www.svethardware.cz
>
>
>

Razer uvádí Naga Trinity a Tartarus V2 pro MOBA a MMO

Razer uvádí Naga Trinity a Tartarus V2 pro MOBA a MMO
, , aktualita
Razer je jedna ze společností, jejíž periferie hrají všemi barvami a pokud by si měl někdo jimi zaplnit stůl, mohl by se pomalu obávat o své zdraví. Nicméně taková je doba a krom RGB LED tyto periferie nabízí i mnoho jiných věcí. reklama
Razer představil své nové periferie Naga Trinity a Tartarus V2 na nedávné show BlizzCon v Kalifornii, a tak není divu, že je spojil především s hrami typu MOBA a MMO, jako je série Warcraft a Heroes of the Storm. Nicméně tyto periferie nám mohou posloužit v podstatě pro jakoukoliv PC hru, která nevyžaduje speciální ovladač jako volant nebo joystick a především nám Tartarus V2 může při hraní zcela nahradit klávesnici. 
 
 
Razer Naga Trinity totiž patří do dobře známé myší řady a nyní nás chce zaujmout velkou nabídkou vyměnitelných bočních částí a Razer Tartarus V2 je zase ovladač pro levou ruku, s jehož pomocí můžeme ovládat pohyb a mnoho dalších věcí pomocí ergonomicky umístěných kláves, které právě nahradí klávesnici. Je tak naprosto zřejmé, že právě na tuto periferii si člověk uvyklý dlouhá léta hrát na běžné klávesnici bude muset dlouho zvykat a právě to může řadu lidí odradit. Však jde o speciální periferii, která už za rok nemusí být v nabídce, zatímco klávesnice tu budou pořád a se stále stejným rozložením. 
 
 
Naga Trinity je již devátá verze v této dobře známé linii a ta nabídne hned tři vyměnitelné postranní části pro palec, které jsou jejími hlavními trumfy. Může se tak změnit v myš s prostými dvěma tlačítky pro palec, nebo rovnou s 12 tlačítky a střední cestou je 7 tlačítek uspořádaných do kruhu. Razer pak nešetřil ani na senzoru, který má rozlišení 16000 dpi a zvládne pohyb rychlostí až 450 palců za sekundu. Samozřejmostí je podsvícení Chroma RGB i dotazovací frekvence 1000 Hz a pak tu máme více než dvoumetrový USB kabel s pletenou izolací a pro konfiguraci software Razer Synapse 3. Tato myš přijde v ceně 120 eur, přičemž američané si mohou připravit pouze 100 USD. 
 

Razer Tartarus V2 je ergonomický herní keypad s 32 plně programovatelnými klávesami a tlačítky, což je o sedm více v porovnání s první verzí. Jsou tu tlačítka Razer Mecha-Membrane kombinující membránu a mechaniku a také tu máme osmisměrný ovladač pro palec a rolovací kolečko. 
 
Výrobce také slibuje plný anti-ghosting, neomezenou délku maker i počtu herních profilů, rovněž dotazovací frekvenci 1000 Hz, ergonomickou opěrku pro zápěstí, 2metrový kabel, a to v podobě s rozměry 203 x 153 x 60 mm a hmotností 348 gramů. Tato periferie přijde na 90 eur nebo 70 dolarů. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Synology uvádí NAS DS218 a FlashStation FS1018 pro 12 SSD disků Synology uvádí NAS DS218 a FlashStation FS1018 pro 12 SSD disků
Společnost Synology představilo dva nové NAS servery DiskStation DS218 a FlashStation FS1018. Prvně jmenovaný umí kódování do 10bitového H.265, druhý zase pojme rovnou 12 velmi výkonných SSD disků.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Elite: Dangerous přiostřuje, Thargoidi útočí i na přístavy Elite: Dangerous přiostřuje, Thargoidi útočí i na přístavy
Hmyzácká rasa Thargoidů začala znepříjemňovat život hráčů v Elite: Dangerous, jak nám tvůrci ostatně slibovali. I nové video ukazuje, že ušetřeny nezůstanou ani velké vesmírné stanice a že tak bude svět v této hře jiný než dřív.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další nadílka her zdarma: vánoční Hitman a Company of Heroes 2 Další nadílka her zdarma: vánoční Hitman a Company of Heroes 2
Letos si nemůžeme stěžovat na nedostatek herních dárků. Máme tu totiž další dva, a to Hitman Holiday Pack od IO Interactive a pak tu je také okamžitá možnost si přivlastnit kopii Company of Heroes 2 od Relic. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Předseda FCC si střílí z konce síťové neutrality Předseda FCC si střílí z konce síťové neutrality
Organizace FCC zrušila obyvatelům USA jistotu síťové neutrality, čili rovnosti veškerých dat poskytovaných jejich ISP. Předseda FCC Ajit Pai k tomu zveřenil video, v němž si ze síťové neutrality a jejích zastánců rovnou střílí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Online video přehrávače už zcela běžně těží na našich počítačích Online video přehrávače už zcela běžně těží na našich počítačích
Ve světě počítačů se rozhořela válka mezi společnostmi a jednotlivci, kteří by si rádi z našich počítačů udělali slouhy pro těžbu kryptoměn ku vlastnímu obohacení a mezi firmami vyvíjejícími software pro blokování reklam. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek