www.svethardware.cz
>
>
>
>

Razer uvedl herní myš Basilisk s 16.000dpi snímačem

Razer uvedl herní myš Basilisk s 16.000dpi snímačem
, , aktualita
Razer přichází s novou herní myší, která se může chlubit optickým 5G snímačem s rozlišením až 16.000 dpi. Hráče potěší také možností si myš nastavit k obrazu svému, ať už jde o velikost tlačítek nebo tuhost skrolovacího kolečka.
K oblíbeným
reklama
Na trhu herních myší se objevuje novinka Razer Basilisk. Tato myš je vybavena optickým 5G snímačem, jehož rozlišení může být nastaveno až na 16.000 dpi (ten byl použit už např u DeathAdder Elite a Lancehead Tournament Edition). Rozlišení pak lze měnit speciální páčkou, která je dodávána ve dvou velikostech a vy si sami můžete vybrat, kterou z nich chcete používat. Stačí ji zmáčknout a DPI se pak dočasně změní.
 
Razer Basilisk
 
Další nastavitelnou funkcí je tuhost skrolovacího kolečka pomocí ovladače na spodní straně myši. Jiná nastavení pak lze provádět pomocí softwaru Razer Synapse 3 a uživatelská nastavení lze ukládat nejen do myši samotné, ale také na cloud Hybrid On-board and Cloud Storage. Jen programovatelných tlačítek Hyperresponse je zde osm.
 
Razer Basilisk s klávesnicí
 
Pokud si někdo rád hraje se světly, technologie osvětlení Razer Chroma mu umožní si pohrát s 16,8 miliony barvami. Rozměry myši činí 124×75×43 milimetrů a váží 107 gramů. Připomeňme, že jde o drátovou myš.
 
Razer Basilisk DPI tlačítko
 
Prodej začne již v tomto měsíci na RazerStore.com za 69,99 EUR (cca 1800-2000 Kč) a běžně bude v obchodech k dostání ve čtvrtém čtvrtletí letošního roku.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Včera, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková