RAGE 2 přichází, jaké jsou hardwarové požadavky?

RAGE 2 přichází, jaké jsou hardwarové požadavky?
, , aktualita
Bethesda už naplno rozjela propagaci svého titulu RAGE 2, který chce nabídnout prudkou a bohatou akci z postapokalyptického světa. Připravila si dokonce také speciální PC v podobě konzole Sega Dreamcast. 
K oblíbeným
reklama
Už za deset dní se dočkáme titulu RAGE 2, který nabídne společnost Bethesda Softworks. Půjde o divokou akci v podobě First Person Shooteru v otevřeném světě, který se dá asi nejlépe charakterizovat jako postapokalyptická země Šíleného Maxe. Chybět nebudou dokonce ani konvoje všemožných vozidel, přičemž tvůrci slibují, že jakýkoliv samohyb budeme moci řídit, a to třeba v rámci závodů. 
 
 
Nyní tu máme také už požadavky, a to minimální a doporučené. V obou případech budeme potřebovat 64bitový procesor i operační systém, a to Windows 7 nebo novější. 
 
Doporučené: 
 
  • Procesor: Intel Core i7-4770 / AMD Ryzen 5 1600X
  • Paměti: 8GB RAM
  • Grafika: Nvidia GTX 1070 8GB / AMD Vega 56 8GB
  • Disk: 50 GB 
Minimální:
  • Procesor: Intel Core i5-3570 / AMD Ryzen 3 1300X
  • Paměti: 8GB RAM
  • Grafika: Nvidia GTX 780 3GB / AMD R9 280 3GB
  • Disk: 50 GB 
 
Z těchto zveřejněných údajů se bohužel nedozvíme, co nám výše uvedené specifikace slibují, ostatně karta jako GTX 1070 či Vega 56 nevypadá zrovna přívětivě na to, aby mělo jít jen o Full HD při 60 FPS. Nicméně dle Gamedebate je tomu opravdu tak. 
 
Vedle toho si v rámci PC verze budeme moci nastavit úhel pohledu mezi 50 a 120 stupni, pak si budeme moci vypnout HUD, Motion Blur, Depth of Field a také počítat s podporou ultraširokých monitorů, a to 21:9 a také 32:9. 
 
 
Tvůrci si také připravili speciální PC v designu konzole Sega Dreamcast. Bethesda pro to najala moddery, kteří nacpali do této skříňky PC v hodnotě 590 USD a lze předpokládat, že to bude nějaká sestava založená na Mini-ITX desce i grafice s nejspíše SFX zdrojem ,apod. O zisk tohoto PC se můžete pokusit na Twitteru Bethesdy. Na účast ještě je čas, neboť vítěz bude vyhlášen 6. května. 
 
Samotná hra RAGE 2 bude za klasickou cenu AAA titulu k dispozici od 14. května pro PC, Xbox One a PlayStation 4. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus
Telefony s Androidem mají poslední dobou takové množství operační paměti RAM, že by se za to nemuselo stydět ani solidní PC. SK Hynix nyní začalo sériovou výrobu 18GB setů pamětí LPDDR5 pro telefony Asus ROG Phone.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku
Těžko uvěřitelný případ se měl odehrát ve Vietnamu. Muž si chtěl koupit herní konzoli, ale jeho manželka s tím nesouhlasila. Svůj nový PS5 proto vydával za Wi-Fi router. Dokonce jej nechal nainstalovat zaměstnancem v uniformě telefonní společnosti.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry
Už dobře víme, že na konec letošního roku si Blizzard chystá remasterovanou verzi hry Diablo II: Resurrected. Ta ale bude také poslední takovou hrou a do budoucna se Blizzard chce věnovat vývoji nových her.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí
Připravovaná hra Harry Potter: Hogwarts Legacy to nemá jednoduché. Vše v podstatě začalo několika tweety a esejí od J. K. Rowlingové na transgender téma. I když ta s hrou nemá nic společného, nyní je potřeba zajistit, aby hra byla politicky korektní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Seagate: do roku 2030 budou 100TB disky a běžně využijí nezávislá ramena Seagate: do roku 2030 budou 100TB disky a běžně využijí nezávislá ramena
Dle společnosti Seagate nebudou pevné disky ještě dlouho patřit do starého železa. Díky novým technologiím má přijít výrazný růst jejich kapacit a také se má z technologie Multi-Actuator stát standard. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář