www.svethardware.cz
>
>
>

Razer uvádí Naga Trinity a Tartarus V2 pro MOBA a MMO

Razer uvádí Naga Trinity a Tartarus V2 pro MOBA a MMO
, , aktualita
Razer je jedna ze společností, jejíž periferie hrají všemi barvami a pokud by si měl někdo jimi zaplnit stůl, mohl by se pomalu obávat o své zdraví. Nicméně taková je doba a krom RGB LED tyto periferie nabízí i mnoho jiných věcí. 
reklama
Razer představil své nové periferie Naga Trinity a Tartarus V2 na nedávné show BlizzCon v Kalifornii, a tak není divu, že je spojil především s hrami typu MOBA a MMO, jako je série Warcraft a Heroes of the Storm. Nicméně tyto periferie nám mohou posloužit v podstatě pro jakoukoliv PC hru, která nevyžaduje speciální ovladač jako volant nebo joystick a především nám Tartarus V2 může při hraní zcela nahradit klávesnici. 
 
 
Razer Naga Trinity totiž patří do dobře známé myší řady a nyní nás chce zaujmout velkou nabídkou vyměnitelných bočních částí a Razer Tartarus V2 je zase ovladač pro levou ruku, s jehož pomocí můžeme ovládat pohyb a mnoho dalších věcí pomocí ergonomicky umístěných kláves, které právě nahradí klávesnici. Je tak naprosto zřejmé, že právě na tuto periferii si člověk uvyklý dlouhá léta hrát na běžné klávesnici bude muset dlouho zvykat a právě to může řadu lidí odradit. Však jde o speciální periferii, která už za rok nemusí být v nabídce, zatímco klávesnice tu budou pořád a se stále stejným rozložením. 
 
 
Naga Trinity je již devátá verze v této dobře známé linii a ta nabídne hned tři vyměnitelné postranní části pro palec, které jsou jejími hlavními trumfy. Může se tak změnit v myš s prostými dvěma tlačítky pro palec, nebo rovnou s 12 tlačítky a střední cestou je 7 tlačítek uspořádaných do kruhu. Razer pak nešetřil ani na senzoru, který má rozlišení 16000 dpi a zvládne pohyb rychlostí až 450 palců za sekundu. Samozřejmostí je podsvícení Chroma RGB i dotazovací frekvence 1000 Hz a pak tu máme více než dvoumetrový USB kabel s pletenou izolací a pro konfiguraci software Razer Synapse 3. Tato myš přijde v ceně 120 eur, přičemž američané si mohou připravit pouze 100 USD. 
 

Razer Tartarus V2 je ergonomický herní keypad s 32 plně programovatelnými klávesami a tlačítky, což je o sedm více v porovnání s první verzí. Jsou tu tlačítka Razer Mecha-Membrane kombinující membránu a mechaniku a také tu máme osmisměrný ovladač pro palec a rolovací kolečko. 
 
Výrobce také slibuje plný anti-ghosting, neomezenou délku maker i počtu herních profilů, rovněž dotazovací frekvenci 1000 Hz, ergonomickou opěrku pro zápěstí, 2metrový kabel, a to v podobě s rozměry 203 x 153 x 60 mm a hmotností 348 gramů. Tato periferie přijde na 90 eur nebo 70 dolarů. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel Core i9-9900K je tu, jak si vede? Intel Core i9-9900K je tu, jak si vede?
Dnes už konečně padlo informační embargo na nové procesory Intel, a tak se můžeme podívat na první nezávislé testy procesoru Core i9-9900K, o jehož testování firmou Principled Technologies se tak moc mluvilo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Crucial P1, nová rychlá SSD s QLC čipy Crucial P1, nová rychlá SSD s QLC čipy
Také společnost Crucial představila nová velmi rychlá SSD. Využívají M.2 2280 formátu a sběrnice PCIe s NVMe podporou. Může se chlubit rychlostí až 2000 MB/s díky vyrovnávacímu SLC bufferu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Ve vesmíru byl poprvé vytvořen Boseho-Einsteinův kondenzát Ve vesmíru byl poprvé vytvořen Boseho-Einsteinův kondenzát
Pomocí experimentálního čipu vyslaného do vesmíru byl lidmi poprvé v jeho prostředí vytvořen Boseho-Einsteinův kondenzát. Ten by mohl přispět k rozšíření přehledu o fyzice a ke studiu temné hmoty a gravitačních vln. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD vyjádřilo svou nespokojenost s benchmarky zveřejněnými Intelem AMD vyjádřilo svou nespokojenost s benchmarky zveřejněnými Intelem
Intel si u firmy Principled Technologies objednal benchmarky nových Core a konkurenčních procesorů. Ty byly značně nepřesné vlivem nevhodného nastavení platforem AMD. A právě firma AMD k tomu dosud mlčela. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Začíná mise BepiColombo: dvě sondy zítra startují na cestu k Merkuru Začíná mise BepiColombo: dvě sondy zítra startují na cestu k Merkuru
Evropská ESA a japonská JAXA se spojily v rámci mise BepiColombo, která má za úkol zmapovat planetu Merkur. Vzhledem k extrémním teplotním výkyvům to nebude snadné a snadná nebude ani cesta. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek