www.svethardware.cz
>
>
>
>

Razer Abyssus Essential: herní myš nižší třídy

Razer Abyssus Essential: herní myš nižší třídy
, , aktualita
Razer uvedl na mezinárodní trhy herní myš Abyssus Essential, která se zařadí k cenově nejdostupnějším modelům této značky. Svým designem potěší praváky i leváky, samozřejmostí je potom barevné podsvícení Chroma.
K oblíbeným
reklama
Nová myš byla představena už dříve v Číně pod názvem Razer Jugan, ale nyní se dostává na mezinárodní trhy s označením Razer Abyssus Essential, které lépe odpovídá názvosloví značky. V nabídce postupně nahradí dva roky starý model Abyssus V2, který je dostupný i na českém trhu za aktuální cenu o něco málo převyšující tisícovku. Nástupce by měl být jen o něco málo dražší – hovoří se totiž o ceně 50 eur, v přepočtu 1 275 Kč. Zdaleka tedy nepůjde o nejlevnější herní myš na trhu, ale aspoň o jednu z cenově nejpříjemnějších v nabídce jinak poměrně drahého výrobce Razer. Prodej by měl na vybraných trzích odstartovat už příští týden, co tedy myš za dané peníze nabídne?
 
 
Po stránce designu nás výrobce nijak nepřekvapil, použil totiž tradiční kombinaci tmavého těla s kontrastním zeleným logem. Ani u modelu nižší třídy nechybí RGB podsvícení na spodní straně, které se odráží od podložky a uživatel si jej může přizpůsobit podle nálady prostřednictvím stažitelného softwaru Razer Synapse 3. Díky ekosystému Chroma lze barvu (na výběr je až 16,8 milionu odstínů) a interaktivní efekty podsvícení sjednotit s dalšími periferiemi od Razeru, jako je klávesnice nebo sluchátka. Se svými rozměry 114,7 x 63 x 37,3 mm i hmotností 78 g patří novinka k menším a lehčím myším určeným na hry. Díky symetrickému designu mohou myš stejně pohodlně používat praváci či leváci.
 
 
Použitý optický senzor slibuje citlivost až 7 200 DPI a rychlost snímání 220 IPS (palců za sekundu). Individuálně programovatelné spínače vydrží až 10 milionů kliknutí, marně byste ovšem hledali pokročilejší ovládací prvky jako boční tlačítka nebo přepínač DPI. Ke konfiguraci je proto opět nutné využít už zmiňovaný software Razer Synapse 3.
 
Zdroj: Razer.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem
Mladý hacker Grant West souhlasil s tím, aby se jemu zabavené Bitcoiny prodaly a s jejich pomocí vyplatily prostředky zpět obětem, které hackersky napadl. Jinak by totiž ve vězení strávil ještě několik let navíc.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém? Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém?
Už od roku 2014 dodavatelé společnosti Microsoft, kteří měli co do činění s Xboxem, nahrávali audio záznamy pořízené v domácnostech herními konzolemi. To probíhalo ve snaze vylepšit funkce hlasových příkazů, ovšem ne vždy.
Včera, aktualita, Jan Vítek