www.svethardware.cz
>
>
>
>

Razer uvedl herní myš Basilisk s 16.000dpi snímačem

Razer uvedl herní myš Basilisk s 16.000dpi snímačem
, , aktualita
Razer přichází s novou herní myší, která se může chlubit optickým 5G snímačem s rozlišením až 16.000 dpi. Hráče potěší také možností si myš nastavit k obrazu svému, ať už jde o velikost tlačítek nebo tuhost skrolovacího kolečka.
K oblíbeným
reklama
Na trhu herních myší se objevuje novinka Razer Basilisk. Tato myš je vybavena optickým 5G snímačem, jehož rozlišení může být nastaveno až na 16.000 dpi (ten byl použit už např u DeathAdder Elite a Lancehead Tournament Edition). Rozlišení pak lze měnit speciální páčkou, která je dodávána ve dvou velikostech a vy si sami můžete vybrat, kterou z nich chcete používat. Stačí ji zmáčknout a DPI se pak dočasně změní.
 
Razer Basilisk
 
Další nastavitelnou funkcí je tuhost skrolovacího kolečka pomocí ovladače na spodní straně myši. Jiná nastavení pak lze provádět pomocí softwaru Razer Synapse 3 a uživatelská nastavení lze ukládat nejen do myši samotné, ale také na cloud Hybrid On-board and Cloud Storage. Jen programovatelných tlačítek Hyperresponse je zde osm.
 
Razer Basilisk s klávesnicí
 
Pokud si někdo rád hraje se světly, technologie osvětlení Razer Chroma mu umožní si pohrát s 16,8 miliony barvami. Rozměry myši činí 124×75×43 milimetrů a váží 107 gramů. Připomeňme, že jde o drátovou myš.
 
Razer Basilisk DPI tlačítko
 
Prodej začne již v tomto měsíci na RazerStore.com za 69,99 EUR (cca 1800-2000 Kč) a běžně bude v obchodech k dostání ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém? Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém?
Už od roku 2014 dodavatelé společnosti Microsoft, kteří měli co do činění s Xboxem, nahrávali audio záznamy pořízené v domácnostech herními konzolemi. To probíhalo ve snaze vylepšit funkce hlasových příkazů, ovšem ne vždy.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3500: to pravé pro lidové herní sestavy? AMD Ryzen 5 3500: to pravé pro lidové herní sestavy?
Tum Apisak se letmo zmínil o procesoru AMD Ryzen 5 3500, který by měl nastoupit s výbavou šesti jader bez SMT. Mohl by se tak stát velice zajímavou volbou pro herní sestavy s rozumnou cenou, ostatně dnes je pro hry šest fyzických jader vhodná výbava.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář