www.svethardware.cz
>
>
>

Razer uvádí Naga Trinity a Tartarus V2 pro MOBA a MMO

Razer uvádí Naga Trinity a Tartarus V2 pro MOBA a MMO
, , aktualita
Razer je jedna ze společností, jejíž periferie hrají všemi barvami a pokud by si měl někdo jimi zaplnit stůl, mohl by se pomalu obávat o své zdraví. Nicméně taková je doba a krom RGB LED tyto periferie nabízí i mnoho jiných věcí. 
reklama
Razer představil své nové periferie Naga Trinity a Tartarus V2 na nedávné show BlizzCon v Kalifornii, a tak není divu, že je spojil především s hrami typu MOBA a MMO, jako je série Warcraft a Heroes of the Storm. Nicméně tyto periferie nám mohou posloužit v podstatě pro jakoukoliv PC hru, která nevyžaduje speciální ovladač jako volant nebo joystick a především nám Tartarus V2 může při hraní zcela nahradit klávesnici. 
 
 
Razer Naga Trinity totiž patří do dobře známé myší řady a nyní nás chce zaujmout velkou nabídkou vyměnitelných bočních částí a Razer Tartarus V2 je zase ovladač pro levou ruku, s jehož pomocí můžeme ovládat pohyb a mnoho dalších věcí pomocí ergonomicky umístěných kláves, které právě nahradí klávesnici. Je tak naprosto zřejmé, že právě na tuto periferii si člověk uvyklý dlouhá léta hrát na běžné klávesnici bude muset dlouho zvykat a právě to může řadu lidí odradit. Však jde o speciální periferii, která už za rok nemusí být v nabídce, zatímco klávesnice tu budou pořád a se stále stejným rozložením. 
 
 
Naga Trinity je již devátá verze v této dobře známé linii a ta nabídne hned tři vyměnitelné postranní části pro palec, které jsou jejími hlavními trumfy. Může se tak změnit v myš s prostými dvěma tlačítky pro palec, nebo rovnou s 12 tlačítky a střední cestou je 7 tlačítek uspořádaných do kruhu. Razer pak nešetřil ani na senzoru, který má rozlišení 16000 dpi a zvládne pohyb rychlostí až 450 palců za sekundu. Samozřejmostí je podsvícení Chroma RGB i dotazovací frekvence 1000 Hz a pak tu máme více než dvoumetrový USB kabel s pletenou izolací a pro konfiguraci software Razer Synapse 3. Tato myš přijde v ceně 120 eur, přičemž američané si mohou připravit pouze 100 USD. 
 

Razer Tartarus V2 je ergonomický herní keypad s 32 plně programovatelnými klávesami a tlačítky, což je o sedm více v porovnání s první verzí. Jsou tu tlačítka Razer Mecha-Membrane kombinující membránu a mechaniku a také tu máme osmisměrný ovladač pro palec a rolovací kolečko. 
 
Výrobce také slibuje plný anti-ghosting, neomezenou délku maker i počtu herních profilů, rovněž dotazovací frekvenci 1000 Hz, ergonomickou opěrku pro zápěstí, 2metrový kabel, a to v podobě s rozměry 203 x 153 x 60 mm a hmotností 348 gramů. Tato periferie přijde na 90 eur nebo 70 dolarů. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Gigabyte nabízí externí box s Radeonem RX 580 Gigabyte nabízí externí box s Radeonem RX 580
Aktuálně jsou externí boxy vybavené desktopovými grafickými kartami velice zajímavé zboží, neboť mohou být paradoxně i levnější než samotné karty. Proto se vyplatí si všimnout i nového RX 580 Gaming Box od firmy Gigabyte.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
MSI ukázalo kartu Gaming Storage do běžných PC pro velice rychlé úložiště MSI ukázalo kartu Gaming Storage do běžných PC pro velice rychlé úložiště
Společnost MSI je dobře známá pro své herní notebooky i PC, kde často používá úložná řešení zvaná Super RAID. Jde prostě o podporu více SSD zapojených v režimu striping a o tom samém je i karta Gaming Storage.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Vesmírnému teleskopu Kepler se krátí čas, brzy dojde palivo Vesmírnému teleskopu Kepler se krátí čas, brzy dojde palivo
Díky zařízení Kepler Space Telescope bylo identifikováno už více než 2000 exoplanet a další bezpochyby na své objevení teprve čekají, neboť analýza dat ještě bude nějakou dobu trvat. Nicméně samotnému teleskopu dochází čas společně s palivem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Do Star Wars Battlefront 2 nakonec opravdu přichází mikrotransakce Do Star Wars Battlefront 2 nakonec opravdu přichází mikrotransakce
Dá se říci, že vody kolem hry Star Wars Battlefront II už konečně utichly a nyní je opět zčeří společnost Electronic Arts, která připravila přepracovaný systém mikrotransakcí i postupu ve hře. Co je nového?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Město zakázalo nové minery bitcoinů, spotřebují více než 100% elektromobilita Město zakázalo nové minery bitcoinů, spotřebují více než 100% elektromobilita
Těžba kryptoměn je velkým problémem pro spotřebu elektrické energie a ve městě Plattsburgh v USA už toho mají dost. Zavedli 18měsíční ban na výstavbu nových center pro těžbu kryptoměn. Ta totiž spotřebují enormní množství elektřiny.
17.3.2018, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů