www.svethardware.cz
>
>
>
>

Razer Abyssus Essential: herní myš nižší třídy

Razer Abyssus Essential: herní myš nižší třídy
, , aktualita
Razer uvedl na mezinárodní trhy herní myš Abyssus Essential, která se zařadí k cenově nejdostupnějším modelům této značky. Svým designem potěší praváky i leváky, samozřejmostí je potom barevné podsvícení Chroma.
K oblíbeným
reklama
Nová myš byla představena už dříve v Číně pod názvem Razer Jugan, ale nyní se dostává na mezinárodní trhy s označením Razer Abyssus Essential, které lépe odpovídá názvosloví značky. V nabídce postupně nahradí dva roky starý model Abyssus V2, který je dostupný i na českém trhu za aktuální cenu o něco málo převyšující tisícovku. Nástupce by měl být jen o něco málo dražší – hovoří se totiž o ceně 50 eur, v přepočtu 1 275 Kč. Zdaleka tedy nepůjde o nejlevnější herní myš na trhu, ale aspoň o jednu z cenově nejpříjemnějších v nabídce jinak poměrně drahého výrobce Razer. Prodej by měl na vybraných trzích odstartovat už příští týden, co tedy myš za dané peníze nabídne?
 
 
Po stránce designu nás výrobce nijak nepřekvapil, použil totiž tradiční kombinaci tmavého těla s kontrastním zeleným logem. Ani u modelu nižší třídy nechybí RGB podsvícení na spodní straně, které se odráží od podložky a uživatel si jej může přizpůsobit podle nálady prostřednictvím stažitelného softwaru Razer Synapse 3. Díky ekosystému Chroma lze barvu (na výběr je až 16,8 milionu odstínů) a interaktivní efekty podsvícení sjednotit s dalšími periferiemi od Razeru, jako je klávesnice nebo sluchátka. Se svými rozměry 114,7 x 63 x 37,3 mm i hmotností 78 g patří novinka k menším a lehčím myším určeným na hry. Díky symetrickému designu mohou myš stejně pohodlně používat praváci či leváci.
 
 
Použitý optický senzor slibuje citlivost až 7 200 DPI a rychlost snímání 220 IPS (palců za sekundu). Individuálně programovatelné spínače vydrží až 10 milionů kliknutí, marně byste ovšem hledali pokročilejší ovládací prvky jako boční tlačítka nebo přepínač DPI. Ke konfiguraci je proto opět nutné využít už zmiňovaný software Razer Synapse 3.
 
Zdroj: Razer.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Kryptoměna Chia by mohla způsobit nedostatek HDD a SSD Kryptoměna Chia by mohla způsobit nedostatek HDD a SSD
Původní kryptoměny vznikly s myšlenkou využití výpočetního výkonu včetně toho, který jen tak leží ladem, přičemž následky dnes můžeme všichni pocítit i na vlastní peněženky. Pokud se ovšem ujme měna Chia, nemusí jít jen o grafické karty.,
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 3080 Ti jsou za rohem, už se rozesílají po světě GeForce RTX 3080 Ti jsou za rohem, už se rozesílají po světě
Grafické karty NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti jsme očekávali už mnohem dříve, ale plány se několikrát změnily. Nyní je ale zřejmé, že tyto nové karty už budou brzy vypuštěny na trh. A pak je tu ještě něco. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Autonomní roboti Camello doručují potraviny a sami se dezinfikují Autonomní roboti Camello doručují potraviny a sami se dezinfikují
Došlo vám doma mléko nebo vejce? Pokud byste bydleli v Singapuru, mohli byste si objednat jejich doručení pomocí autonomního robota Camello. V současné době jsou testováni dva roboti, kteří navíc zvládnou dezinfekci pomocí UV záření.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Nový hráč na trhu s webkamerami. Výrobce příslušenství Anker uvedl první model Nový hráč na trhu s webkamerami. Výrobce příslušenství Anker uvedl první model
Společnost Anker, která se dosud zabývala hlavně mobilním příslušenstvím nebo produkty chytré domácnosti, oznámila svou první webkameru PowerConf C300. Prodávána bude pod novou značkou AnkerWork.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Diablo 2 Resurrected podporuje původní mody: lze odemknout všechny postavy Diablo 2 Resurrected podporuje původní mody: lze odemknout všechny postavy
Alpha verze dlouho očekávané hry Diablo 2 Resurrected se už dostala mezi hráče. Poněvadž je postavena na enginu původní hry, fungují i stejné mody. Navzdory omezením ze strany Blizzardu tak lze hrát za všechny postavy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře