www.svethardware.cz
>
>
>
>

Razer uvádí svou první mechanickou klávesnici s voděodolností

Razer uvádí svou první mechanickou klávesnici s voděodolností
, , aktualita
Razer představil novou verzi své mechanické herní klávesnice Razer BlackWidow Ultimate, která je vylepšena o odolnost proti polití vodou. Dokonce to potvrzuje certifikace IP54. Co dalšího novinka nabízí?
K oblíbeným
reklama
Odolnost proti polití byla vlastnost, kterou jsme u klávesnic značky Razer příliš často nevídali. To se však v poslední době začíná měnit. Minulý měsíc byla představena dvojice relativně cenově dostupných klávesnic Razer Cynosa Chroma a Chroma Pro, které kombinují membránovou technologii s odolností proti vodě. A nyní přichází nová generace modelu Razer BlackWidow Ultimate, což je vůbec první mechanická klávesnice této značka odolná proti polití. Klávesnice je také lépe chráněna proti vniknutí prachu, který zhoršuje funkčnost kláves i jejich životnost. Odolnost proti prachu i vodě potvrdily laboratorní testy, a tak si produkt vysloužil certifikaci IP54.

 
BlackWidow Ultimate využívá spínače Razer Green s aktivační silou 50 g a životností 80 milionů stisknutí. Každá klávesa má vlastní LED podsvícení, které si uživatel může přizpůsobit podle vlastních představ, nechybí přitom ani nejrůznější světelné efekty. Milovníci barviček však budou možná zklamaní, neboť je k dispozici jen jednobarevné zelené podsvícení. Všechny klávesy jsou plně programovatelné a veškeré nastavení, které uživatel provede, lze synchronizovat v cloudu díky službě Razer Synapse, takže o ně nepřijde ani při výměně klávesnice nebo počítače. Klávesnice podporuje „ultrapolling“ až 1 000 Hz, anti-ghosting a zvládne zaznamenat stisknutí až deseti kláves najednou.
Vzhledem k přítomnosti numerického bloku nepřekvapí rozměry 203 x 153 x 60 mm ani hmotnost 348 g (včetně kabelu). Nová generace mechanické herní klávesnice Razer BlackWidow Ultimate se začne prodávat do konce letošního roku a ponese cenovku 120 eur, v přepočtu 3 100 Kč.Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém? Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém?
Už od roku 2014 dodavatelé společnosti Microsoft, kteří měli co do činění s Xboxem, nahrávali audio záznamy pořízené v domácnostech herními konzolemi. To probíhalo ve snaze vylepšit funkce hlasových příkazů, ovšem ne vždy.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3500: to pravé pro lidové herní sestavy? AMD Ryzen 5 3500: to pravé pro lidové herní sestavy?
Tum Apisak se letmo zmínil o procesoru AMD Ryzen 5 3500, který by měl nastoupit s výbavou šesti jader bez SMT. Mohl by se tak stát velice zajímavou volbou pro herní sestavy s rozumnou cenou, ostatně dnes je pro hry šest fyzických jader vhodná výbava.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář