www.svethardware.cz
>
>
>
>

Razer uvedl herní myš Basilisk s 16.000dpi snímačem

Razer uvedl herní myš Basilisk s 16.000dpi snímačem
, , aktualita
Razer přichází s novou herní myší, která se může chlubit optickým 5G snímačem s rozlišením až 16.000 dpi. Hráče potěší také možností si myš nastavit k obrazu svému, ať už jde o velikost tlačítek nebo tuhost skrolovacího kolečka.
reklama
Na trhu herních myší se objevuje novinka Razer Basilisk. Tato myš je vybavena optickým 5G snímačem, jehož rozlišení může být nastaveno až na 16.000 dpi (ten byl použit už např u DeathAdder Elite a Lancehead Tournament Edition). Rozlišení pak lze měnit speciální páčkou, která je dodávána ve dvou velikostech a vy si sami můžete vybrat, kterou z nich chcete používat. Stačí ji zmáčknout a DPI se pak dočasně změní.
 
Razer Basilisk
 
Další nastavitelnou funkcí je tuhost skrolovacího kolečka pomocí ovladače na spodní straně myši. Jiná nastavení pak lze provádět pomocí softwaru Razer Synapse 3 a uživatelská nastavení lze ukládat nejen do myši samotné, ale také na cloud Hybrid On-board and Cloud Storage. Jen programovatelných tlačítek Hyperresponse je zde osm.
 
Razer Basilisk s klávesnicí
 
Pokud si někdo rád hraje se světly, technologie osvětlení Razer Chroma mu umožní si pohrát s 16,8 miliony barvami. Rozměry myši činí 124×75×43 milimetrů a váží 107 gramů. Připomeňme, že jde o drátovou myš.
 
Razer Basilisk DPI tlačítko
 
Prodej začne již v tomto měsíci na RazerStore.com za 69,99 EUR (cca 1800-2000 Kč) a běžně bude v obchodech k dostání ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Adobe Enhance Detail díky umělé inteligenci zvýší rozlišení o 30 % Adobe Enhance Detail díky umělé inteligenci zvýší rozlišení o 30 %
Aktualizace aplikací od Adobe přinesla několik zajímavých vylepšení. Lightroom CC se dočkal chybějících funkcí z klasické verze a všechny programy pak dostaly funkci Enhance Detail. Ta umožní zvýšit rozlišení snímků až o 30 % díky AI.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Další mohutné investice Intelu, v Irsku to bude 8 miliard dolarů Další mohutné investice Intelu, v Irsku to bude 8 miliard dolarů
V poslední době se dozvídáme o tom, jaké investice v nejbližší době čekají Intel. Mluvilo se již o 11 miliardách v Izraeli, podstatném rozšiřování provozů v Oregonu a nyní to jsou podrobnosti o rovněž již známých investicích v Irsku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA TU116 vyfoceno, je o třetinu menší než TU106 NVIDIA TU116 vyfoceno, je o třetinu menší než TU106
Grafický čip NVIDIA TU116 se uplatní na grafických kartách GeForce GTX 1660 Ti, které očekáváme už za týden. Můžeme se podívat na to, jak velký je tento čip oproti TU106 z karet RTX 2000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Astronomové našli ve vesmíru příklad kolize celých planet Astronomové našli ve vesmíru příklad kolize celých planet
Je logické, že ve vesmíru dochází i ke kolizím celých planet, ostatně takovým způsobem měl vzniknout i náš Měsíc a v podstatě i Země. Nyní se ale našel příklad takové kolize i mezi exoplanetami. Podívejme se na systém hvězdy Kepler-107. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Deska Soyo s H310C podporuje procesory až do generace Skylake Deska Soyo s H310C podporuje procesory až do generace Skylake
Společnost Soyo, o níž se v dnešní době moc často nedočteme, si připravila velice zajímavou desku s označením H310CM-V3H V2.0. Ta totiž podporuje procesory Intel Core 8. a 9. generace, na čemž by nebylo nic zvláštního, ale také 7. a 6. generace.
Dnes, aktualita, Jan Vítek