www.svethardware.cz
>
>
>
>

Razer končí provoz svého Game Store po 10 měsících

Razer končí provoz svého Game Store po 10 měsících
, , aktualita
Ne vždycky jde vše podle plánu a společnosti Razer se podle všeho s jejím obchodem s počítačovými hrami nevydařilo vše tak, jak doufala. Zavře ho totiž po pouhých 10 měsících od jeho spuštění.
K oblíbeným
reklama
Prodávat licence na nejrůznější obsah jiných a shrabávat za to provize je excelentní business model. Na tom stojí úspěchy většiny nejhodnotnějších společností. V případě počítačových her jsme tu pro tento účel měli dlouho především Steam, ale vypadá to, že stejně jako streamování videa a hudby, i zde to pochopilo obrovské množství společností a nabídka se začíná nepříjemně tříštit. Herní studia si začínají zakládat vlastní obchody mnohdy s exkluzivním obsahem. Svůj obchod si dokonce v dubnu 2018 založil i výrobce herních periferií, společnost Razer. Razer Game Store přeprodával klíče her ze Steamu a Uplay, neměl ale dlouhého trvání. Po pouhých 10 měsících totiž skončí a 28. únor 2019 bude jeho posledním dnem.
 
Razer Game Store
 
Společnost bohužel nezveřejnila, co je důvodem ukončení provozu, jen nastínila jakési změněné plány ve směrování společnosti, a že k distribuci obsahu budou využívány jiné kanály. Majitelé her pořízených přes tento systém o své hry nepřijdou, stejně tak budou dodány i předobjednané tituly. Slevové kódy nicméně bude nutné využít do 28. února. Společnost nicméně chce i nadále využívat svou virtuální měnu Razer Gold. Jakým způsobem to však v budoucnu bude, to zatím není jasné. Projekt Razer Silver se svými odměnami bude činný i nadále.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vědci nasimulovali marsotřesení dle dat z InSight Vědci nasimulovali marsotřesení dle dat z InSight
InSight na Marsu už nějaký ten pátek pomocí přístroje SEIS naslouchá, zda nezaznamená projevy seismické aktivity. To se mu ostatně už povedlo a na základě toho mohli vědci na Zemi simulovat toto "marsotřesení".
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat
Zatímco z neshod pramenící průtahy v obchodování mezi Jižní Koreou a Japonskem tlačí ceny pamětí nahoru, Gartner i tak tvrdí, že ceny DRAM v tomto roce celkově poklesnou o 42 procent. Kvůli čemu?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy
Apple to měl poslední dobou ohledně 5G modemů hodně těžké. Soudní tahanice se společností Qualcomm nakonec dopadly dobře, nyní to však vypadá, že si 5G modemy zajistí sám. Chce prý převzít část Intelu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede? GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede?
NVIDIA včera odpoledne konečně vyslala na trh GeForce RTX 2080 Super, poslední z ohlášených vylepšených Turingů. Stejně jako ostatní dostala více CUDA jader i jiných jednotek a jako jediná pak výše taktované paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy
Kauzy ohledně sledování uživatelů ve spojitosti s Facebookem neutuchají a možná se začne opět mluvit o jedné z těch, o kterých se už mluvilo i v minulosti. Facebook totiž sleduje fotografie uživatelů pomocí IPTC tagů, což může být zneužito k dalším účelům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala