www.svethardware.cz
>
>
>

Razer uvádí Naga Trinity a Tartarus V2 pro MOBA a MMO

Razer uvádí Naga Trinity a Tartarus V2 pro MOBA a MMO
, , aktualita
Razer je jedna ze společností, jejíž periferie hrají všemi barvami a pokud by si měl někdo jimi zaplnit stůl, mohl by se pomalu obávat o své zdraví. Nicméně taková je doba a krom RGB LED tyto periferie nabízí i mnoho jiných věcí. 
reklama
Razer představil své nové periferie Naga Trinity a Tartarus V2 na nedávné show BlizzCon v Kalifornii, a tak není divu, že je spojil především s hrami typu MOBA a MMO, jako je série Warcraft a Heroes of the Storm. Nicméně tyto periferie nám mohou posloužit v podstatě pro jakoukoliv PC hru, která nevyžaduje speciální ovladač jako volant nebo joystick a především nám Tartarus V2 může při hraní zcela nahradit klávesnici. 
 
 
Razer Naga Trinity totiž patří do dobře známé myší řady a nyní nás chce zaujmout velkou nabídkou vyměnitelných bočních částí a Razer Tartarus V2 je zase ovladač pro levou ruku, s jehož pomocí můžeme ovládat pohyb a mnoho dalších věcí pomocí ergonomicky umístěných kláves, které právě nahradí klávesnici. Je tak naprosto zřejmé, že právě na tuto periferii si člověk uvyklý dlouhá léta hrát na běžné klávesnici bude muset dlouho zvykat a právě to může řadu lidí odradit. Však jde o speciální periferii, která už za rok nemusí být v nabídce, zatímco klávesnice tu budou pořád a se stále stejným rozložením. 
 
 
Naga Trinity je již devátá verze v této dobře známé linii a ta nabídne hned tři vyměnitelné postranní části pro palec, které jsou jejími hlavními trumfy. Může se tak změnit v myš s prostými dvěma tlačítky pro palec, nebo rovnou s 12 tlačítky a střední cestou je 7 tlačítek uspořádaných do kruhu. Razer pak nešetřil ani na senzoru, který má rozlišení 16000 dpi a zvládne pohyb rychlostí až 450 palců za sekundu. Samozřejmostí je podsvícení Chroma RGB i dotazovací frekvence 1000 Hz a pak tu máme více než dvoumetrový USB kabel s pletenou izolací a pro konfiguraci software Razer Synapse 3. Tato myš přijde v ceně 120 eur, přičemž američané si mohou připravit pouze 100 USD. 
 

Razer Tartarus V2 je ergonomický herní keypad s 32 plně programovatelnými klávesami a tlačítky, což je o sedm více v porovnání s první verzí. Jsou tu tlačítka Razer Mecha-Membrane kombinující membránu a mechaniku a také tu máme osmisměrný ovladač pro palec a rolovací kolečko. 
 
Výrobce také slibuje plný anti-ghosting, neomezenou délku maker i počtu herních profilů, rovněž dotazovací frekvenci 1000 Hz, ergonomickou opěrku pro zápěstí, 2metrový kabel, a to v podobě s rozměry 203 x 153 x 60 mm a hmotností 348 gramů. Tato periferie přijde na 90 eur nebo 70 dolarů. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Facebook brzy vypustí satelity pro golbální internet Facebook brzy vypustí satelity pro golbální internet
Především chudé země mají velký problém s pokrytím internetem i jeho cenou. Facebook se to už dlouho snaží vyřešit a nyní to vypadá, že použije satelity systému Athena na nízké orbitě. Ty by se mohly objevit už velmi brzy.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené PC sestavy: červenec 2018 Doporučené PC sestavy: červenec 2018
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek52 komentářů
Microsoft Identity Bounty Program, za nalezení chyby až $100 000 Microsoft Identity Bounty Program, za nalezení chyby až $100 000
Microsoft spustil Identity Bounty Program, kdy za nalezení závažné chyby v systémech přihlašování u vybraných služeb Microsoftu můžete dostat nemalou peněžní odměnu. Ta může činit až 100 tisíc dolarů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři z MoneyTaker ukradli v ruské bance 20 mil. Kč Hackeři z MoneyTaker ukradli v ruské bance 20 mil. Kč
Nesprávně nastavený a neaktualizovaný router stál za úspěšným útokem hackerské skupiny MoneyTaker na ruskou banku PIR Bank. Hackeři byli schopni převést a vybrat peníze v hodnotě téměř 20 milionů korun.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Samsung uvádí obří 43" zakřivený monitor C43J89 Samsung uvádí obří 43" zakřivený monitor C43J89
Samsung představil nový obrovský 43" monitor C43J89, který pochopitelně disponuje zakřivenou obrazovkou s poměrem stran 32:10. Díky VA panelu potěší vysokým kontrastem 3000:1 a nabídne i 120Hz frekvenci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář