www.svethardware.cz
>
>
>
>

Razer Abyssus Essential: herní myš nižší třídy

Razer Abyssus Essential: herní myš nižší třídy
, , aktualita
Razer uvedl na mezinárodní trhy herní myš Abyssus Essential, která se zařadí k cenově nejdostupnějším modelům této značky. Svým designem potěší praváky i leváky, samozřejmostí je potom barevné podsvícení Chroma.
K oblíbeným
reklama
Nová myš byla představena už dříve v Číně pod názvem Razer Jugan, ale nyní se dostává na mezinárodní trhy s označením Razer Abyssus Essential, které lépe odpovídá názvosloví značky. V nabídce postupně nahradí dva roky starý model Abyssus V2, který je dostupný i na českém trhu za aktuální cenu o něco málo převyšující tisícovku. Nástupce by měl být jen o něco málo dražší – hovoří se totiž o ceně 50 eur, v přepočtu 1 275 Kč. Zdaleka tedy nepůjde o nejlevnější herní myš na trhu, ale aspoň o jednu z cenově nejpříjemnějších v nabídce jinak poměrně drahého výrobce Razer. Prodej by měl na vybraných trzích odstartovat už příští týden, co tedy myš za dané peníze nabídne?
 
 
Po stránce designu nás výrobce nijak nepřekvapil, použil totiž tradiční kombinaci tmavého těla s kontrastním zeleným logem. Ani u modelu nižší třídy nechybí RGB podsvícení na spodní straně, které se odráží od podložky a uživatel si jej může přizpůsobit podle nálady prostřednictvím stažitelného softwaru Razer Synapse 3. Díky ekosystému Chroma lze barvu (na výběr je až 16,8 milionu odstínů) a interaktivní efekty podsvícení sjednotit s dalšími periferiemi od Razeru, jako je klávesnice nebo sluchátka. Se svými rozměry 114,7 x 63 x 37,3 mm i hmotností 78 g patří novinka k menším a lehčím myším určeným na hry. Díky symetrickému designu mohou myš stejně pohodlně používat praváci či leváci.
 
 
Použitý optický senzor slibuje citlivost až 7 200 DPI a rychlost snímání 220 IPS (palců za sekundu). Individuálně programovatelné spínače vydrží až 10 milionů kliknutí, marně byste ovšem hledali pokročilejší ovládací prvky jako boční tlačítka nebo přepínač DPI. Ke konfiguraci je proto opět nutné využít už zmiňovaný software Razer Synapse 3.
 
Zdroj: Razer.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
BBC varuje před deepfakes, vytvořila umělé video s Borisem Johnsonem BBC varuje před deepfakes, vytvořila umělé video s Borisem Johnsonem
Deepfakes jsou čím dál tím větším problémem. Varuje před nimi stabice BBC, která se podílela na tvorbě falešného videa s Borisem Johnsonem a Jeremy Corbynem. Ukazuje, že je stále snazší udělat věrohodný podvrh.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
SpaceX po přestávce vypustilo další kopu satelitů Starlink SpaceX po přestávce vypustilo další kopu satelitů Starlink
Satelity Starlink jsou malé a skladné, a tak si jich jeden Falcon 9 může vzít na palubu celou kopu, čili šedesát. Nyní se přitom podařilo další takovou várku dostat na oběžnou dráhu a učinit další krok ke zprovoznění připravované sítě.
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Noctua uvádí na trh nové ventilátory a příslušenství řady Chromax Noctua uvádí na trh nové ventilátory a příslušenství řady Chromax
Noctua nedávno dostala na trh nové procesorové chladiče Chromax Black a nyní je doplňují ventilátory a příslušenství Chromax. Máme tu konkrétně modely NF-A20, NF-A12x15, NF-A9, NF-A9x14 či NF-A8.
Včera, aktualita, Jan Vítek
InWin 925: mohutný tower se silným chlazením pro E-ATX InWin 925: mohutný tower se silným chlazením pro E-ATX
InWin si připravuje pod prostým označením 925 velkou skříň formátu Full Tower, která je tak určena pro výkonné PC sestavy. Sama nabídne krom potřebného místa mohutné tělo z broušeného hliníku. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou
Acer na trh přináší monitor Predator CG437K P, který je určen pro ty nejnáročnější hráče. O tom ostatně svědčí už jeho úhlopříčka, ale vedle ní je tu i řada velice zajímavých specifikací a bohatá výbava.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář