 GB 
 
Z těchto zveřejněných údajů se bohužel nedozvíme, co nám výše uvedené specifikace slibují, ostatně karta jako GTX 1070 či Vega 56 nevypadá zrovna přívětivě na to, aby mělo jít jen o Full HD při 60 FPS. Nicméně dle Gamedebate je tomu opravdu tak. 
 
Vedle toho si v rámci PC verze budeme moci nastavit úhel pohledu mezi 50 a 120 stupni, pak si budeme moci vypnout HUD, Motion Blur, Depth of Field a také počítat s podporou ultraširokých monitorů, a to 21:9 a také 32:9. 
 
 
Tvůrci si také připravili speciální PC v designu konzole Sega Dreamcast. Bethesda pro to najala moddery, kteří nacpali do této skříňky PC v hodnotě 590 USD a lze předpokládat, že to bude nějaká sestava založená na Mini-ITX desce i grafice s nejspíše SFX zdrojem ,apod. O zisk tohoto PC se můžete pokusit na Twitteru Bethesdy. Na účast ještě je čas, neboť vítěz bude vyhlášen 6. května. 
 
Samotná hra RAGE 2 bude za klasickou cenu AAA titulu k dispozici od 14. května pro PC, Xbox One a PlayStation 4. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Průšvih u Applu: Apple Card se nesnese s peněženkami ani džínami Průšvih u Applu: Apple Card se nesnese s peněženkami ani džínami
Apple je občas společností netušených problémů. Nová kreditní karta Apple Card se totiž může poškodit při naprosto typickém a očekávaném použití. Např. při nošení v kožené peněžence nebo džínách.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
MoviePass nechal data karet zákazníků v nezaheslované databázi MoviePass nechal data karet zákazníků v nezaheslované databázi
Služba MoviePass nabízela svým zákazníkům jakousi debetní kartu pro placení za návštěvu kin. Jejich data včetně čísel kreditek a dat expirace ale nechal na internetu ve volně přístupné databázi bez hesla.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xilinx se pochlubil světově největším FPGA s 35 miliardami tranzistorů Xilinx se pochlubil světově největším FPGA s 35 miliardami tranzistorů
Společnost Xilinx dnes představila FPGA Virtex UltraScale+ VU19P, který je postaven na 16nm procesu a skládá se z celkem 35 miliard tranzistorů. Dozvídáme se tak, že jde o světově největší čip typu FPGA. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Philips nabízí třio 4K HDR monitorů pro obývací pokoje i PC Philips nabízí třio 4K HDR monitorů pro obývací pokoje i PC
Společnost Philips si připravila tři nové velké monitory, které nabízejí rozlišení 4K, vedle toho i HDR a určeny jsou především pro naše obývací pokoje. Jde o monitory jak pro herní konzole, tak pro PC či snad HTPC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
FSP: FlexGURU: malé modulární zdroje pro úsporné sestavy FSP: FlexGURU: malé modulární zdroje pro úsporné sestavy
Malých zdrojů s přiměřeným výkonem není na trhu zrovna mnoho, a tak potěší, že tu máme na výběr další. Jde o FlexGURU od FSP, které jsou modulární a nabízí výkon 250 a 300 W vhodný pro menší či úspornější sestavy. 
Včera, aktualita, Jan Vítek