www.svethardware.cz
>
>
>
>

Razer Abyssus Essential: herní myš nižší třídy

Razer Abyssus Essential: herní myš nižší třídy
, , aktualita
Razer uvedl na mezinárodní trhy herní myš Abyssus Essential, která se zařadí k cenově nejdostupnějším modelům této značky. Svým designem potěší praváky i leváky, samozřejmostí je potom barevné podsvícení Chroma.
K oblíbeným
reklama
Nová myš byla představena už dříve v Číně pod názvem Razer Jugan, ale nyní se dostává na mezinárodní trhy s označením Razer Abyssus Essential, které lépe odpovídá názvosloví značky. V nabídce postupně nahradí dva roky starý model Abyssus V2, který je dostupný i na českém trhu za aktuální cenu o něco málo převyšující tisícovku. Nástupce by měl být jen o něco málo dražší – hovoří se totiž o ceně 50 eur, v přepočtu 1 275 Kč. Zdaleka tedy nepůjde o nejlevnější herní myš na trhu, ale aspoň o jednu z cenově nejpříjemnějších v nabídce jinak poměrně drahého výrobce Razer. Prodej by měl na vybraných trzích odstartovat už příští týden, co tedy myš za dané peníze nabídne?
 
 
Po stránce designu nás výrobce nijak nepřekvapil, použil totiž tradiční kombinaci tmavého těla s kontrastním zeleným logem. Ani u modelu nižší třídy nechybí RGB podsvícení na spodní straně, které se odráží od podložky a uživatel si jej může přizpůsobit podle nálady prostřednictvím stažitelného softwaru Razer Synapse 3. Díky ekosystému Chroma lze barvu (na výběr je až 16,8 milionu odstínů) a interaktivní efekty podsvícení sjednotit s dalšími periferiemi od Razeru, jako je klávesnice nebo sluchátka. Se svými rozměry 114,7 x 63 x 37,3 mm i hmotností 78 g patří novinka k menším a lehčím myším určeným na hry. Díky symetrickému designu mohou myš stejně pohodlně používat praváci či leváci.
 
 
Použitý optický senzor slibuje citlivost až 7 200 DPI a rychlost snímání 220 IPS (palců za sekundu). Individuálně programovatelné spínače vydrží až 10 milionů kliknutí, marně byste ovšem hledali pokročilejší ovládací prvky jako boční tlačítka nebo přepínač DPI. Ke konfiguraci je proto opět nutné využít už zmiňovaný software Razer Synapse 3.
 
Zdroj: Razer.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Včera, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková