www.svethardware.cz
>
>
>

Raja Koduri naznačuje, že Intel Xe přijde v červnu

Raja Koduri naznačuje, že Intel Xe přijde v červnu
, , aktualita
Raja Koduri si pro svou Teslu pořídil novou poznávací značku, která ukazuje na to, kdy bychom se měli dočkat představení nových grafických čipů, karet a obecně technologií Intel Xe. Mělo by to být v červnu příštího roku.
K oblíbeným
reklama
Raja Koduri si poznávací značku svého automobilu rozhodně nevyměnil poprvé ve snaze na něco poukázat. Dá se už říci, že to dělá celkem s oblibou, ostatně dříve takto upozornil na nástup nových Radeonů, a to konkrétně v září roku 2016. 
 
 
Loni zase ukázal novou značku s nápisem MIGA a zanedlouho se ukázalo, že Raja Koduri mizí do Intelu, kde dostal novou grafickou divizi. Začalo se spekulovat, že jde o zkratku pro Make Intel Great Again, což by jednak bylo od novopečeného zaměstnance poněkud drzé a potom on sám tvrdí, že jde jen o začáteční písmena jeho oblíbených témat: machines, media, intelligence, imaging, graphics a architecture. 
 
 
Před několika dny Koduri ukázal svou další značku, která zažehla spekulace o tom, že máme očekávat představení grafických produktů Intel Xe v příštím roce v červnu, což by bezpochyby ukazovalo na Computex. Jenomže daný termín na značce s tím vůbec nemusí mít co do činění, ostatně jde o datum, kdy vyprší registrace vozu v Kalifornii. Koduri si to ale pochopitelně mohl načasovat tak, aby to vycházelo, ale uvidíme. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA otestovala motor pro příští měsíční mise NASA otestovala motor pro příští měsíční mise
Pokud se chce NASA v dohledné době vrátit na Měsíc, měla by se na to už zcela vážně připravovat. My se nyní přitom můžeme podívat na test jednoho z raketových motorů, který se má v misích Artemis uplatnit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Steven Seagal dostal pokutu 314.000 USD za propagaci podvodné kryptoměny Steven Seagal dostal pokutu 314.000 USD za propagaci podvodné kryptoměny
Herec Steven Seagal bude muset zaplatit pokutu 314 tisíc dolarů za matoucí propagaci kryptoměny Bitcoiin2Gen. Stal se její tváří v roce 2018 a jen o chvíli později byla shledána jako podvod s pyramidovým schématem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel testuje Command Centre a jeho funkci pro vysílání streamů Intel testuje Command Centre a jeho funkci pro vysílání streamů
Intel by měl pomalu postupovat k vydání svých prvních samostatných grafických karet po modelu 740 a k tomu bude potřebovat i příslušnou softwarovou výbavu. Nyní je tu jako novinka pro Command Centre také funkce pro streamování. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Core i9-9900KS nejspíše končí v očekávání brzkého nástupu 10. generace Core i9-9900KS nejspíše končí v očekávání brzkého nástupu 10. generace
Core i9-9900KS byl uveden na trh loni na podzim jako pokus Intelu ještě jednou využít svou výhodu ve schopnosti 14nm procesu dosáhnout vyšších taktů. Tento procesor tak nabídl ty nejvyšší, jakých byl Intel schopen. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
EIZO uvádí svůj první monitor s HDR1000 a kalibračním senzorem EIZO uvádí svůj první monitor s HDR1000 a kalibračním senzorem
EIZO si připravilo svůj první monitor, který nabídne HDR1000 a zabudovaný kalibrační senzor, z čehož je už zřejmé, že ColorEdge Prominence CG3146 je určen především pro profesionály. Co dalšího nabídne?
Dnes, aktualita, Jan Vítek