RAGE 2 přichází, jaké jsou hardwarové požadavky?

RAGE 2 přichází, jaké jsou hardwarové požadavky?
, , aktualita
Bethesda už naplno rozjela propagaci svého titulu RAGE 2, který chce nabídnout prudkou a bohatou akci z postapokalyptického světa. Připravila si dokonce také speciální PC v podobě konzole Sega Dreamcast. 
K oblíbeným
reklama
Už za deset dní se dočkáme titulu RAGE 2, který nabídne společnost Bethesda Softworks. Půjde o divokou akci v podobě First Person Shooteru v otevřeném světě, který se dá asi nejlépe charakterizovat jako postapokalyptická země Šíleného Maxe. Chybět nebudou dokonce ani konvoje všemožných vozidel, přičemž tvůrci slibují, že jakýkoliv samohyb budeme moci řídit, a to třeba v rámci závodů. 
 
 
Nyní tu máme také už požadavky, a to minimální a doporučené. V obou případech budeme potřebovat 64bitový procesor i operační systém, a to Windows 7 nebo novější. 
 
Doporučené: 
 
  • Procesor: Intel Core i7-4770 / AMD Ryzen 5 1600X
  • Paměti: 8GB RAM
  • Grafika: Nvidia GTX 1070 8GB / AMD Vega 56 8GB
  • Disk: 50 GB 
Minimální:
  • Procesor: Intel Core i5-3570 / AMD Ryzen 3 1300X
  • Paměti: 8GB RAM
  • Grafika: Nvidia GTX 780 3GB / AMD R9 280 3GB
  • Disk: 50 GB 
 
Z těchto zveřejněných údajů se bohužel nedozvíme, co nám výše uvedené specifikace slibují, ostatně karta jako GTX 1070 či Vega 56 nevypadá zrovna přívětivě na to, aby mělo jít jen o Full HD při 60 FPS. Nicméně dle Gamedebate je tomu opravdu tak. 
 
Vedle toho si v rámci PC verze budeme moci nastavit úhel pohledu mezi 50 a 120 stupni, pak si budeme moci vypnout HUD, Motion Blur, Depth of Field a také počítat s podporou ultraširokých monitorů, a to 21:9 a také 32:9. 
 
 
Tvůrci si také připravili speciální PC v designu konzole Sega Dreamcast. Bethesda pro to najala moddery, kteří nacpali do této skříňky PC v hodnotě 590 USD a lze předpokládat, že to bude nějaká sestava založená na Mini-ITX desce i grafice s nejspíše SFX zdrojem ,apod. O zisk tohoto PC se můžete pokusit na Twitteru Bethesdy. Na účast ještě je čas, neboť vítěz bude vyhlášen 6. května. 
 
Samotná hra RAGE 2 bude za klasickou cenu AAA titulu k dispozici od 14. května pro PC, Xbox One a PlayStation 4. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čínské drony pod hrozbou banu Trumpa, DJI v nejistotě Čínské drony pod hrozbou banu Trumpa, DJI v nejistotě

Obchodní válka USA a Číny může mít další dopad na čínské společnosti. Hodně se sice probírá Huawei, nicméně obavy o bezpečnost a strach ze sledování má USA i z čínských dronů. Nabízí se zejména oblíbené modely od DJI.

Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Consumer Reports varuje, nový autopilot Tesly je nebezpečný Consumer Reports varuje, nový autopilot Tesly je nebezpečný
Před pár měsíci přišla automobilka Tesla s funkcí Navigate on Autopilot, která v další variantě uměla i sama měnit pruhy. Consumer Reports ale varuje. Tato funkce je hodně nespolehlivá a vytváří krizové situace.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
USA vysvětluje postoj k Huawei a ban bez důkazu USA vysvětluje postoj k Huawei a ban bez důkazu

Spojené státy americké vyhlásily další obchodní válku v Číně. Součástí toho je i zabanování čínské společnosti Huawei. Té se nesmí dodávat žádná americká technologie a nyní máme i vysvětlení proč.

24.5.2019, aktualita, Milan Šurkala25 komentářů
Gigabyte ukázal první M.2 SSD pro PCIe 4.0 Gigabyte ukázal první M.2 SSD pro PCIe 4.0
V posledních dnech jsme řešili nástup nové platformy firmy AMD, která nám jako první ve světě běžných uživatelů nabídne rozhraní PCI Express 4.0. To je sice hezké, ovšem k jeho využití potřebujeme také příslušné komponenty a zde přichází Gigabyte.
24.5.2019, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Do hlubin Středozemního moře poputují stovky detektorů neutrin Do hlubin Středozemního moře poputují stovky detektorů neutrin
Částice vznikající ve hvězdách, při explozích supernov či kolizích hvězd jsou všude kolem nás. Jde nám o neutrina jichž našimi těly mají procházet biliony či více každou sekundu, ovšem jsou velice těžko detekovatelné. 
24.5.2019, aktualita, Jan Vítek4 komentáře